Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θέλω πολύ ν' αλλάξω τον κόσμο, μα δε μου δίνουν τον πηγαίο κώδικα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Παραπανω απο μαλακια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145040 από Geo2151 στις 16 Μαΐου 2020, 1:45μμ

Geo2151

μέλος από: 5/8/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γειας φιλοι του φτου παρακολουθω αυτο το φορουμ εδω και περιπου 1 χρονο και ειμαι 15 θα ηθελα λοιπον να σας ρωτησω πως θα μπορουσα απο την μια φορα που εχουμε τραβηξει μαλακια με τον κολλητο μου χωρις σεντονι ή κατι να το παμε ενα βημα παρα περα και να του την παιξω και να μου την παιξει και εκεινος.Απο εκει και περα θα ηθελα να προχωρησει με τον καιρο και σε πιπα ευχαριστω πολυ οσους μου απαντησουνε και μου δωσουνε καποια χρησιμη συμβουλη και επισης οποιανου με ικανοποιησει η αποντηση του θα πατησω αποδεκτη

Υ/Γ οποιος θελει να μου πει και δικες τιυ εμπειριες καθως και την ηλικια που ηταν οταν το εκανε
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #145048 από Alex.kost στις 17 Μαΐου 2020, 5:10μμ

Alex.kost

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/5/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πάνε σπίτι σου η σπίτι του και βάλτε μια καλή τσόντα και αρχίστε να την παίζεται και εκεί που έχει καθηλώσει πολύ πιαστούν την πες του τάχα να δεις κάτι και άρχιζε να του την παίζεις και άμα τον δεις να είναι οκ συνέχισε κάντε αυτό κάνα δυο φορές και την επόμενη δοκίμασε να του πάρεις πίπα και ρωτά τον να στο ανταποδώσει
Εγώ με τον κολλητό μου την πρώτη μαλακια την τραβήξαμε στα ντουζ του γυμναστηρίου του είχε γίνει κάγκελο και είμασταν μόνοι και με ρωτάει αν Θέλει να τραβιξουμε μαλακια ο καθένας την δικιά του από τότε πάω πήγε να σπίτι του κάθε φορά μετά το σχολείο που λείπαν οι γονείς του βάζαμε μια τσόντα και τις παίζαμε ποτε ο καθένας την δικιά του και ποτέ ο ένας του αλλού.Μια μέρα του λέω να μου πάρει πίπα και θα του παρω και εγώ και έγινε .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145058 από Geo2151 στις 17 Μαΐου 2020, 8:04μμ

Geo2151

μέλος από: 5/8/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ αλλα θελω να ακουσω κιαλλες ιδεες και αλλες εμπειριες.Σε αυτο το σημειο να πω πως λογικα αμα του την πιασω πανω στην τσοντα θα τραβηχτει θα ηθελα αν υπαρχει καποιος αλλος τροπος λιγο πιο σταδιακα ή αλλιως να του την πιασω με καποια δικαιολογια αλλα κατι καλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145059 από Alex.kost στις 17 Μαΐου 2020, 9:53μμ

Alex.kost

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/5/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Εκει που είναι πολύ καυλωνενος πες του ότι θες να δεις πια είναι πιο χοντρή και σιγά σιγά ξεκινά να του την παιζεισ στο χαβαλέ πάνω στο χαβαλέ και άμα δεις ότι δεν σου λέει κάτι συνέχισε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login