Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έλληνας: Θηλαστικό ζώο που γλύφει τους πλούσιους ξένους και το παίζει υπεράνω στους φτωχούς.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ηλικία πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144701 από Alx16 στις 08 Μαρτίου 2020, 5:46πμ

Alx16

Εικονίδιο
μέλος από: 8/3/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παίδες είμαι 15 σε λίγο καιρό κλείνω τα 16 και το πέος μου σε στύση είναι κάπου στα 14_15 εκατοστά είναι φυσιολογικό θα μεγαλώσει κι άλλο ?? Ύψος έχω κανονικό για την ηλικία μου είμαι λίγο εύσωμος και σε πάχος είναι κανονικό στην εφηβεία άρχισα να μπαίνω από τα 15 και μετα εσείς για πείτε επίσης όταν χύνεται που χύνεται εγώ καμία φορά μέσα στο μποξερακι. Μια τελευταία ερώτηση έχετε πιάσει κανέναν από οικογένεια να τον παίζει πως αντέδρασε τον έχετε παίξει με κανέναν από την οικογένεια??

Σορυ για το πολύ μεγάλο κείμενο
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #144702 από Stauris στις 08 Μαρτίου 2020, 6:08πμ

Stauris

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(Alx16@08 Μαρτίου 2020)
1)είμαι 15 σε λίγο καιρό κλείνω τα 16
2) το πέος μου σε στύση είναι κάπου στα 14_15 εκατοστά
3)είναι φυσιολογικό
4)θα μεγαλώσει κι άλλο ??
5) στην εφηβεία άρχισα να μπαίνω από τα 15 6)και μετα εσείς για πείτε επίσης όταν χύνεται που χύνεται εγώ καμία φορά μέσα στο μποξερακι.
7)Μια τελευταία ερώτηση έχετε πιάσει κανέναν από οικογένεια να τον παίζει πως αντέδρασε τον έχετε παίξει με κανέναν από την οικογένεια??

Σορυ για το πολύ μεγάλο κείμενο

1) Εγώ είμαι 16 στα 17.
2) κι εμένα κάπου τόσο είναι
3) είσαι πάνω από τον Μ.Ο.
4) λογικοτατα θα μεγαλώσει αν όχι τότε σίγουρα θα παχυνει. Νομίζω κάπου στα 19 έτη σταματάει.
7) όχι ποτέ κανέναν.
Αποδέκτη αν οκ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login