Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Ο γάμος είναι η πραγματικότητα, η αγάπη είναι η ουτοπία. Μπέρδεψέ τα αυτά τα δύο και η τιμωρία θα είναι μεγάλη.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ανταλλαγη συντροφων

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144667 από John255 στις 28 Φεβρουαρίου 2020, 4:54πμ

John255

Εικονίδιο
μέλος από: 28/2/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπερα
Ειμαι παντρεμενος 9 χρονια με τη γυναικα μου τα παμε τελεια αγαπιομαστε πολυ.
εχει εδω και 2 χρονια λεμε συνεχεια ιστοριες στο κρεβατι οτι κανει η γυναικα μου σεξ με αλλους, μας καυλωνει τοσο πολυ που μου εχει αναλυσει και οτι εχει κανει στο παρελθον την ωρα του σεξ. Ομοιος της τα εχω πει και εγω.

Οτι λεμε στο κρεβατι μενει στο κρεβατι οταν σηκωνομαστε τα ξεχναμε ολα. Γενικα μιλαμε ανοιχτα γυρω απο το σεξ και μου ειπε προσφατα οτι θα ηθελε να παει για να ενα βραδυ με αλλον αντρα να το ξερω εγω βεβαια να μην ειμαι παρων ομως διοτι δεν θα μπορει να αποδοσει.

Η να βρουμε ενα ζευγαρι ανταλλαγης συντροφων. Σαν ιδεα με ερεθιζει παρα παρα πολυ και εμενα και αυτη αλλα σκεφτομαστε το μετα...πανω στην καυλα ολα καλα μετα ομως? Θα υπαρχει ζηλεια θα ειναι ολα καλα η θα καταστρεψουμε τη σχεση μας?
Κανενας με παρομοια εμπειρια να μου δωσει τα φωτα του?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144668 από Alex_a στις 28 Φεβρουαρίου 2020, 12:44μμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Είμαι περίπου σε ίδια φάση.... Θέλω τρίο η περισσότερους ,κυρίως φαντάζομαι να είναι η γυναίκα μου με 2-3 αλλα αυτά είναι φαντασιώσεις. Αν αποφασίσετε να το κάνετε πρέπει να είναι μαζί... Πχ με άλλο ζευγάρι. Αν είναι μόνη της τότε πάει αλλού και χάνεται ο έλεγχος. Επίσης προτείνεται επαγγελματίας (για αποφυγή συναισθημάτων) και θα πρέπει να μπουν από πριν κανονες. Πχ. Αν επιτρέπονται φιλιά,που χύνει ο άλλος,αν θα παίξει πρωκτικό.
ΥΓ εγω το να την δω με αλλο ...το κάνω με ψεύτικο πέος,τη βλέπω να το έχω στο στόμα της....πχ.
ΥΓ 2 νομίζω ότι την επόμενη μέρα θα έχει συνέχεια την εικόνα της...πχ με ένα άλλο πέος στο στόμα,αυτή να είναι πιο πολύ ερεθισμένη από ότι με εσένα...και παρόμοιες εικόνες.
Αποδεκτή αν σε κάλυψα...και περιμένω νέα σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login