Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όσο γρηγορότερα ελέγξεις την πάνα του μωρού, τόσο συντομότερα θα δεις ότι είναι κατουρημένη.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Προκλητική εμφάνιση.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144609 από mariabalanti στις 16 Φεβρουαρίου 2020, 9:43πμ

mariabalanti

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2019
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Για τα κορίτσια, σας αρέσει το θέαμα σε ενα αγόρι να του έχει σηκωθεί και να φαίνεται, πείτε κάποια εμπειρία, πως έχετε αντίδραση;. Η τα αγόρια αν θέλουν να που ν κάτι που τούς έχει τύχει. Εμένα παντός με φτιάχνει πολύ ειδικά αν ξέρω οτι έχει καυλωσει με εμένα.
2) Για τα κορίτσια σας αρέσει να ντύνεσται προκλητικά, π.χ χαμηλκαβαλα,κοντά σορτσ,μπλούζες κοντές η να αφήνεται να φαίνεται το βρακι. Εγώ το κάνω δεν το κρύβω, επίσης μου αρέσει σε αγόρι να φαίνεται το μποξερακι. Πείτε εμπειρίες.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144610 από Alex_a στις 16 Φεβρουαρίου 2020, 10:31πμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το καλύτερο που μου έχει τύχει είναι σε παραλία γυμνιστών στην Αντίπαρο,εχω παει πολλές φορές σε τέτοιες παραλίες μόνο μια φορά ερεθιστικό λιγο και θυμάμαι μια ξανθιά να έχει καρφωθεί πάνω μου (δηλαδή στο πέος μου) και η κοπέλα μου να έχει καρφώσει εμένα να δει τι θα κάνω.
Ακόμα μου αρέσει όταν είμαστε μαζί χωρίς να κάνουμε κάτι να μου έχει σηκωθεί...απλά περιφέρομαι έτσι μπροστά της σαν να μην συμβαίνει τίποτα.
Γενικά μου αρέσει η γυναίκα που είναι μαζί μου να ντύνεται προκλητικά και να νιώθω ότι όλοι τη θέλουν. Και στην παραλία μου αρέσει να είναι τόπλες...
Εσύ καμία καλή εμπειρία?
Αν σε πάρει αγκαλιά κάποιος που του έχει σηκωθεί (φίλος) πως νιώθεις?
Αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144630 από lida στις 19 Φεβρουαρίου 2020, 11:38πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Είναι φυσικο ότι σε ολες μας αρεσει να ντυνόμαστε προκλητικα. Τωρα που ειμαστε μικρες μας παιρνει. Όταν μεγαλώσουμε και ζαρωσουμε και κρεμάσουνε τα μεμε μας θα το κανουμε; Χαχαχαχα!!!
Ναι όταν σε ένα αγορι εχει σηκωθεί ερεθίζομαι. Παντα κοιταζω αλλα διακριτικα εκει τα αγορια. Μου αρεσει πολύ να κανω τα αγορια να έχουν στηση για μενα και αυτό με φτιαχνει παρα πολύ ας μην είναι το δικο μου αγορι αλλα ξενος.
Για τον γυμνισμο εκανα από πολύ μικρη με τους γονεις μου και δεν με ερεθιζει σεξουαλικα αλλα το νοιωθω φυσιολατρικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login