Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όλα τα κουτιά είναι ενδιαφέροντα. Μέχρι ν' ανοίξουν.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Δεν με θέλει γιατί είμαι παρθένα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144684 από Katerina9 στις 04 Μαρτίου 2020, 3:14μμ

Katerina9

μέλος από: 7/10/2019
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Δεν θέλει να κάνει κάτι περισσότερο (έχουμε κάνει μέχρι προκαταρκτικα) μαζί μου γιατί δεν το έχω ξανακάνει. Εγώ αυτο πιστεύω ότι ισχύει πάντως. Αυτός βέβαια ισχυρίστηκε ότι αν και του αρέσω πολύ και θα ήθελε να γίνει κάτι μεταξύ μας δεν θέλει γιατί στην φάση που βρίσκεται δεν είναι σε θέση να μου αφιερώσει περισσότερο χρόνο. Και καλά ότι θα ήταν καλύτερα να βρω καποιον πιο κοντά στην ηλικία μου ( έχουμε γυρω στα 6 χρονια διαφορά αλλά αυτός δεν είναι λόγος γιατί δεν είμαι κάνα ανήλικο ξέρω γω) ο οποίος θα μπορεί να ασχοληθεί και περισσότερο μαζί μου. Γιατί και καλά μπορεί να κολλήσω μαζι του (πράγμα που έχει ήδη συμβεί) και να πληγωθώ από την όλη κατάσταση. Είπε ότι θα ήθελε να παιχτεί κάτι μεταξύ μας αργότερα όταν θα είμαι και εγώ κάπως μεγαλύτερη. Και ενώ όντως από την μια δεν μου ακούγεται και τόσο παράλογο από την άλλη σκέφτομαι ότι είναι απλά δικαιολογίες. Υπάρχει περίπτωση να μην του αρέσω αρκετά; Τον ξενερώσε τόσο το γέγονος ότι δεν το έχω ξανακάνει; Μου φαίνεται χαζό να αναφέρει την ηλικία μου ως θέμα από την στιγμή που γνώριζε πόσο είμαι όταν μου ζήτησε να βρεθούμε. Όταν τον ρώτησα γιατι δεν σταματαει να ασχολείται γενικά τότε μου είπε ότι δεν μπορεί να το κάνει αυτό. Εγώ δεν πιστεύω ότι είναι κάπως απόμακρος για τον λόγο που ανέφερε. Νιώθω ότι απλα δεν τρελαίνεται κιόλας γι'αυτό ασχολείται μαζι μου οπότε θέλει αυτός. Εμενα γενικά γιατί δεν μου αρέσει να ενοχλώ και να πρήζω τον αλλον οπότε δεν πιέζω την όλη κατάσταση. Του έχω εξηγήσει βέβαια την θέση μου αλλά μέχρι εκεί. Εσείς τι πιστεύετε; Ξέρω θα μου πείτε απλά να βρω κάτι άλλο αλλά μου αρέσει πράγματικα πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144686 από Stauris στις 04 Μαρτίου 2020, 3:41μμ

Stauris

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Έχει χάσει την τρέλα του νομίζω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144687 από Katerina9 στις 04 Μαρτίου 2020, 11:04μμ

Katerina9

μέλος από: 7/10/2019
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Τι εννοείς;
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #144689 από Stauris στις 05 Μαρτίου 2020, 7:56πμ

Stauris

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Βρες άλλον
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login