Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στις τρεις πίτες το τζατζίκι δώρο.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Αυνανισμός κορίτσια, αγόρια

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145456 από Ververigos στις 18 Αυγούστου 2020, 3:40μμ

Ververigos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2020
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Ξεκίνησα γύρω στα 11 θυμάμαι, απλά μου σηκωνόταν και τον έπαιζα αλλά δεν είχα χύσει. Μια μέρα κάτι έβλεπα ερωτικό στην τηλεόραση τότε που διαφήμιζαν τα τηλέφωνα ημιγυμνες γυναίκες και λέω θα τον παίξω όσο πάει, όταν πήγα να τελειώσω δεν πίστευα στην αίσθηση, τρόμαξα λίγο, λέω κάτι έπαθα. Την άλλη μέρα ξανα εγω εκει να δω αν το ξαναπάθω και το καταευχαρηστήθηκα. Απο τότε δεν έχω σταματήσει ποτε να τον παίζω πιτσιρικάς τον έπαιζα κάθε μερα τουλάχιστον μια φορα τη μέρα πλέον 1-2 φορες την βδομάδα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145689 από Bigboy24AAAA στις 31 Οκτωβρίου 2020, 10:10πμ

Bigboy24AAAA

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι 17 ετών και τον παίζω κάθε μέρα από τα 11 μου,η πρώτη μου φορά που έχυσα ήταν στο καλοκαίρι της 1ης γυμνασίου ήταν απλά ένα υπέροχο συναίσθημα,πριν 2 χρόνια με είχε πιάσει η μάνα μου να αυνανίζομαι στο σαλόνι,ειμουν λίγο πριν το τελείωμα, μου έκανε μια περίεργει γκριμάτσα μου λέει ντυσου κόψε της αηδίες και έφυγε,
Επίσης έχει ενάμιση χρόνω που Φαντάζομαι την θεία μου όταν τον παίζω,η θεία μου είναι 39 με ένα παιδί και φοράει συνέχεια κολάν διάφανα χωρίς εσώρουχο και μερικές φορές φοράει τύπου string,να πω πως έχω πάρει μερικά της εσώρουχα για να με καυλωνουν,επίσης η θεία μου ερχετε σχεδόν κάθε μέρα στο σπιτι μας,και όποτε ερχετε και με αγκαλιάζει και συνέχεια βρίσκει ευκαιρίες να σκιβη μπροστά μου και να φέρονται τα πάντα μέσα από το κολάν,(δεν ξέρω αν τύχενει ή το κάνει επίτηδες)η θεία μου με εχει ποιασει 2 φορές να αυνανίζομαι μια στο δωμάτιο μου και μια στο μπάνιο,την πρώτη φορά άνοιξε απότομα την πόρτα του μπάνιου και μου λέει πωπω συγγνώμη συνέχισε αυτό που κανείς μωρό μου βάρα και μην χαμπαριάζεις,την δεύτερη φορά στο δωμάτιο μου, ήταν η μάνα μου με την θεία μου στην αυλή, και μπήκε η θεία μου να κάνει καφέ, λέω δεν θα έρθει μέσα στο δωμάτιο για κανέναν λόγο, και μετά από λίγο ακούω βήματα προς το δώματιο,εγώ πάνω στην καυλα μου δεν σταμάτησα να τον παίζω και είπα ας με δει(είχα την πλατη μου προς την πόρτα)γυρίζω ελαφρός το κεφάλι μου και είδα την θεία να κάθετε να με βλέπει κρυφά για δέκα δευτερόλεπτα, μόλις κατάλαβα ότι με έβλεπε έχυσα κατευθείαν και μόλις έχυσα έτρεξε κατευθείαν προς την αυλή,Να πω επίσης πως πριν ένα χρόνο είχα ποιασει και εγώ την θεία μου να αυνανίζεται και να χώνει τα δάχτυλα της μέσα στην μουναρα της μέσα στο μπάνιο του σπιτιού της,εγώ δεν είχα πάρει χαμπαρει και ειθελα να πάω να πλυθώ,μόλις ανοίγουν την πόρτα του μπάνιου την βλέπω μπροστά μου να αυνανίζεται, μου λέει βγες έξω γρήγορα!εγω κατά ντράπηκα και ειθελα να άνοιξη η γη να με καταπιεί!
Συγγνώμη αν σας κούρασα,η ιστορία είναι 100% αληθινει και έχω και άλλες μικρό ιστοριούλες με την θεία μου,πιστεύω να έχω περισσότερες στο μέλλον!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145698 από iliaskat στις 05 Νοεμβρίου 2020, 10:20πμ

