Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που τα κανάλια έβαζαν μία (και καλή) Ελληνική ταινία την εβδομάδα. Σπάνιο και χαρμόσυνο γεγονός
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πρώτη φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144466 από Babyyodaa στις 12 Ιανουαρίου 2020, 3:56πμ

Babyyodaa

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας. Είμαι 17 και πριν λίγες μέρες έκανα για πρώτη φορά σεξ. Το παρακάτω ερώτημα μπορεί να σας φανεί βλακεία απλώς επειδή ήταν η πρώτη μου φορά ανησυχώ.
Το αγόρι μου πήρε προφυλάξεις, απλώς είχε μόνο 2 μεμονωμένα προφυλακτικά χωρίς το κουτί και όταν έψαχνα να βρω την ημερομηνία λήξης δεν έβρισκα κάτι παρά μόνο 1 20. Υπάρχει περίπτωση αυτή να ήταν η ημερομηνία;
Επίσης, δεν τελείωσε μέσα μου το σταματουσε αλλά αυτό που φοβάμαι είναι εάν είχε λήξει το προφυλακτικό, και συνεπώς σπάσει οπότε να μπορούσαν να περάσουν προσπερματικα υγρά. Γίνεται;
Επίσης η περίοδος μου θα αργήσει;
Δεν γίνεται να το συζητήσω με τους γονείς μου καθώς δεν το ξέρουν. Παρακαλώ απαντήστε μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144467 από Akis2000 στις 12 Ιανουαρίου 2020, 4:07πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου. Έτσι όπως μας τα περιγράφεις δεν έχεις λόγους να ανησυχείς για κάτι. Και με προφύλαξη και δεν τελείωνε μέσα σου, οι πιθανότητες είναι από απειροελάχιστες έως μηδαμινές. Τώρα όσον αφορά μία πιθανή καθυστέρηση και πάλι δεν θα σημαίνει κάτι. Παρατηρείτε καθυστέρηση την οποία πολλές φορές την προκαλεί και το στρές. Αν θέλεις πάντως να νιώσεις ήσυχη έτσι και αλλιώς σε λίγες ημέρες κάνε ένα τεστ για να ησυχάσεις μέχρι να σου έρθει περίοδος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login