Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η αντίσταση είναι μάταιη. Κάποια στιγμή θα κάνεις logout.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Εμπειριες απο ομαδικο

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144366 από Assad στις 27 Δεκεμβρίου 2019, 10:43πμ

Assad

μέλος από: 2/8/2019
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Γεια σου φιλε,
Με εναν φιλο μου παλια που ειχε ερθει για σλιποβερ, του ειπα αν ηθελε να δουμε τσοντες και συμφώνησε. Εβαλα και τον εβγαλα εξω κατευθειαν. Εκείνος δίσταζε και τον έπαιζε μεσα απο το παντελόνι του. Του λεω χαλαρωσε ρε μη ντρεπεσαι και του κατέβασα το παντελόνι. Συνεχίσαμε και μετα απο λιγο του λεω παιξτον μου και θα στον παιξω κι εγω. Ετσι κι εγινε του τον επαιζα και εκείνος τον δικο μου. Καποια στιγμη του λεω θες να μου παρεις πίπα και θα σου παρω κι εγω. Πρωτα εσυ μου λεει. Του πηρα πιπα και μετα απο 10 λεπτα πηρα το κεφαλι του και του το εσπρωξα στο καυλί μου. Τον ακουμπαγα στο κεφαλι και του ελεγα ΦΑΤΟ ρε μαλακα και τετοια. Πολυ καυλωτικό. Ε και μετα του λεω θελω να στον χώσω. Και μιυ λεει θα πονεσω. Του λεω φιλε χαλαρωσε εχω προφυλακτικό και λιπαντικό. Το φοράω και του την χώνω σιγα σιγα εκεινος αρχισε να μου λεει χωστον μου πιο βαθια και τετοια και μετα φόρεσε κι εκεινος προφυλακτικο και με γαμησε πιο αγρια... Τελος ειχα κατσει πανω απο το κεφαλι του και του εχυσα πολυ στη μούρη. Σορρυ για το μεγαλο κειμενο. Γράψτε και αλλοι τις καυλωτικες εμπειριες σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144368 από noname50 στις 27 Δεκεμβρίου 2019, 6:05μμ

noname50

μέλος από: 25/11/2019
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Ποσο εισαι;και πως έγιναν όλα αυτά σε ένα βράδυ.Ησουν κολλητός με τον άλλο και πως ένιωθες όταν σε γαμουσε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144370 από noname50 στις 28 Δεκεμβρίου 2019, 9:13πμ

noname50

μέλος από: 25/11/2019
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Και γω δεν έχω άλλα μηνύματα,κανε μου αποδεκτή.Ωραιο ακούγεται όπως το περιέγραψες.Ησασταν μόνοι να φανταστώ και ποιες στάσεις χρησιμοποιήσατε για πρώτη φορά;Έχω φτάσει μέχρι αλληλομακια με κολλητό μου και η εμπειρία μας άρεσε πολύ και στους δυο.Επισης κατευθείαν του την έχωσες ή ξεκινήσατε με προκαταρκτικά;Βασικά περιγράψε αν Θέλεις την κατάσταση λεπτομερώς
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144451 από Thanos_JI στις 10 Ιανουαρίου 2020, 9:39πμ

Thanos_JI

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Με εναν παρα πολυ στενο μου φιλο περσι(ημασταν και οι δυο 13)
Συζηταγαμε πολυ για τετοια θεματα και ειχαμε πει να τις συγκρινουμε καυλωμενες, μου λεει παω στο μπανιο να καυλωσω και θα σου πω οταν ειναι, μετα απο λιγο με φωναξε πηγα και τον ειδα ολογυμνο με τσοντα στο κινητο και την πουτσα ορθια, τις συγκριναμε πανω κατω ιδιες ειχαμε, μετα μου λεει δεν κανουμε ενα μπανιο μαζι να τραβηξουμε και μια κιολας, ετσι και εγινε. Χυσαμε απο 2 φορες ο καθενας, ηταν πολυ ωραια φαση και αξιζε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144461 από Tasos66 στις 11 Ιανουαρίου 2020, 10:30πμ

Tasos66

Εικονίδιο
μέλος από: 27/10/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Για πειτε βρε παιδες γιατι και εγω θελω να κανω ομαδικη με το κολλητο μου πως να του φερω τη συζητηση στο τσατ περι μαλακιας και τετοια για να δω αν ψηνεται για την ολη φαση επειδη λιγο δυσκολο ετσι στο ακυρο να βαλω τσοντα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144505 από WestSide στις 17 Ιανουαρίου 2020, 10:07πμ

WestSide

Εικονίδιο
μέλος από: 17/1/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Εγώ είμαι κοπέλα και με φτιάχνει πολύ Ή ιδέα του λεσβιακου. Πάντα όμως είχα σχέσεις με άντρες. Όταν θα βάλω τσόντα να δω , θα δω λεσβιακό. Μου αρέσουν οι άντρες αλλά θεωρώ πολύ σέξι εμπειρία κάτι τέτοιο. Δεν το έχω κάνει ακόμα Αλλά βλέπω τέτοιες τσόντες και χύνω πολύ εύκολα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144536 από Thanos_JI στις 25 Ιανουαρίου 2020, 8:30πμ

Thanos_JI

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ξαναγραφω εδω γιατι μου ετυχε κατι πριν μερικες ημερες.
Ημασταν μονοι στο σπιτι ενος κοντινου φιλου μου και μιλαγαμε για τσοντες και τι κατηγοριες μας αρεσουν οποτε καταληξαμε να χαζευουμε βιντεακια, αρχισαμε να καυλωνουμε μετα απο λιγο, μου ειπε δεν αντεχει αλλο και πως θα τραβηξει μαλακια, εβγαλε τα ρουχα του και ξεκινησε να την παιζει συντομα ακολουθησα και εγω.
4 μαλακιες τραβηξαμε ηταν πολυ καυλωτικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144639 από akalas στις 22 Φεβρουαρίου 2020, 3:16πμ

akalas

Εικονίδιο
μέλος από: 22/2/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εσείς έχεις κάνει;
Προσωπικά έχω κάνει με 2-3 φίλους και απλά η φάση γαμησε.Με τον ένα φτάσαμε μέχρι αλληλομαλακια και με τον άλλο το κλασικό ο καθένας μόνος του
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144641 από Alexp12 στις 22 Φεβρουαρίου 2020, 9:00πμ

Alexp12

Εικονίδιο
μέλος από: 22/2/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Re paidia kavlono me agoria
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login