iliaskat

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2020
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλησπερα, και απο μένα. Δε μου είχε μιλήσει κάποιος για αυτό. Σιγά σιγά μόνο μετά με φιλους αλλα οχι με λεπτομέριες. Δε με είχαν πιασει οι γονείς μου, παρόλο που παντα καποιος ηταν σπίτι. Ότι έκανα το έκανα, βραδυ στο δωμάτιο μου. Ξεκίνησα στα 12 μου, οταν μπηκα γυμνάσιο, και συγκεκριμένα για μια συμμαθητρια μου ειχε μεγαλο στηθος για την ηλικία της. Θυμάμαι στις αρχές τον έπαιζα καθε μερα, μου σηκωνοταν οταν τη σκεφτομουν στο διαβασμα, αλλα δεν 'ηξερα΄πως να αυνανιστώ. Το βραδυ που ξαπλωνα, γυρνούσα μπρούμητα και έκανα τις κινησεις σαν κανω σεξ και έχυνα στο εσώρουχο μου. Ενα βράδυ στη Γ΄Γυμνασιου νομίζω, ήθελα να δως νιωθουν αυτοι που κανουν σεξ και ειναι γυμνοι. Ήταν χειμώνας , εβγαλα τις πυτζαμες και το εσωρουχο και εμενα γυμνος κατω απο το παπλωμα. Και τον επαιξα μεχρι που εχυσα. Μετα που εφυγα φοιτητής και ημουν και μονος στο σπιτι, λιγο το πορνό, λιγο τα playboy , τον έπαιζε μεχρι και 3 φορες τη μερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145723 από agaphgewrgiou στις 16 Νοεμβρίου 2020, 9:01πμ

agaphgewrgiou

μέλος από: 28/10/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα κι από εμένα!Όταν ξεκίνησα να αυνανίζομαι,δεν μου είχε μιλήσει κανείς γι' αυτό,ούτε κι είχε τύχει να το συζητήσω με φίλες μου!Θυμάμαι πρώτη φορά,ήμουν αρκετά μικρή,γύρω στα 7,ξάπλωνα,είχα το χέρι μου χαμηλά και κατάλαβα πως αυτό που έκανα μου άρεσε.Η γιαγιά μου τότε το κατάλαβε και μου είπε ότι είμαι μικρή ακόμη για κάτι τέτοιο και να μην το κάνω.
Πέρασαν αρκετά χρόνια μέχρι να αρχίσω να το ξανακάνω(στην Β'-Γ' Γυμνασίου).Στο Λύκειο,ειδικά την χρονιά των Πανελληνίων (δεν είχα σχέση),το έκανα για να μου φύγει το άγχος,η κακή διάθεση,να χαλαρώσω.
Από όταν μπήκα στη σχολή κι ως τώρα που είμαι 20,αυνανίζομαι πολύ συχνότερα και πλέον έχω ξεπεράσει την ιδέα πως είναι κάτι κακό!
Νιώθω πως το χρειάζομαι μερικές στιγμές,το κάνω για να ηρεμήσω,για να ανακαλύψω τι μου αρέσει παραπάνω-γενικά υπάρχουν φορές (ιδίως όταν δεν μπορώ να κάνω σεξ,όπως τώρα με την καραντίνα,επειδή με το αγόρι μου μένουμε χωριστά) που το κάνω συστηματικά κάθε μέρα,άλλες φορές δεν το κάνω για μια βδομάδα κι άλλες φτάνω και 3 φορές τη μέρα και πάλι το μυαλό μου είναι εκεί!Αλλά κι μένουμε στην ίδια πόλη και βγαίνουμε κι υπάρχουν μέρες μετά που δεν θα τον δω,αν είμαι καυλωμένη,εννοείται πως θα αυνανιστώ!
Το έχουμε συζητήσει κιόλας,εκείνος με ρώτησε και για πρώτη φορά το συζήτησα τόσο ανοιχτά κι ένιωσα πραγματικά οκέυ,διότι οι φίλες μου δεν τα συζητάνε αυτά 🤷‍♀️
Αν και δεν με έχουν πιάσει ποτέ γονείς κ.λπ.,θεωρώ πως το ξέρουν,γιατί είναι λογικό να συμβαίνει!
Όσο για τα γούστα,μου αρέσουν κι εμένα διάφορα,με τρίψιμο κλειτορίδας ειδικά,έχω τελειώσει και με δάχτυλο,με το ντουζ,με ηλεκτρική οδοντόβουρτσα,με μαξιλάρι,με γωνία επίπλου με διάφορα πράγματα και μου αρέσουν διαφορετικές καταστάσεις ανάλογα τη διάθεση!Δηλαδή στο κρεβάτι μου,στον καναπέ,στο τραπέζι,στο μπάνιο,στα τζάμια μπροστά (είναι τρελή καύλα ο φόβος μην σε δει κανείς!).Κι επίσης,ανάλογα τη διάθεση κι η έκφραση (εννοείται στο σπίτι των γονιών μούγκα 😂),αλλά στο φοιτητικό δεν πτοούμαι,αν μου βγει να βογκήξω ή να φωνάξω,θα το κάνω και δεν θα μετανιώσω στιγμή,γιατί εκείνη τη στιγμή το θέλω!Το ίδιο και με το αγόρι μου εννοείται,απλά εκεί αγχώνομαι υποσυνείδητα και δεν τελειώνω τόσο εύκολα και γρήγορα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158751 από Thendia στις 22 Ιουλίου 2022, 8:18πμ

