Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι προγραμματιστές είναι σεναριογράφοι και τα PC κακοί ηθοποιοί.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

δν ξέρω τι να κάνω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144902 από eleni_28 στις 22 Απριλίου 2020, 1:46μμ

eleni_28

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπόν , αρχικά να ξεκινήσω ότι εγώ με το αγόρι μου τα είχα 9 μήνες το τελευταίο καιρό υπήρχαν πολλοί τσακωμοί και άσχετοι τσακωμοί χωρίς κάποιον σοβαρό λόγο εγώ πάντα προσπαθούσα για αυτή τη σχέση νοιαζόμουν και τον πρόσεχα πάντα εκείνος όμως για όλα είχε ένα παράπονο ότι είμαι αδιάφορη και πως τον έχω δεδομένο αυτά κυρίως γινοταν όταν υπήρχε απόσταση όταν είμασταν μαζί όλα ήταν τέλεια όταν όμως ήμασταν μακριά τσακώνομασταν συνέχεια και πολλές φορές μια από τις αιτίες ήταν ότι δν ενδιαφέρομαι για αυτόν και δν ζηλεύω εγώ όμως ποτέ δν ζηλευα και δν ήθελα να υπάρχει υπερβολική ζήλια στη σχέση θέλω τον χώρο μου εκείνος πάντα ζήλευε τα πάντα και τώρα χωρίσαμε γτ είπε πώς δείχνω σε όλους ότι είναι ένα γλυκό αγοράκι με τις γλυκες που του έκανα μπροστά σε άλλους και δν έδειχνα ότι είναι μάγκας κάτι τέτοιο και πως με την στάση μου μπροστά σε άλλους έδειχνε ότι τον σέρνω και πως ποτέ δν είπα στις φίλες μου όταν ήταν μπροστά κάτι καλό για αυτόν παράμονο τις γλυκες και τα αστεία που του έκανα ...το παράπονο μου εμένα σε αυτό τον χωρισμό είναι ότι όταν ήμασταν μαζί η όταν δεν ζήλευε με έκανε να νιώθω σαν βασίλισσα και εκείνος ήταν τόσο καλός και τρυφερός μαζί μου και μου έλεγε πως καμία άλλη δν είναι σαν εμένα και δν θα με άλλαζε με καμία και πως θα ήθελε να ζήσει μια ζωή μαζί μου και ναι μου το έδειχνε κάθε μέρα ότι μαγαπαει με προστάτευε με υποστήριζε ένιωθα ολοκληρωμένη μαζί του πράγμα που είχε πει και εκείνος για μένα .... ξέχασα να πω ότι ήταν οξύθυμος με το παραμικρό και τον ξενερωνε το παραμικρό και όπως χαρακτηριστικά έλεγε ήμουν συνέχεια μια ξενερα ...και εκεί που όλα ήταν καλά ξέσπασε και άρχισε να με κατηγορεί για τα πάντα ότι δν περνούσε καθόλου καλά μαζί μου ότι τον ξενερωνα συνέχεια ότι μακάρι να ήμουν σαν τις κοπέλες των φίλων του που τους έκαναν μάγκες και δν τον έδειχναν παντού σαν ένα γλυκό αγοράκι και που γουστάραν που ήταν μαζί του ...εμένα εκτός από αυτο το άδικο ξεσπασμα προς εμένα και τον ξαφνικό χωρισμό με πληγώσε πολύ ότι εγώ δν ήμουν έτσι ούτε καμία μπιτς για να του φέρομαι έτσι όπως λέει πάντα τον κυνηγούσα όταν τσακώνομασταν και εκείνος με αγνοούσε μπροστά σε όλους τους φίλους του μα εγώ συνέχιζα να τον κυνηγάω να τα βρούμε πάντα τον νοιαζόμουν και του φερομουν όμορφα του μιλούσα γλυκά τον έκανα να νιώθει ξεχωριστός από όλους όπως έλεγε πάντα τον υποστήριζα μπροστά σε όλους και του έκανα δώρα συνέχεια όπως και εκείνος φυσικά μου έκανε δώρα συνέχεια ακύρωνα συνέχεια φίλους για να βγούμε μαζί σταμάτησα να πολύ βγαίνω με την παρέα μου για να είμαι μαζί του ούτε τον αγνόησα ποτέ ούτε αδιαφόρησα και θεωρώ άδικο όλο αυτό προς εμένα ...με έχει βάλει μπλόκ ινστα και μεςς και κινητό δν σηκώνει ...τι να κάνω να το παλέψω η να το παρατήσω?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144903 από lida στις 22 Απριλίου 2020, 2:54μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1) Ολο σου το μηνυμα μια προταση!!! Μπραβο!!!!
2) Τι να παλεψεις? Να το παρατησεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login