Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ζουγανέλης να ξεσκίζει το μουσικό σήμα του Mega Channel με μπουζούκι και μπαγλαμά.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δυσανάλογη βαλανος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144898 από Galos στις 21 Απριλίου 2020, 8:44μμ

Galos

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Λοιπόν παιδιά!
Είμαι από ενα μικρο χωριο στην επαρχια και ειμαστε λιγο κλειστοι σε τέτοια θέματα.
Είμαι αγορι 17 χρόνων, μικρός θυμαμαι τους γονείς μου να μου λένε πως έχω φίμωση αλλά μέχρι εκεί. Πριν από κάνα δυο χρονια εφυγε μόνο του, το πετσακι δλδ τεβαινει μέχρι κάτω αλλά λόγω κακής ενημέρωσης δεν το επλενα καλα και όταν τον έπαιζα δεν το κατέβασα ποτέ, τώρα τελευταία εχω αρχίσει να κατεβάζω το πετσακι αλλά είναι λίγο περίεργη η αίσθηση και δεν είναι πολύ καθαρο (με νερό δεν καθαρίζει απολυτα).προσωπικά μου φαίνεται δυσανάλογη η βαλανος με το υπολοιπο πεος (τον εχω 13 εκατοστά, μου φαίνεται λίγο αλλά ελπίζω ότι θα μεγαλωσει) ενώ η βαλανος είναι πολλή μεγάλη.
Έχετε ξανακούσει για αυτή την "ιδιομορφια". Επίσης έχετε να προτείνετε κάποια αλυφη για τον καθαρισμό;
Ευχαριστώ και ελπίζω να μην κούρασα.
Αποδεκτή σε όποιον απαντήσει ειλικρινά.
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #144916 από Runman στις 25 Απριλίου 2020, 6:57μμ

Runman

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2020
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν φίλε άμα κατάλαβα καλά, η βάλανος σου είναι μεγαλη σε σχέση με το υπόλοιπο πέος, θα σου έλεγα να μην σε ανησυχεί, γιατί πολλοι άνθρωποι το έχουν αυτό είναι απλώς ένα είδος πέους όπως καπιοι έχουν μια ελαφριά κλήση στο πέος καπιοι άλλοι έχουν μεγάλη βάλανο εγώ προσωπικά έχω μια ελαφριά κλήση μην ανησυχείς είναι απλώς ένα είδος πέους.
Τώρα για τον καθαρισμό πιστεύω πως αν τρίψεις με σφουγγάρι και σαπούνι με νερό αυτό το σημείο μετά απο 3-4 φορές θα είσαι κομπλέ ελπίζω να βοήθησα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login