Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Φάση με κολλητό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144781 από Jimns στις 26 Μαρτίου 2020, 8:22πμ

Jimns

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/3/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια,θα ήθελα να παιχτεί φάση με τον κολλητό μου αλληλομαλακια πίπα αλλά δεν ξέρω πως να το το πω.Έχετε να μου πρότεινε πως να του το πω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144791 από Akis2000 στις 28 Μαρτίου 2020, 8:13πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Νομίζω πως αρκετά θέματα έχουν ανοίξει με τον συγκεκριμένο ερώτημά σου. Και πιο πρόσφατο το τελευταίο «φάση με καλό φίλο» στο οποίο όπως είδα συμμετείχες. Νομίζω ότι και σε αυτό αν το διαβάσεις από την αρχή θα πάρεις αρκετές ιδέες για το πώς θα προσεγγίσεις τον φίλο σου. Βέβαια μπορεί η δική σου περίπτωση να είναι διαφορετική, ωστόσο μία πρόσκληση στο σπίτι του ενός ή του άλλου μόνοι σας και μία πρόταση να δείτε μία τσόντα στο ίντερνετ είναι η πιο ενδεδειγμένη λύση για να βολιδοσκοπήσεις την κατάσταση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145850 από Xatzi στις 11 Ιανουαρίου 2021, 10:38πμ

Xatzi

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Για σας . εγώ είμαι 15 θα σας πω την δικιά μ εμπειρία και αν θέλεις κάνε την και εσύ είναι καλη

Αρχικά ειμουν σπίτι Μ και ελοιπαν η γονοις μ.ειπα του φίλου να έρθει να πέξουμε κανένα παιχνίδι στο playstation.ολως πέζαμε gta και εκείνη την ώρα μου ήρθαν φοβερές καύλες (εγώ με τον κολλητό Μ γενικά τα λέμε όλα δεν ντρέπομαστε)και του είπα ρεε δεν αντέχω θα σχιστή το παντελόνι και μου λέει βάλε καμία τσοντουλα και βάρα έβαλα ξεκίνησα και ξεκίνησε και εκείνος σε μια φάση ειμασταν όλο γυμνή και έβλεπε ο ένας την πουτσα του άλλου και αυθόρμητα εγώ έπιασα την δική του και εκείνος την δική μ μετά του λέω να πάρουμε και καμία πίπα πείραμε και πίπα ήταν τέλεια και μετά προχωρήσαμε και πήγαμε στον σεξ πρώτα εγώ και μετά εκείνος ευτιχος όμως εγώ είχα λιπαντικό ήταν υπέροχη φάση..   
Κάνε και εσύ το ιδιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login