Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γάμος: Ο σκουπιδοτενεκές του έρωτα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Προτιμηση εσωρουχου?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144675 από Giorgos323 στις 02 Μαρτίου 2020, 2:49μμ

Giorgos323

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας!!!
Παντα σκεφτομουν γιατι η πλεοψηφια αγοριων φοραει μποξερακι? (και οχι σλιπακι-βρακι)
1)Εσεις τι φορατε?
2)Σε πια ηλικια αλλαξατε απο πχ σλιπακι-βρακι σε μποξερακι και γιατι αν υπαρχει ιδιετερος λογος.
Αρχιζω εγω!!

1)Βρακι-σλιπακι προτιμω οτι χρωμα ή σχεδιο, εχω μποξερακια αλλα τα φοραω σπανια.
2)Μεχρι τα 11 μονο βρακι, απο 11 και μετα βρακια και μποξερακια γιατι τα προτιμουσε ο αδερφοσ μου (ηταν μεγαλυτεροσ και τα επερνε η μανα μου γιατι τα ζητησε, εγω δεν τα προτιμουσα), απο 11 μεχρι 20 και τα δυο, κατα κυριο λογο βρακια ομως, τωρα 22 μονο βρακια, εχω ομως ακομα καποια μποξερακια που δεν φοραω.
Ποτε δεν καταλαβα γιατι ολοι τετοια μανια με τα μποξερακια ρε guys, για πειτε γνωμες. Εχετε φιλους-γνωστους που φορανε ακομα βρακια?
Σορρυ για μεγαλο κειμενο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144678 από Hesperos στις 03 Μαρτίου 2020, 8:35πμ

Hesperos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/10/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΑ ΣΛΙΠΑΚΙΑ, ΑΛΛΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΜΠΟΞΕΡΑΚΙΑ, ΤΗΣ ΑΡΣΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΛΙ ΦΟΡΕΣΑ ΣΛΙΠΑΚΙ, ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΝ ΛΙΓΟ, ΕΝΙΩΘΑ ΣΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΓΥΜΝΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144681 από Stauris στις 03 Μαρτίου 2020, 12:41μμ

Stauris

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Μποξερακι φοράω από τα 15, είμαι 17
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144738 από NebulaSpirit στις 14 Μαρτίου 2020, 5:13μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Σλιπάκι και πάλι σλιπάκι. Ο μόνος τρόπος να σε βολεύει το μποξεράκι είναι να την έχεις από μικρή έως μεσαία το πολύ. Αν το μέγεθος σου είναι μεγαλύτερο του μεσαίου τότε το μποξεράκι απλά ΔΕΝ βολεύει και όποιος λέει το αντίθετο λέει ψέματα. Μόνο το σλιπάκι τον κρατάει στη θέση του και τον στηρίζει σωστά. Με το μποξεράκι απλά κρέμεται κάτω και πάει όπου να ναι με αποτέλεσμα να φαίνεται πολύ άσχημα και να φουσκώνει πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144841 από Manosp στις 12 Απριλίου 2020, 4:25μμ

Manosp

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Εγώ φοράω μποξεράκια γιατί νομίζω ότι αρέσουν πιο πολύ αλλά είναι πολύ άβολα συνέχεια φεύγει στα πλαγιά και άμα καυλώσει φαίνεται παρά πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144848 από Sky-Sargent στις 13 Απριλίου 2020, 7:56πμ

Sky-Sargent

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2020
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Στο γυμναστήριο, επειδή φορώ σορτάκι, σαν εσώρουχο φορώ απλό σπασουάρ (jockstrap), δίχως κόκαλο, που το βρίσκω ιδανικό γιατί κι άνεση προσφέρει στις κινήσεις και τ’ αρχίδια κρατά στη θέση τους και δεν εγκλωβίζεται ιδρώτας οπότε δεν ανησυχώ για μυκητιάσεις και σχετικές μαλακίες.

Όσο βρίσκομαι σπίτι, όπου τη βγάζω με πυτζάμα ή σορτάκι από φόρμα, δεν φορώ καν εσώρουχο.
Η άνεση δεν συγκρίνεται με τίποτε, τα αρχίδια αερίζονται συνεχώς οπότε, ειδικά το καλοκαίρι, ούτε έντονη αρχιδίλα, ούτε ερεθισμοί από τον ιδρώτα.
Εντάξει, για τις γυναίκες είναι άλλη ιστορία (περίοδος, σερβιέτες, υγρά κ.λπ.) αλλά για τους άντρες, ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω πώς αντέχουν στο σπίτι να φορούν οποιοδήποτε εσώρουχο.
Στη δουλειά τη βγάζω με κλασικό γκρι σλιπάκι για ν’ αποφεύγω ερεθισμούς από το παντελόνι και το λέρωμα του από τις αναπόφευκτη τελευταία σταγόνα μετά κάθε κατούρημα.

Ο λόγος που έγραψα το σχόλιο, είναι για να δοκιμάσουν κι άλλοι το να κυκλοφορούν δίχως εσώρουχο όπου σηκώνει η περίσταση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144866 από Vkanonimity στις 13 Απριλίου 2020, 5:00μμ

Vkanonimity

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Εγώ στο γυμναστήριο προτιμώ σλιπάκια στο σπίτι από περυσι που ξεκίνησα να μένω μόνος τίποτα μια βερμούδα ή φόρμα για τον χειμώνα και τέλος , στη σχολή σλιπάκι και άμα βγω με κοπέλα μποξεράκι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145564 από Γεια. Σας στις 15 Σεπτεμβρίου 2020, 5:08μμ

Γεια. Σας

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/9/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εγώ. Σλπιπσκια. Μέχρι. Τα. 15. Μετά μποξερακια    μου. Αρέσουν. Καλύτερα.    Είναι. Πιο. Σεχ.    
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145565 από Nickgeo_3 στις 16 Σεπτεμβρίου 2020, 2:00πμ

Nickgeo_3

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ο, τι μου έπαιρνε η μάνα μου δε με ενδιέφερε. Μεχρι τα 13 μονο ασπρα βράκια μετά κυρίως μαύρα και γκρι γιατί δεν υπήρχαν άσπρα παιδικά (μεγάλωσε ο κωλος μου) τώρα στα 17 ακόμα αυτά φοράω, μόνο ένα μποξερακι έχω που το φοράω τα καλοκαίρια αντί για σορτς

Του αδερφού μου άρχισε να του παίρνει η μαμά μποξερακια στα 15 όταν ψήλωσε χωρίς να το ζητήσει ο ίδιος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145596 από pakis στις 27 Σεπτεμβρίου 2020, 9:43πμ

pakis

Εικονίδιο
μέλος από: 27/9/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Εγω μεχρι τα 12-13 φορουσα σλιπ. Τωρα εχω συνηθισει να φοραω μποξερακια. Στην αρχη ηταν λιγο αβολα αλλα με τον καιρο τα συνηθισα και τωρα πλεον το σλιπ μου φαινεται πιο αβολο να το φοραω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login