Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν σου λένε "Θα το σκεφτώ" ή δεν ξέρουν την απάντηση ή η απάντηση είναι όχι.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ΣΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144802 από Alex_a στις 02 Απριλίου 2020, 10:33πμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Ότι λέει ο τίτλος.....
Όποιος θέλει γράφει.

Οι δικές μου,όσο θυμάμαι

-Μπορώ να πάρω πίπα στον εαυτό μου (δυστυχώς μόνο λίγο το κεφαλάκι φτάνω)
-για κάποια χρόνια τον είχα κάνει λάστιχο για μια φίλη της να μάνας μου (είχε βυζάρες ,την είχα δει τόπλες)
-ειχα βγει έξω (σε bar) φορωντας το String της κοπέλας μου κάτω από το τζιν
-καποιες φορές όταν τον παίζω χύνω λιγο στο πρόσωπο μου
-εχω bisex και με τραβεστί φαντασιώσεις
-με έχει πάρει γυναίκα με strapon
-εχω ανεβάσει γυμνές φωτό σε site
-μου αρέσει να κυκλοφορώ γυμνός, σε παραλίες, στο σπίτι κοντά σε πόρτες μπαλκονιού κτλ
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #144836 από Lazaros.the στις 11 Απριλίου 2020, 3:52μμ

Lazaros.the

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είμαι Τρελός με μία γειτόνισσα παντρεμένη, το έχει καταλάβει, αυτό με γκαβλωνη ακόμα ποιο πολύ. Αν και είμαι παντρεμένος χυνω για την γειτόνισσα πολύ συχνά. Δεν έχω πάει με άντρα αλλά η ιδέα και μόνο με γκαβλωνη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144953 από Akis2000 στις 01 Μαΐου 2020, 10:01πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Από τα παραπάνω που ανέφερες έχω βγει και εγώ έξω με στριγκ κοπέλας μου (πάντα υπάρχει η έννοια απρόοπτου ατυχήματος που θα μπορούσε να σε οδηγήσει σε επείγοντα και εκεί δεν ξέρω εάν θα σε απασχολεί πιο πολύ η υγεία σου ή το τι θα δουν οι γιατροί και νοσοκόμες), η γεύση του σπέρματος πάντα ήταν στα ερωτηματικά μου (μέχρι που φύλησα κοπέλα ενώ είχε στο στόμα της ακόμα το σπέρμα μου, φαντασίωση με φίλη μάνας μου είχα και εγώ όταν ήμουν δημοτικό και μια φορά που έτυχε να την φιλοξενούμε σε διακοπές κοιμηθήκαμε μαζί στο ίδιο κρεβάτι, αν θυμάμαι πρέπει να την έπιασα τα βυζιά αλλά οκ, δεν πρέπει να το θεωρήσανε κάτι σημαντικό. Από πίσω κοπέλα δεν με έχει πάρει με στραπόν, μόνο δάχτυλο και γλείψιμο. Σπίτι, μπαλκόνι και παραλίες και εμένα μου αρέσει να κυκλοφορώ γυμνός και ενώ ξέρω ότι με καυλώνουν γυναίκες δεν κρύβω ότι σεξουαλικά διεγείρομε και από πέη. Σε παραλίες γυμνιστών πηγαίνω τα τελευταία 5-6 χρόνια (ήταν απωθημένο πολλών χρόνων). Και τέλος ένα άλλο απωθημένο χρόνων προκειμένου να διαπιστώσω κάποια πράγματα με μένα ήταν να κάνω κάτι με άντρα. Το έκανα πέρυσι το καλοκαίρι ένα απόγευμα με έναν εντελώς άγνωστο σε νησί που ήμουν διακοπές. Εξακολουθώ τελικά να με διεγείρουν γυναίκες. Να υποθέσω ότι σεξομολογήθηκα αρκετά, έτσι; :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144954 από Alex_a στις 01 Μαΐου 2020, 6:05μμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Μια χαρά σεξομολογηθηκες,αν θες θα ήθελα να μας πεις για την εμπειρία σου με τον άντρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144967 από Akis2000 στις 02 Μαΐου 2020, 3:01μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Κάποια στιγμή αν συμπέσουμε στο chat... αρκετή σεξομολόγηση έκανα εδώ στο φόρουμ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144983 από chris88 στις 05 Μαΐου 2020, 3:48πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Έχουμε και λέμε:

-Έχω κάνει πολύ cybersex με άγνωστες και αγνώστους
-Έχω βαρέσει μαλακια παρέα με αγνώστους( και ακόμα το κάνω όταν βρω κάποιον που να το γουστάρει)
-Έχω χρησιμοποιήσει πρωκτικά διάφορα αντικείμενα για ερεθισμό προστάτη
-Με έχει γλύψει η κοπέλα μου από πίσω και μου έχει βάλει δάκτυλο
-Πολλές φορές όταν χύνω όλο και κάποια σταγόνα θα φτάσει πρόσωπο
- Έχω βαρέσει μαλακια και έχω πάρει πίπα σε άγνωστο που είχαμε συναντηθεί να τις παίξουμε ( ίσως να το ξαναέκανα αν έβρισκα κάποιον που να μου το βγάλει)
-Έχω ανεβάσει γυμνές φωτογραφίες και συζητάω με άτομα σε site σεξουαλικού περιεχομένου
- Και μου αρέσουν τα πέη ( όχι πάντα, μόνο όταν με ιντριγκάρει κάποιο)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login