Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δεν τό 'κανα εγώ! Κανείς δε με είδε να το κάνω! Δεν μπορούν ν' αποδείξουν τίποτα! (Bart Simpson)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Χαλαρός κόλπος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144999 από Caligi στις 07 Μαΐου 2020, 10:54πμ

Caligi

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φόρουμ!
Λοιπόν παιδιά..έχω ένα θέμα που με απασχολεί. Νομίζω ότι έχω χαλαρό κόλπο. Ο φίλος μου έιναι ' πρηκισμενος' αλλά εγώ δεν νοιώθω πολλά πράγματα. Έχω και αρκετά υγρά και το είχα παρατηρήσει και με προηγούμενους συντρόφους μου ότι δυσκολεύονταν να τελειώσουν. Έχω αρχίσει και αισθάνομαι άβολα. Θέλω τη γνώμη σας. Έχω αρχίσει να σκέφτομαι κάποια μικροεπεμβαση 🙄 δεν ξέρω. Εν το μεταξύ πάντα έτσι ήμουν απ' την αρχή της σεξουαλικής μου σταδιοδρομίας. Δεν ξέρω νομίζω είναι ανατομικό μου. Πφφφ..
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #145001 από Runman στις 08 Μαΐου 2020, 9:33πμ

Runman

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2020
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Και εγώ απ'ότι διάβασα πιστεύω έτσι είναι το ανατομικό σου μην το σκέφτεσαι για μικρό επεμβάσεις απλώς χαλάρωσε δεν χρειάζεται να το σκέφτεσαι δεν πιστεύω οι άλλοι να δυσκολεύονταν να τελειώσουν εξαιτίας σου απλώς ο καθένας τελειώνει σε χρόνο διαφορετικά από τον άλλον κάποιος πιο νωρίς και άλλος πιο αργα τελωσπαντων απλώς μην το σκέφτεσαι και ξεαγχοσου

Πόσο χρονών είσαι άμα επιτρέπεται
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145007 από Akis2000 στις 08 Μαΐου 2020, 3:42μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Ένας από τους λόγους που μπορούν να προκαλέσουν χαλάρωση του κόλπου είναι ο φυσιολογικός τοκετός. Βέβαια κάποια στιγμή μαζεύει και πάλι αλλά σίγουρα δεν επανέρχεται στην απόλυτη κατάσταση που ήταν πριν τον τοκετό. Χωρίς να γνωρίζω την ηλικία σου ή την όποια άλλη κατάστασή σου, να υποθέσω ότι δεν συζητάμε για τέτοιο ενδεχόμενο, σωστά;
Η παραγωγή αρκετών υγρών που λες ότι παράγεις ίσως να είναι μία αιτία που νιώθεις μία χαλαρότητα καθώς η εισχώρηση λόγο της λιπαρότητας γίνεται σχετικά εύκολα μην δίνοντας την απόλυτη ικανοποίηση τόσο σε σένα όσο και στον σύντροφό σου.
Πριν πας πάντως να συμβουλευτείς γιατρό και πολύ περισσότερο οδηγηθείς σε κάποια επέμβαση σχετική, ίσως θα ήταν καλύτερα εάν δοκίμαζες από μόνη σου κάποιες ασκήσεις που ενδυναμώνουν τους μυς που περιβάλλουν τον κόλπο συμβάλλοντας σε μία κάποια στενότητα. Αν γκουγκλάρεις ίσως διαβάσεις για την άσκηση Kegel.
Ερώτηση: Το άσχημο συναίσθημα που σου δημιουργείτε έχει να κάνει περισσότερο για το γεγονός ότι νιώθεις πως δεν ικανοποιείται ο φίλος σου ή ότι δεν ικανοποίησε εσύ; Ή μοιρασμένα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145009 από Caligi στις 08 Μαΐου 2020, 6:25μμ

Caligi

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Είμαι 30 αλλά έτσι ήμουν από πάντα 🙂
Akis2000 αυτό που είπες για τα υγρά μου ταιριάζει πολύ τώρα που το σκέφτομαι, γιατί όταν κάποιες φορές έχω λιγότερα είναι καλύτερα τα πράγματα. Όσο για τον προβληματισμό μου..όχι για μένα,εγώ μια χαρά,δεν έχω θέμα 😋
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145010 από Caligi στις 08 Μαΐου 2020, 6:30μμ

Caligi

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Runman σίγουρα έχει τα θέματα του και αυτός γιατί και από κωλο που δεν τον έχω χρησιμοποιήσει και είναι σε καλή κατάσταση πάλι δυσκολεύεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145011 από Akis2000 στις 09 Μαΐου 2020, 4:31πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Μου έφερες τώρα στο μυαλό μου την δική μου πρώτη φορά που έκανα σεξ. Ήταν με κοπέλα που για την ίδια δεν ήταν η πρώτη της φορά. Είχαμε πάει κάπου με αυτοκίνητο και έγινε χωρίς να το είχαμε σχεδιάσει, εγώ τουλάχιστον. Απλά η κοπέλα ήταν σε τόσο υγρή φάση που θυμάμαι με το που έκατσε πάνω μου ούτε που κατάλαβα πότε μπήκα. Αφού το έκανα (δεν της είπα ότι ήταν πρώτη μου φορά) και από μέσα μου έλεγα «τι, αυτό ήταν»;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145014 από Caligi στις 09 Μαΐου 2020, 8:30πμ

Caligi

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Χαχαχ ναι εμένα αυτό είναι το κανονικό μου ,δεν ξέρω τη φάση. Θα ρωτήσω και το γυναικολόγο μου βέβαια για τα υγρά την επόμενη που θα πάω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login