Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στον άδειο το δίσκο, όσο θέλεις ψάχνε.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Τριο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144552 από Georgebi στις 31 Ιανουαρίου 2020, 9:30πμ

Georgebi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Λοιπόν εδώ και πολύ γίνεται κάτι με τον κολλητό μου (ερωτικό). Ήθελα πολύ καιρό να του πω πως έχω βαρεθεί λίγο γιατί κάθε φορά καναμε το ίδιο πράγμα. Πριν προλάβω να του το πω, μου το είπε αυτός και με ρώτησε αν έχω πρόβλημα την επόμενη φορά που θα συναντηθούμε να φέρει και ένα κοινό μας φίλο. Στην αρχή δίστασα αλλά μετά συμφώνησα. Έτσι λοιπόν έφτασε το Σαββατο και πήγα σπίτι του. Εκεί ήταν αυτός μαζί με τον φίλο μας και με περίμεναν. Ήπιαμε λιγο, καπνισαμε και φτιαξαμε γενικά ένα ευχάριστο κλίμα.. Αμέσως μετά άρχισε αυτός να με φασωνει. Ο φίλος μας απλά κοιτούσε..Ήταν πολύ άβολο γιαυτο αποφάσισα να του τον παιξω...μου είχε πει ο κολλητός μου ότι έρχεται για τρίο οπότε ήμουν άνετος. Αυτός μου πήρε πίπα..είπαμε να προχωρήσουμε..Μου άνοιξε λίγο τον κώλο με δακτυλο και μετά ο κολλητός μου τον έσωσε όσο ο άλλος μου έπαιρνε πιπα..Η φάση ήταν τελείως τσόντα. Ο κοινός μας φίλος ήξερε πολλά κόλπα και ήταν τελεια..Η πίπα με τον καπνό ήταν ακόμη πιο τέλεια κλπτ...Όλο ήταν υπεροχο...Όταν τελείωσε αυτό ειχε τελείωσε και ο κολλητός μου και εγώ τον πήρα από κώλο για να χύσω και εγω(τον κοινό φιλο). Έχυσα μέσα στον κωλο του και ήταν υπέροχα ενώ αυτός στη μούρη μου..Μετά με γλωσσοφυλα τα πήρε. Μετά πήγαμε για τσιγάρο βόλτα. Το θέμα είναι ότι μου άρεσε πάρα πολύ αυτός και όλα τα κόλπα του και θέλω να συναντηθούμε μόνοι μας μια μέρα αλλά δεν ξέρω πως θα το πάρει ο γκόμενος μου (και κολλητός)..Σήμερα που γάμησα τον κοινό μας φίλο δεν τον πείραξε καθόλου..Αλλά και πάλι θα ναι παραξενο..Δεν πρέπει να το μαθει...Τι να κάνω μου αρέσει πολύ ο άλλος..
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #144554 από Stayros15 στις 31 Ιανουαρίου 2020, 11:39πμ

Stayros15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε για άλλη μια φορά εχεις ένα παρά πολύ ωραίο θέμα είσαι ο μοναδικός που χαίρομαι να διαβάζω τόσο πολύ !!

Λοιπόν αρχικά πολύ καλή η φάση και το γαμηση φαντάζομαι ήταν τέλειο ! Δεν έχω καταλάβει κάτι , με τον κολλητό σου είστε ζευγάρι η απλά το κάνετε ; Είναι λίγο άσχημο να ας μόνο με τον άλλον ειδικά αν ο κολλητός σου είναι ερωτευμένος μαζί σου τώρα δίκαια σου η απόφαση απλά να ξέρεις ότι μπορεί να χαλάσεις όλο αυτό με τον κολητο σου ....
αποδεκτή αν σε κάλυψα !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login