Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι είμαστε άσχετοι, αλλά σε διαφορετικά αντικείμενα ο καθένας.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Φάση με καλό φιλο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144399 από Georgebi στις 01 Ιανουαρίου 2020, 6:30μμ

Georgebi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Δείτε,
Μετά από πολύ κόπο τα έφτιαξα επιτέλους με ένα αγόρι το οποίο μου είπε ότι θέλει να το ληξουμε..Τέλος πάντων βγήκα και εγώ με έναν φίλο μου (ακόμη έψαχνε την σεξουαλική ταυτότητα του) ώστε να του πω τι έγινε και να κάνουμε καμιά βολτουλα..Και σε κάποια φάση Με κολλάει στον τοίχο και μου πιάνει τον κωλο (σταση φασωματος).Εγώ εκείνη την στιγμή την αλήθεια καβλωσα πολυ..Έβαλα και εγώ το χέρι στην μέση του..Και εκείνη την στιγμή ενώ πάει να γίνει κάτι..Σταματάει και με αφήνει ...δεν ξέρω γενικά η θέση μου είναι δυσκολη..Δεν τον είχα δει ποτέ σεξουαλικα και περναει μια περίεργη φαση (δεν ξέρει αν είναι γκέι) ..Λοιπόν δείτε εγώ θέλω να κάνουμε κατι..Το θέμα είναι πως? Πότε? Με τι αφορμή? Πώς λέτε να το πάρει? Δεν ξέρω πως έτσι στο άκυρο του ήρθε να με χουφτωσει..πάντως μαρεσε και το σκέφτομαι πολυ..Τι λέτε να κάνω ...Αν ανταποκριθεί να το προχωρήσω? Να του πω να βγούμε και να γίνει εκεί? Βοήθηστε παιδιααα...
προφίλάλλα...
5
Μήνυμα #144400 από Stayros15 στις 02 Ιανουαρίου 2020, 5:47πμ

Stayros15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε
Θέλω να σου πω ότι το θέμα σου με ενδιαφέρει παρά πολύ !
Ο φίλος σου λογικά σε γουστάρει αλλά ίσως φοβάται ότι δεν τον θες εσυ ή προσπαθεί να είναι στρειτ .
Δεν ξέρω τι σχέση έχετε μεταξύ σας εννοώ αν είστε φίλοι ή κολλητοί κ τι ηλικία έχετε ( αν θες πεστα θα βοηθήσουν )
Λοιπόν εγώ προτείνω μια μερα να έρθει σπίτι σου να είστε μόνοι και να του μηλησης ..
Αρχικά να τον ρωτήσεις αν τελικά είναι γκει και μετά να του πεις για τότε που σε φηλησε να του εξήγησης ότι σου άρεσε και ότι θέλεις να γίνει κάτι μεταξύ σας ..
αν θέλεις απάντησε μου σε αυτά που σε ρώτησα , πες μου μερικα πράγματα για την καθημερηνοτιτα σου ( αν κανείς κάποια δραστιριοτιτα μαζί του ) γενικα ότι μπορεις ώστε να σε βοηθήσω περισσότερο !
Αν σε κάλυψα αποδεκτή
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144401 από Georgebi στις 02 Ιανουαρίου 2020, 5:02μμ

Georgebi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Κοίτα είμαστε καλοί φιλοι, στα 14+ και οι δυο μας ..Είμαστε κάθε μερα στο σχολείο μαζι..Η φαση είναι πως αυτός δεν ξέρει αν είναι γκει μιλούσε με ένα παιδί και τελικά δεν έγινε τίποτα λόγω απόστασης κυρίως (Ζουν και οι δυο στην Κρήτη σε άλλη περιοχή ομως) ..Δεν ξέρω αν με θέλει ή ήταν απλά κάτι για να δει αν όντως έλκεται..Να σημειώσω ότι δεν με φίλησε ...Το κόψε ... Γενικά πηγαίνουμε βόλτες μαζί και περνάμε πολύ ωραία αλλά ποτέ δεν μπορούσα να φανταστώ πως με θέλει γιατί πίστευε πως ήταν στρέιτ..Μετά γνώρισε το παιδί εκείνο και έγινε ότι έγινε...Μπορεί να μην σημαίνει τπτ για αυτόν και να γίνω ρεζιλι
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144402 από Stayros15 στις 02 Ιανουαρίου 2020, 5:41μμ

