Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Πωλείται αλεξίπτωτο. Μεταχειρισμένο μόνο μια φορά, δεν άνοιξε καθόλου. Μικρός λεκές.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Λετε να κολλησα τίποτα ;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144937 από xxSxx στις 28 Απριλίου 2020, 7:01μμ

xxSxx

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Λοιπόν με την καραντίνα είχα ολη μερα καυλες και ήθελα να εκτονωθω με κάποιο τρόπο . Με την κοπέλα μου δεν μένουμε στην ιδια πολη οποτε δεν μπορουμε να συναντηθούμε . Εγω πάντα ηθελα να δοκιμάσω να κανω κατι με αντρα ετσι απο μια εφαρμογή γνωρισα εναν και πηγα σπιτι του και μου πηρε πιπα . Το θεμα μου ειναι οτι φοβάμαι μήπως εχω κολλησει τίποτα γιατί πηγα με έναν άγνωστο ( τον ρωτησα και μου ειπε οτι δεν εχει κατι ) και πιο πολυ φοβαμαι μην κολλησω την κοπελα μου που θα συναντήθουμε σε καμία εβδομάδα μετα την άρση των μέτρων .
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144944 από Akis2000 στις 29 Απριλίου 2020, 4:09μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εδώ τώρα έχουμε δύο θέματα, ή μάλλον τρία που θα μπορούσαν να συζητηθούν:
Το πρώτο είναι η επιθυμία σου αλλά και η κίνηση να κάνεις ήδη κάτι με άντρα. Το έκανες πιο πολύ λόγω του ότι είχες καιρό να κάνεις σεξ όπως λες και έψαχνες κάποιον τρόπο να εκτονωθείς (ξέρεις υπάρχει και η αυτοϊκανοποίηση) ή επειδή όπως επίσης είπες ότι πάντα επιθυμούσες να κάνεις κάτι με άντρα; Και αν συμβαίνει το δεύτερο, θεωρείς ότι τελείωσες με αυτή την πλευρά του εαυτού σου ή νομίζεις ότι θα ήθελες να δοκιμάσεις και ολοκληρωμένο σεξ;
Το δεύτερο είναι ότι πήγες με κάποιον τρίτο ενώ είχες σχέση. Είναι κάποιος λόγος να αρχίσεις να σκέφτεσαι κατά πόσο είσαι ευχαριστημένος με την σχέση την οποία έχεις;
Και τρίτο (στο ερώτημα που σε βασανίζει), καταρχάς θα σου πω να μην τρελαίνεσαι και μη πελαγώνεις. Σίγουρα κανείς δεν θα σου πει με σιγουριά αν κόλλησες κάτι ή όχι για τον λόγο ότι όπως και εσύ, έτσι και ο οποιοσδήποτε από εμάς δεν είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε εάν το άτομο με το οποίο παρευρέθηκες μπορείς να έχει κάτι μεταδιδόμενο. Το πιο πιθανό να μην έχεις κολλήσει κάτι, ωστόσο όμως θα σε συμβούλευα να παίρνεις πάντα προφυλάξεις όταν πρόκειται για άτομα που δεν γνωρίζεις. Εύχομαι να πάνε όλα καλά φίλε μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login