Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Mητρόπολη Αθηνών Κυριακή στην ΕΡΤ, υποδειγματικό βυζαντινό ψάλσιμο: Χαμήν, Χάγιος χο Θεός, Χάγιος χισχυρός, Χάγιος χαθάνατος, χελέησον χημάς
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Προβληματισμός με κολλητο-Συντροφο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144452 από Georgebi στις 10 Ιανουαρίου 2020, 12:52μμ

Georgebi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Μέλος του φτου..
Έχει περάσει λίγο καιρός από τότε που σας έγραψα τελευταία φορά..Γύρισαν οι γονείς μου και δεν ήταν εύκολο να συναντηθώ με το άτομο. Ωστόσο βρεθήκαμε μια φορά.. Που είπε ότι θέλει να μιλήσουμε. Φοβήθηκα πάρα πολύ. νόμιζα ότι ήθελε να χωρίσουμε..έτσι πήγα σπίτι του... Στην αρχή κάτσαμε στο σαλόνι για να μιλησουμε υποτίθεται.. Μου είπε ότι του αρέσω πολύ αλλα φοβάται μήπως με πίεσε αρκετά και γιναν όλα πολύ γρήγορα χωρίς να θέλω..Τον διαβεβαίωσα ότι δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα και συνεχίσαμε. Πήρε λοιπόν πάλι πρωτοβουλία άναψε τσιγάρο (που ξέρει ότι γενικά έχω φετιχ) και μου πήρε πιπα με τον καπνό..Δεν ήταν η πρώτη φορά που μου το κάνει αλλά η φάση είναι ότι πιο ΓΑΜΑΤΟ..Συνέχισα εγώ που ξεκίνησα να φιλάω σε όλο το σώμα ώσπου έφτασα στο πουτσο του.. η πουτσα απλά εκαιγε.. την έβαλα όσο πιο βαθιά μπορούσα στο στο στόμα μου και εγλειψα τα αρχιδια του.. Του έβαλα και δακτυλο..Αφού καθαρίσαμε ΚΑΛΑ την περιοχή..Έβαλα πολύ λιπαντικό και 3 δακτυλα μπήκαν σφαίρα.. Την προηγούμενη φορά με γάμησε αυτος.. οπότε ήταν σειρά μου.. έβαλα προφυλακτικο, πολύ λιπαντικό τον έβαλα στα 4 ώστε να ανοίξει η τρύπα του κιαλλο και μπήκα με υπέροχη ανεση.. Δεν έχυσα εκει...Δεν ηθελα..Πολύ απόμακρο...Λίγο πριν τελειώσω έχυσα στο στόμα του (κατά κατάπιε) και αυτός δεν πρόλαβε να την βάλει στο στόμα μου και εχυσε στα μούτρα μου με απότελεμα να μου δίνει καυτά γλωσσοφυλα μέχρι να πάρει όλα τα χυσια από την μούρη μου..Μετά καθησαμε μιλήσαμε καπνισαμε ήπιαμε και ένα ποτό και τελείωσε εκεί..Θέλω να ρωτησω τι άλλο να κάνω για να είναι πιο ενδιαφέρον (κάθε φορά το ίδιο ίσως βαρεθουμε). τι κανουργιο να κάνω..Λέτε να ήθελε όντως να χωρίσουμε και το κρύψε; Πως μπορώ να τον ικανοποιήσω καλύτερα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144508 από WestSide στις 17 Ιανουαρίου 2020, 1:30μμ

WestSide

Εικονίδιο
μέλος από: 17/1/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Τι ηλικία έχετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login