Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μέρα της ζωής σου στο εξής, θα είναι χειρότερη από την επόμενη.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Γνωριμιες με κοριτσια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144891 από Bogrinho στις 18 Απριλίου 2020, 12:52πμ

Bogrinho

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα, ειμαι 15 και δεν ειχα ποτε μου κοπελα κυριως λογω της εμφανισης μου κι οτι δεν κανω αρκετη παρεα με ατομα του αντιθετου φυλου. Για αυτο ηθελα να ρωτησω κυριως τα εφηβα κοριτσια του φορουμ πως θελουν να συμπεριφερομαστε οταν ειμαστε μαζι τους και πως θελουν να τους πλησιαζουμε στον δρομο αν θελουμε να τις γνωρισουμε η κατι τετοιο. Επισης θελω να ρωτησω πως να "παιξω" με το μυαλο μιας κοπελας ωστε να μην εστιαζει στην εμφανιση αλλα στα ψυχικα χαρισματα και τελευταιο, αν τυχει και βγω με μια κοπελα που θα ηθελε να την παω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158560 από Guard Leoo στις 20 Μαΐου 2022, 3:43μμ

Guard Leoo

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2022
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Φίλε αρχικά αν περιμένεις από την κοπέλα να σου πει πως θέλει να την αντιμετωπίσεις, ώστε να την ρίξεις, πάει το έχασες το παιχνίδι. Να παίρνεις και γνώμες από τους φίλους σου για την κοπέλα που θα τυχαίνει να θες, να μιλήσεις εκείνη τη στιγμή. Γιατί μην ξεχνάς. Ο ψαράς θα σου πει πως θα πιάσεις το ψάρι και όχι το ίδιο το ψάρι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158561 από Katee75 στις 21 Μαΐου 2022, 7:40πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
Καταρχάς,δεν έχει σημασία που δεν κάνεις παρέα με άτομα του αντίθετου φύλου. Επιπλέον,μην λες ότι δεν είχες κάποια λόγω της εμφάνισης, γιατί στην πραγματικότητα,δεν είχες λόγω έλλειψης αυτοπεποίθησης.

Θα σου έλεγα άμα θέλεις κάποια,απλά να της το δείξεις και να την διεκδικήσεις.Άμα την δεις στον δρόμο,λόγου χάρη,πήγαινε να της μιλήσεις από κοντά.Αν μου το έκαναν εμένα αυτό θα το εκτιμούσα παααρα πολύ.

Και τελευταίο.ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΈΛΕΣ ΊΔΙΕΣ.
Εμένα μπορεί να μου αρέσει να πηγαίνουμε απλά μια βόλτα ως πρώτο ραντεβού,στην άλλη μπορεί να αρέσει το κλαμπ πχ.Οποτε,αυτό θα το δεις όταν έρθει η ώρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login