Stayros15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Νομίζω ότι δεν ήθελε απλά να δοκιμάσει αν τον ελκύει ένας άνδρας γιατί αυτό το έχει καταλάβει στο παρελθόν που μιλούσε με ένα αγόρι όπως είπες .... Αφού είστε τόσο κοντά πιστεύω ότι θα σου μηλουσα και θα σου έλεγε ότι ξεχνώ ακόμα την ταυτοτητα μου και προσπαθώ να δω τι με ελκύει .. από ότι μας λες φαίνεται ότι σου την έπεσε ξεκάθαρα και ότι γουστάρει να γίνει κάτι μεταξύ σας . Συζητάτε γενικα για σεξ , έχετε τραβήξω μαλακια μαζί ; Η έχετε κάνει κάτι πιο πρωσοπικο ;
Το ότι είστε από Κρήτη είναι λίγο δύσκολο γιατί από ότι ξέρω εδώ στην Κρήτη δν είμαστε και πολύ ανοιχτή με το γκει στα Χανιά τουλάχιστον που μένω εγώ ( είμαι μπάι )
Αποδεκτή αν θες
Και αν θες απαντά και στης ερώτησης μου !
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144412 από Georgebi στις 04 Ιανουαρίου 2020, 10:16πμ

Georgebi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Σταύρο
Μέχρι τώρα δεν ειχαμε έρθει πιο κοντά σεξουαλικά..ήξερε πως είμαι γκει..Αλλά μέχρι εκει..Ακολούθησα τις συμβουλές σου και του είπα να έρθει σπίτι...Του άνοιξα φιλική κουβέντα για τότε που με πήγε να με φιλήσει και είπε ότι ήταν απλά μια περίεργη φάση..Μιλούσαμε γενικά για άσχετα.Και σε κάποια φάση λέει ότι πάει να πάρει τσιγάρα (Περιστασιακός καπνιστής από όσο ξέρω)..Όταν γύρισε έκανε ένα και μου λέει δεν βάζεις καμία τσοντουλα να περάσει ώρα..Τρωω φλασια από τα ποστ που χαζευα στο φτου και λέω να τραβήξουμε θέλει...Βάζω μια στρειτ τσόντα γιατί δεν ήξερα που είχε προσανατολιστεί σεξουαλικά τελικά...Δεν περνάνε δύο λεπτά λέει Πω μαλακα έχω καβλες, του λέω και εγώ μια "ναι και εγω". Την βγάζει έξω και αρχίζει να τραβάει..Είχα μείνει και τον κοιτούσα κάνα λεπτό και μετά ξεκίνησα και εγώ...Η καβλα ήταν απερίγραπτη..Κάποια στιγμή μου λέει, θες να σου τραβήξω μια φιλική ? Τόσο καβλωμενος που ήμουν του λέω ναιι...Και άρχισε να μου τον παίζει και να μου δίνει γλωσσοφιλα..Ούτε κατάλαβα ποτέ έφτασε στον πουτσο μου..άρχισε να φιλάει τον πουτσο μου απαλά κ;ι στην συνέχεια να τον β;ζει όλο στο στόμα του εκείνη την στιγμή εγώ εχυσα , πήρε πρωτοβουλια και τα κατάπιε για κάποιο λόγο..Μετά μου λέει εσύ τι μπορείς να κάνεις για μένα...Να μην τα πολυλογώ του βαλα δάκτυλο και του τον έπαιξα..Το ερωτημα είναι τι να κάνω από εδώ και περα, θέλω να το συνεχίσουμε αλλά δεν ξέρω αφορμη να ξαναέρθει σπίτι μου ..Πώς να του πω ότι θέλω να συνεχίσουμε; Λέτε να αντιδράσει περίεργα? Ξέρω ότι αυτά δεν είναι για την ηλικία μου αλλά βοηθηστε...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144413 από Stayros15 στις 04 Ιανουαρίου 2020, 2:50μμ

