Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Mητρόπολη Αθηνών Κυριακή στην ΕΡΤ, υποδειγματικό βυζαντινό ψάλσιμο: Χαμήν, Χάγιος χο Θεός, Χάγιος χισχυρός, Χάγιος χαθάνατος, χελέησον χημάς
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Απάτη-bi-ηθική καμία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145062 από xxSxx στις 18 Μαΐου 2020, 5:01πμ

xxSxx

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλημερα ειμαι 20 χρονων και επιτελους καταλαβα οτι ειμαι bi . Η κοπέλα μου λογο καραντίνας εχει παει στην πολη της και εγω βρηκα τον χρονο να να πειραματιστω λιγο . Ετσι λοιπον μεσω μια εφαρμογης βρηκα εναν τυπα στα γουστα μου και το κάναμε . Μου άρεσε και αυτο το πράγμα συνεχίζεται. Το θεμα μου ειναι οτι νιωθω τρομερες τύψεις για την κοπελα μου . Δεν ξερω τι να κανω . Η κοπελα μου νιώθω οτι με καλύπτει συναισθηματικά και ειναι πολυ κοπελα αλλα απο την αλλη με τον τυπα περνάω παρα πολυ ωραια. Το θεμα μου ειναι να συνεχίζω την ζωη μου έτσι και με τους δύο γιατι μια ζωη την έχουμε και πρέπει να περναμε καλα ή συνεχίζω την σχεση με την κοπελα μου και ξεχναω τον τυπα ?
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #145093 από Takanton1 στις 22 Μαΐου 2020, 11:20πμ

Takanton1

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η προσωπική μου άποψη είναι να απομακρυνθείς από τον "τυπά" και να αφιερωθεις στην κοπελιά σου.Αν το καλοσκεφτείς εσύ αυτή την στιγμή την απατησες και ξέρεις γιατί;
Γιατί δεν σε καλύπτει συναισθηματικά αν σε καλυπτε συναισθηματικά δεν θα έφτανες σε αυτό το σημείο γιατί και θα την λυποσουν και δεν θα σου πήγαινε η καρδιά να κάνεις κάτι τέτοιο..
Το χειρότερο είναι πως αν η κοπέλα σου σε αγαπά πραγματικά.. Τότε φίλε μου έκανες ενα τεράστιο σφάλμα και την πρόδωσες την αγάπη της.
Αξίζει να σημειωθεί πως το επίσης δύσκολο της υπόθεσης είναι να βρεις το κουράγιο και να διαλέξεις ποιόν από τους δύο θέλεις στην ζωή σου..
Και κάτι τελευταίο..Μην συνεχίσεις την ζωή σου σε διπλό ταμπλό σκέψου πως θα ένιωθες αν το έκανε αυτό η κοπέλα σου σε σένα,μην την υποτιμάς φίλε την νοημοσύνη της..Νασαι πάντα καλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145094 από Stauris στις 22 Μαΐου 2020, 12:53μμ

Stauris

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Ένα σου λέω , αν σε ενθουσιάζει περισσότερο το ανδρικό φύλο από ότι το γυναικείο στρέψου προς το ανδρικό .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login