Thendia

Εικονίδιο
μέλος από: 22/7/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εγώ αυνανίζονται από πάρα πάρα πολύ μικρή δεν θυμάμαι την ηλικία , σίγουρα ήταν πρώτες τάξεις δημοτικού . Δεν συνέδεα ακόμη τον αυνανισμό με το σεξ ,αφού δεν ήξερα καν την υπαρξη του , θυμάμαι να χαιδευομαι και άπλως να περιμένω να τελειώσω , η να λέω στον εαυτό μου τελείωσε πριν σε ποιασει κανείς . Με έχει ποιασει η μάνα μου όταν ήμουν μικρή και έκανε ότι κοιτάει αλλού μετά άλλη μια δε ξέρω καν πόσο χαζό θα ακούστει αλλά κι όμως έχει συμβεί ,κοιμόμουν στο ίδιο κρεβάτι με τον πατέρα μου και αυνανιστικα ενώ ήταν εκεί , δε ξέρω αν κατάλαβε ,μέγα λαθος να βάζεις ένα κοριτσάκι στο κρεβάτι με τον πατέρα η αδερφό της , αλλά η μάνα μου είναι ότι νάνε ! Μεγαλωνοντασ εφτασα και τις 5 6 φορές μετά ποιο λιγο και τώρα κάνω μια προσπάθεια να μην αυνανίζονται καθόλου . Με βοηθάει πολύ και το συστήνω και σε άλλα κορίτσια   , στο να θες περισσότερο τους άνδρες και να αποκτάς έτσι ποιο πλούσιες ερωτικές εμπειρίες 😊👍
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #162970 από stath στις 17 Νοεμβρίου 2022, 8:07πμ

stath

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ημουνα καπου στα 12 καλοκαιρι. Απο φιλους που το ειχανε δοκιμασει ξεκίνησα και εγω. Οταν εφτασα σε οργασμο καταλαβα τι εχανα τοσο καιρο.Απο τοτε το εκανα καθε μερα για αρκετα χρονια.Πλεον Δεν εχω στανταρ μπορει καθε μερα μπορει να κανω και 5 μερες, αν και προσπαθω να κρατηθώ γι μεγαλύτερη απολαυση    και ενταση.Απο τοτε που εμεινα μονος μ το κανω ποιο ανετα παντα βγαζω ολα τα ρουχα και καθυστερώ οσο περισσοτερο μπορω να τελειώσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163007 από Aris Papadopoulos στις 02 Δεκεμβρίου 2022, 7:06πμ

