Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλβίνα Κάραλη στην τηλεόραση, να τρίζει συθέμελα το σκατοπολιτισμό σας.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Θέλω να το συνεχίσω - Gay

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144386 από Georgebi στις 30 Δεκεμβρίου 2019, 5:52μμ

Georgebi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Αγάπες,
Πριν λίγες εβδομάδες μίλησα σε ένα παιδί (bi εγώ gay αυτός) για το τι νιώθω και τελικά κάναμε φαση..Τέλος πάντων ήταν όλα υπέροχα...Αλλά ο τύπος με έκανε να θέλω να το προχωρήσω λίγο ακόμη ...Δεν μιλάω για σεξ..Ούτε καν...Αλλά θα θελα να προχωρήσουμε (Παιξιμο-δακτυλο) ...Πρώτων πώς να κάνω βημα..Την ώρα της φάσης θα ήταν καλή ιδέα? Να το συζητήσουμε? Πιστεύω αν αρχίσει την ώρα της φάσης κάτι θα γίνει..Είμαι σίγουρος θέλει και αυτός.. Δεύτερον, πώς να γίνει δεν ξέρω καν τι θέλω να κάνουμε..Θέλω να του την παίξω αλλά δεν ξέρω αν θέλει ίσως θελει να κάνει αυτός το βήμα ή να βάλουμε δάκτυλο...Αν είναι για δάκτυλο τι να κάνω?..δεν έχω ιδέα από αυτά ...Πειτε. Ξέρω ότι η ηλικία μου δεν είναι και η καταλληλότερη αλλά το έχω σκεφτεί πολύ και θέλω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144394 από Σσσστ στις 31 Δεκεμβρίου 2019, 9:00πμ

Σσσστ

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Bro εγώ είμαι straight και είμαι σε περιέργει φάση αν γουστάρεις πες του το έστω και μνμ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login