Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το Linux είναι φιλικό προς τον χρήστη. Δεν είναι φιλικό σ' αυτόν που αγνοεί και στον ηλίθιο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Αποτυχημενη Επεμβαση Χαλυνου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144994 από niknik7 στις 06 Μαΐου 2020, 11:57πμ

niknik7

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια.Εχει τυχει σε κανεναν να μην πετυχει η επεμβαση χαλυνου η γνωριζει περιστατικο παρομοιο απο το στενο του κυκλο?Πριν 3 μηνες εκανα την επεμβαση και παροτι εμφανησιακα φαινεται κομπλε νιωθω πολλες στιγμες μες τη μερα πονους σε εκεινο το σημειο!Γνωμες?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145012 από Akis2000 στις 09 Μαΐου 2020, 4:42πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ κάποια στιγμή κόντεψα να φτάσω στο σημείο να κάνω όχι όμως για λόγους καθαριότητας η αισθητικής, αλλά για τον λόγο ότι κατά την διάρκεια του σεξ μου σκίστηκε ξαφνικά σε μία κίνηση, μη φανταστείς πολύ, τόσο όσο να με κάνει έναν αφόρητο πόνο και να τρομάξω γιατί είδα και αίμα φυσικά. Πήγα στον γιατρό και μου είπε ότι πρέπει να γίνει επέμβαση προκειμένου να μην ξανά συμβεί άγαρμπα από μόνο του και θα με πονέσει επίσης πάρα πολύ. Εγώ το σκέφτηκα και τελικά δεν το έκανα. Με τον καιρό επουλώθηκε κανονικά το σημείο που σκίστηκε και από τότε κάνω κανονικά την πράξη χωρίς πρόβλημα. Ξέρω δεν απάντησα στο δικό σου ερώτημα, απλά είπα να αναφέρω την δική μου σχετική κάπως εμπειρία πάνω στο συγκεκριμένο θέμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login