Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το φως ταξιδεύει πιο γρήγορα απ' τον ήχο. Γι' αυτό οι περισσότεροι φαίνονται φωτισμένοι, μέχρι να τους ακούσεις να μιλάνε.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Είμαι εγκυος;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144719 από sunsetlover στις 11 Μαρτίου 2020, 7:07πμ

sunsetlover

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλημέρα! Λοιπόν Ακούστε πως έχουν τα πράγματα. Ειμαι 18 χρόνων και πριν 1,5 βδομάδα το κάναμε με το αγόρι μου. Ωστοσο μου ζήτησε να μην βάλουμε προφύλαξη στην αρχή και μετά να βάλει. Το κάναμε έτσι και τελικά τελείωσε μέσα στο προφυλακτικό. Μετά κάναμε πάλι το ίδιο χωρίς και μετά με προφυλακτικό. Ήθελα Να ρωτήσω υπάρχει περίπτωση να έμεινα έγκυος στο στάδιο που έβγαλε το προφυλακτικό στο οποίο είχε τελειώσει και μπήκε μετά μέσα μου ετσι; δηλαδή να είχαν μείνει υγρά τα οποία να μπήκαν μέσα μου; να επισημάνω ότι μόλις τελείωσε πήγε στο μπάνιο και σκουπιστηκε και μετά ξαναμπηκε μέσα μου
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144721 από lida στις 12 Μαρτίου 2020, 11:19πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν μπορω να ξερω αν εισαι εγκυος όμως με αυτά που κανετε παιζεις με τη φωτια. Υπαρχει κίνδυνος εγκυμοσύνης και από τα προσπερματικα υγρα. Επισης το ότι σκουπιστηκε και δεν πλυθηκε δεν ξερω αν είναι ασφαλες. Ακομα το θεμα δεν είναι μονο η εγκυμοσυνη υπαρχουν και οι αρωστειες. Και μην λες ότι δεν υπαρχει περιπτωση γιατι μπορει να εχει κατι που δεν το ξερει. Μονο μετα από αναλυτικες εξετασεις θα ξερετε ότι δεν εχετε αρωστειες. Τελικα ελπιζω να τη γλυτωσες αυτή τη φορα και να μην εισαι εγκυος αλλα από εδώ και μπρος αφήστε τις ανοησιες και παντα με προφυλακτικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login