Stayros15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Χαίρομαι παρά πολύ για ότι έγινε και δν σου κρύβω ότι καυλωσα άσχημα
Λοιπόν οντως δεν είναι για την ηλικία μας αλλά πιστεύω ότι πρέπει να προχωρήσετε εάν θέλετε και οι δυο θα είναι ότι καλύτερο !!!
Φαίνεται ότι σε γουστάρει 100% και εγώ καπνίζω αλλά δεν θα έφευγα για να πάω να αγοράσω .. πιστεύω ότι προσπάθησε να αποφυγή την συζήτηση και ήθελε να σκεφτη τι να κάνει από εδώ και πέρα !
Σου είπε να βάλεις τσόντα γιατί ήθελε να προχωρήσετε ... μπορεις όταν μηλησετε να του πεις ότι σου άρεσε η φάση κ θα ήθελες να το ξανά κάνετε ... δεν νομίζω ότι θα πει όχι ... αλλά αν δεν θες να του το πεις ανοιχτά μπορεις ή να τον καλέσεις για σλεεποβερ η αν εχεις Netflix πες του απλά ότι είδες ότι υπάρχει μι καλή ταινία και θες να την δείτε μαζί
Έχει κάτι ωραίες με γκει θέματα
Από μενα αυτά φιλε αν θες κάτι άλλο στειλε
Καλή επυτηχια ελπιζω να γίνει κάτι
*στειλε τα πάντα αναλυτικά αν θες
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144414 από noname50 στις 05 Ιανουαρίου 2020, 2:30πμ

noname50

μέλος από: 25/11/2019
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Θα συμφωνήσω με τον Σταύρο πως η φάση ήταν όταν καυλωτικη.Σιγουρα εκείνος ενδιαφέρεται αλλά μπορεί να ντρέπεται και λίγο.Εσυ από την άλλη απλά πες του πως θέλεις να βρεθείτε και αν είναι να περάσει από το σπίτι σου να δείτε και καμία ταινία ή απλώς να μιλήσετε.Τα υπόλοιπα θα έρθουν όπως και την προηγούμενη φορά.Σου ειπε αν του άρεσε τελικά το δάχτυλο και ο τρόπος που του τον έπαιξες;
Πάντα αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144417 από Georgebi στις 05 Ιανουαρίου 2020, 10:07πμ

