Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σοβιέτα φοράνε οι Ρωσσίδες. Στη Σερβία φοράνε σερβιέτα.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Θέλω έναν φιλο μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144699 από Stayros15 στις 07 Μαρτίου 2020, 2:39μμ

Stayros15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Λοιπόν παιδιά είμαι 15 πάω Τρίτη γυμνάσιου και κάθομαι από την αρχή της χρονιάς με ένα παιδί..
Γνωριζόμαστε πολλά χρόνια από το δημοτικό αλλά ποτέ δεν καναμε παρεα. Φέτος όμως αρχησαμε να μηλαμε πιο πολύ και γενικα να κάνουμε παρεα. Από παλια μου άρεσε όμως τώρα νομίζω έχω ελπίδες , δεν είμαι σίγουρος αν είναι γκει αλλά έτσι νομίζω , λέει ότι τα έχει με μια από άλλο σχολείο αλλά μάλλον λέει ψέματα .. συχνά παρατηρώ ότι σαν να με χουφτώνει σε διαφορα σημεία του σώματος !
Σκευτομαι λοιπόν να τον καλέσω μια μερα σπίτι και να του την πέσω έχω σκευτη έναν τρόπο είχαμε βάλει στοίχημα να μην τον παίξουμε για 1 μήνα και οποίος έχανε να την έδειχνε στον άλλον όποτε αν τον καλέσω σίγουρα θα μου πει να του τον δείξω και σίγουρα θα ξάπλωσει πάνω στους κοιλιακούς μου όπως είχε κάνει μια φορά λέει τον βολεύει παρά πολύ να ξαπλώνει πάνω στην κοιλιά μου γιατί οι κοιλιακοί μου είναι Μαλακοι και ωραίοι όποτε όπως θα έχει ξαπλώσει εγώ θα τον χαϊδέψω ( το έχω ξανά κάνει στο σχολ ) και μετά θα τον φηλησω και λογικά θα συνεχίσουμε ... και θα με γ@μηση
Λέτε να με θέλει ;
Τι να κάνω βοηθήστε φοβαμε μήπως δεν θέλει και γίνω ρεζίλι ειδικά αν μαθευτεί
Βοηθήστε παράκαλω !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login