Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συμπέρασμα είναι το μέρος όπου σταματάμε όταν κουραστούμε να σκεφτόμαστε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τρόποι αυνανισμού

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144662 από Alex_a στις 27 Φεβρουαρίου 2020, 9:24πμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Όπως είπαν και πριν...δάχτυλο η κάτι άλλο ( πχ καρότο,butt plug) απο πισω,μπορείς να το δοκιμάσεις στο μπάνιο με αφρολουτρο.
Από εκεί και πέρα ,δοκίμασε με γάντι και κάποιο λιπαντικό, η φορά προφυλακτικό και τρίβει το πέος σου κάπου. Πιο παλιά έφτανα και εγλυφα το κεφαλάκι και πολλές φορές έχυναν και λίγο πάνω μου. Άλλη ιδέα είναι μόνο με το ντους χωρίς χέρια , να χύσεις με το νερό. Βρες φρούτα και κάνε τρύπα... κάτι άλλο πολυ καλο που κάνω είναι να βάλω cockring δονουμενο όχι στη βάση αλλά στο κεφαλάκι και να χύσω έτσι,χωρίς να ακουμπήσω με τα χέρια το πέος μου.
Αποδεκτή αν σε βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149245 από Nickname* στις 19 Απριλίου 2021, 2:27μμ

Nickname*

Εικονίδιο
μέλος από: 19/4/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ο καλύτερος τρόπος για να αυνανιστεις είναι : όταν κάνεις μπάνιο να φοράς το μποξερακι σου , να γεμίσεις την μπανιέρα με νερό ( το νερό να είναι κάνω από τον πουτσο σου όταν είναι καυλωμένος ) να κατουρισεις μέσα από το μποξερακι και μετά να αρχίσεις να τον παίζεις ( Το νερό πρέπει να είναι πάνω από τον πουτσο σου για να είναι ποιο καυλωτικό ;) ) Δοκίμασε το και πες μου αν σου αραισε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152707 από Bonkers1234 στις 31 Αυγούστου 2021, 4:53μμ

Bonkers1234

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:
αρε lida νομιζει δεν θελουμε?Αλλα αμα εισαι ασχημος η ντροπαλος και εχεις απεναντι τις γυναικες οπως εχουν σημερα πολυ δυσκολα τα πραγματα...Καλως σας βρηκα


Κάνεις δεν είναι άσχημος.. Όλοι είμαστε όμορφοι είτε μέσα, είτε έξω ή και τα δύο, ξέρω γω..

Τώρα η ντροπαλότητα είναι άλλο. Μπορεί να ήταν καλό να σκεφτόμαστε πως μόνο μια φορά συμβαίνουν κάποια πράγματα, οπότε πρέπει να είμαστε "θαρραλέοι" και να ζήσουμε την ευχάριστη στιγμή που φοβόμασταν να ζήσουμε.

Και να μας απορρίψει πχ. ο άλλος, δεν πειράζει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152708 από Bonkers1234 στις 31 Αυγούστου 2021, 4:56μμ

Bonkers1234

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lion13@26 Φεβρουαρίου 2020)
αρε lida νομιζει δεν θελουμε?Αλλα αμα εισαι ασχημος η ντροπαλος και εχεις απεναντι τις γυναικες οπως εχουν σημερα πολυ δυσκολα τα πραγματα...Καλως σας βρηκα



Κάνεις δεν είναι άσχημος.. Όλοι είμαστε όμορφοι είτε μέσα, είτε έξω ή και τα δύο, ξέρω γω..

Τώρα η ντροπαλότητα είναι άλλο. Μπορεί να ήταν καλό να σκεφτόμαστε πως μόνο μια φορά συμβαίνουν κάποια πράγματα, οπότε πρέπει να είμαστε "θαρραλέοι" και να ζήσουμε την ευχάριστη στιγμή που φοβόμασταν να ζήσουμε.

Και να μας απορρίψει πχ. ο άλλος, δεν πειράζει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164248 από Zkal στις 07 Απριλίου 2023, 5:39πμ

Zkal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/4/2023
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Να ρωτήσω και εγώ κάτι το να βάζεις δάχτυλο δεν είναι λίγο περίεργο αγόρια είμαστε;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login