Georgebi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Λοιπόν
Σήμερα το μεσημερι
Του είπα να έρθει να δούμε netflix σπίτι μου γιατί αυτός δεν έχει..Οι γονείς μου είναι ταξίδι έτσι και αλλιως..Ήρθε λοιπόν καθησαμε στο σαλόνι, καπνισαμε και είπαμε τα νέα μας..του είπα ότι μου τελείωσε το πακέτο και ότι πρέπει να πάω να πάρω..(Επίτηδες αφησα λίγα τσιγάρα για να πάω να πάρω). Στο μεταξύ εγώ από το περίπτερο πήρα και προφυλακτικά (όπως αποδείχθηκε δεν χρειάστηκαν γτ είχε και αυτός). Εβλεπα ότι από την αρχή ήταν καβλωμενος και μόλις γύρισα μπήκα κατευθείαν στο ψητό. Μου είπε ότι χθες πέρασε υπέροχα και ότι ήταν κάτι που περίμενε Μήνες..Κάπως έτσι ξεκινήσαμε να φασωνομαστε..Γνωστή η διαδικασία καυτά γλωσσοφυλα, χουφτωματα πάνω από τα ρούχα και χέρι μέσα από το παντελονι..Μαλακές ο τύπος όχι μόνο είχε προφυλακτικά αλλά και λιπαντικό μαζί του..Την ώρα που θα μου επαιρνε πίπα ανάβει τσιγάρο...Ξενερώνω λίγο νόμιζα ότι θέλει να σταματήσουμε..Ο τύπος όμως μου πήρε πίπα με καπνό..ΟΤΙ ΠΙΟ ΚΑΥΛΩΤΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ..Γενικά το τσιγάρο με καβλωνε αρκετά αλλά το να σου περνει πίπα έτσι άλλο πράγμα..Μου βάζει δάκτυλο μστα .Πονάω αρκετά αλλά μαρεσει πολυ..Μου λέει μία να μπω; Του κλείνω το μάτι.. Φοράει ένα πορφυλακτικο και βάζει πολύ λιπαντικο..Ο κωλος μου είχε ανοίξει αρκετά από το δάκτυλο οπότε δεν ήταν και πολύ δυσκολο.. Τέλος πάντων αυτός έχυσε στο Προφυλακτικό και εγω στο στόμα του..η ερώτηση είναι έκανα καλά που το προχώρησα τόσο; Μήπως δεν του άρεσε; Αυτό με το καπνό σας το χουν κάνει ποτέ; Νιώθω πολύ περίεργα όλα έγιναν πολύ γρήγορα..λέτε να το μετανιωσω;

ΤΟ JOKE ΤΟΥ ΠΟΣΤ: Τι να σκέφτηκε αραγε Ο περιπτεράς μου πήρα τσιγάρα και προφυλακτικά;
Αν θελετε μπείτε στο τσατ του φτου να μιλησουμε
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144418 από noname50 στις 05 Ιανουαρίου 2020, 12:27μμ

noname50

μέλος από: 25/11/2019
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Όχι δεν νομίζω να προχώρησες γρήγορα.Αυτο με τον καπνό δεν το είχα ξανακούσει αλλά δεν ξέρω ποσο με καυλωνει.Δεν πόνεσες καθολου όταν στον έχωσε;Περιγραψε την φάση με το δάχτυλο γιατί και μένα ο κολλητός μου πέταξε κάτι τέτοιο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144429 από Georgebi στις 06 Ιανουαρίου 2020, 4:31μμ

Georgebi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Noname50,
Η φάση γενικά είχε αρκετό πόνο..Στην αρχή μου άνοιγε την κωλοτρυπιδα αρκετή ώρα με δακτυλο.. Με ένα δάκτυλο δεν γίνεται τίποτα..Για να ανοίξει η κωλοτρυπιδα αρκετά πρέπει να βάλεις τουλάχιστον 3..Σταδιακα ενα-ενα και δεν θα υπάρχει προβλημα..Βοήθησε αρκετά το λιπαντικό που χρησιμοποίησε..Αφού άνοιξε την κωλοτρυπιδα μου με δάκτυλο. Ήμουν ανάσκελα με τα πόδια ανοιχτά ώστε να μην πονεσει τόσο. θα πρέπει να μπει λιγο-λιγο ..Πρώτα το κεφάλακι και μετά πόντο πόντο η πουτσα..Ειδικά αν είναι μεγάλη θέλει αρκετή προεργασία..Από την στιγμή που μπει ολόκληρη δεν θα υπάρχει πρόβλημα και θα μπαινοβγανει άνετα ...Από κει και πέρα η φάση είναι απλά γαμάτη..Πάντα προφυλακτικό φίλε..Λιγότερο καβλωτικο από το να χύσει μέσα σου ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ...Έχεις βάλει ποτέ δάκτυλο μόνος σου; Είναι σημαντικό γιατί αν είναι πρώτη φορά μάλλον δεν θα γίνει τίποτα..Θέλει να ανοίξει λίγο..Πες μας τις έγινε και ότι άλλη απορία έχεις..Δεν διαφέρει πάντως πολύ από την αυτοικανοποιηση (δακτυλωμα) εφόσον το κανεις
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login