Aris Papadopoulos

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εγώ το ξεκίνησα στα 7 μου χρόνια λοιπόν ακούστε τι έγινε,
Μια μέρα πήγα στην τουαλέτα μαζί με τον φίλο μου και δείξαμε ο ένας στον άλλο το πουλί μας κατουρησαμε τέλος πάντων και μετά όταν ήμουν στο σπίτι κάπου το σαβατοκυριακο άρχισα να βγάζω το παντελόνι μου και το βρακί μου και έτριβαν το πουλί μου στο κρεβάτι. Με είχε πιάσει μια μέρα ή η μάνα μου ή ο πατέρας μου και μου είπε να μπω στο μπάνιο. Έκανα μπάνιο και μετά έβαλα σουντοκρεμ. Και τώρα που πάω β γυμνασίου το κάνω όχι πολλές φορές 1 φορά έστω δύο φορές τον μήνα μετά το σταματάω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163008 από Aris Papadopoulos στις 02 Δεκεμβρίου 2022, 7:08πμ

Aris Papadopoulos

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εγώ το ξεκίνησα στα 7 μου χρόνια λοιπόν ακούστε τι έγινε,
Μια μέρα πήγα στην τουαλέτα μαζί με τον φίλο μου και δείξαμε ο ένας στον άλλο το πουλί μας κατουρησαμε τέλος πάντων και μετά όταν ήμουν στο σπίτι κάπου το σαβατοκυριακο άρχισα να βγάζω το παντελόνι μου και το βρακί μου και έτριβα το πουλί μου στο κρεβάτι. Με είχε πιάσει μια μέρα ή η μάνα μου ή ο πατέρας μου και μου είπε να μπω στο μπάνιο. Έκανα μπάνιο και μετά έβαλα σουντοκρεμ. Και τώρα που πάω β γυμνασίου το κάνω όχι πολλές φορές 1 φορά έστω δύο φορές τον μήνα μετά τώρα το έχω σταματήσει. Όταν τρίβομαι στο κρεβάτι μου βγάζει ένα άσπρο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163022 από Georgios Dimitropoul στις 09 Δεκεμβρίου 2022, 6:10πμ

Georgios Dimitropoul

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μια Μέρα εγώ το ξεκίνησα από τα 10-11 μου χρόνια και ακόμα το συνεχίζω και μια μέρα ήμουν στο δωμάτιο μου μόνος μου και δεν ήξερα τι ήταν το πορνό και μετα ήμουν στο κρεβάτι γυμνός με το πουλί μου και άρχισα να το τρίβω και την πρώτη φορά με είδε η μάνα μου
Μαμά: Σε τρώει το πουλάκι?
Εγώ δεν είπα τίποτα απλά κούνησα το κεφάλι μου μετά πήγα στο μπάνιο και μου έβαλε σουντοκρεμ
(τότε δεν είχα τρίχες στο πουλί μου)
Και η 2 η φορά Με είχε δει η μικρή μου αδερφή και δεν είπε τίποτα

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163071 από Jeanmoust στις 28 Δεκεμβρίου 2022, 5:47πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Εγώ ξεκίνησα στα 12. Δεν μου έδειξε κάποιος πως γίνεται. Τον πρώτο καιρό νόμιζα ότι απλά κουνάμε πέρα-δώθε το πουλί και όχι πάνω κάτω και πετάγονταν τα χυσια τριγύρω. Ήμουν πολύ προσεκτικός και πότε κανένας δεν με πέτυχε να το κάνω από τους δικούς μου, αλλά τον έχω παίξει μαζί με φίλους. Τον πρώτο καιρό τον έπαιζα κάθε μέρα, μερικές φορές και δύο. Έχω φτάσει σε μια ημέρα στις 4 φορές. Πλέον ανάλογα τα κέφια. Μπορεί μέσα σε μια μέρα δύο φορές, αλλά μπορεί και μια φορά την εβδομάδα ή αργότερα, ανάλογα με τη χρήση του εργαλείου με την κοπέλα μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login