Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα γράμματα επιμηκύνονται και κρέμονται σα μακαρόνια! ©Montechristo, Τσίφτικο Φόρουμ
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Φοβάμαι την πρώτη φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144974 από Bby10207 στις 03 Μαΐου 2020, 3:58μμ

Bby10207

Εικονίδιο
μέλος από: 3/5/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 17 χρονον είμαι με το αγόρι μ 2 χρόνια τώρα δεν έχουμε κάνει ποτέ κάτι παραπάνω αλλά τώρα θέλουμε και η δύο να κάνουμε κάτι παραπάνω τον εμπιστεύομαι για τα πάντα πάντα με βοηθάγε μ έλεγε το καλό και το κακο αλλά φοβάμαι πάρα πολύ την πρώτη φορά έχω πολλά συναισθήματα για αυτόν και ξέρω ότι θα με προσέχει την πρώτη φορά αλλά φοβάμαι μην τον απογοητεύσω αν και με ξέρει πολύ καλά απλά φοβάμαι μου ειπε να μην φοβάμαι αλλα και παλι νιωθω κάπως θέλω πάρα πολύ να είναι ο πρώτος μου γιατί ξέρω πολύ καλά ότι θα είναι και ο τελευταίος μου αλλά είναι πολύ μεγάλο βήμα αυτό και φοβάμαι μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σας παρακαλώ 🥺
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144975 από George187 στις 03 Μαΐου 2020, 5:15μμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(Bby10207@03 Μαΐου 2020)
θέλω πάρα πολύ να είναι ο πρώτος μου γιατί ξέρω πολύ καλά ότι θα είναι και ο τελευταίος μου

Μία ερώτηση μόνο. Παίρνεις όρκο ότι θα είναι ο τελευταίος σου; Πολλή προσήλωση βλέπω.

Επιπλέον, είμαι συνηθισμένος στο να αντικρίζω ταραγμένους άνδρες όσον αφορά στην ικανοποίηση μιας γυναίκας. Σε εσάς εσύ έχεις το πάνω χέρι στο σεξ;

Τέλος, όσο φοβάσαι τόσο θα βαδίζεις προς το κρύο. Είναι δόκιμο να προϋπάρχει μία φυσική αίσθηση στρες αλλά μη μεγαλοποιούμε τα πράγματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login