Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Viva La Diva (Ισραηλινή Transexual DANA ΙΝΤ - 3.000 δίσκοι)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Σεξ και προβληματισμοί

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145070 από vikos12 στις 19 Μαΐου 2020, 2:59μμ

vikos12

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε ολα τα μέλη του φτου... ειμαι 19 χρονων και παρθενος.. κατ' επιλογην. Ειχα ευκαιρία να ολοκληρωσω με τρεις κοπελες παλαιότερα αλλά δεν το έκανα και θα εξηγήσω τον λόγο. Να αναφέρω αρχικά πως έχω κάνει τα πρωκαταρτικα. Ο λόγος λοιπόν που δεν έχω ολοκληρώσει σεξουαλικά είναι ότι υπήρχε στο μυαλό μου ο προβληματισμός της φίμωσης. Κατα την επισκεψή μου σε γιατρό για να τσεκάρω ένα άλλο θεματακι, μου ειχε επισημάνει και ο ίδιος το θέμα της φίμωσης αλλά μου ανέφερε πως υπάρχει ελαστικότητα στο πετσακι και απλά πρέπει να προσπαθήσω να το τραβήξω πιο πίσω. Τους τελευταιους μήνες η βάλανος αποκαλύπτεται κανονικά (το πετσάκι κατεβαίνει μέχρι εκει αλλα πιστεύω πως ειναι φυσιολογικό;).
Τωρα θα πάω στο άλλο θεμα. Όντας φοιτητής, μόλις γυρίσω στην πόλη όπου σπουδάζω, θα βρεθώ με μια κοπέλα και εκτός απροόπτου θα ολοκληρώσουμε. Ξέρω πως το έχει κάνει αρκετές φορές. Παρθένος δεν θέλω να φανώ, αλλά προφανώς αυτο θα είναι αρκετά δυσκολο. Παρόλα αυτά υπάρχουν διαφοροι προβληματισμοί στο μυαλό μου. Αρχικά υπάρχει περίπτωση αίματος; Μιλαω για εμένα φυσικά μιας και είμαι παρθένος. Επίσης, σε περίπτωση που γίνει αυτο, τι κάνω;
Ευχαριστώ πολύ που αφιερώσατε χρόνο για να διαβάσετε το πρόβλημα μου. Περιμένω την γνώμη σας στα παραπάνω οπώς και επίσης αν μπορείτε ορισμένες συμβουλές για την πρώτη φορά!! Ευχαριστώ πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145071 από Runman στις 19 Μαΐου 2020, 3:16μμ

Runman

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2020
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Αφού η βάλανος αποκαλύπτεται δεν νομίζω να έχεις φίμωση.
Τώρα στο δεύτερο ερώτημα σου δεν υπάρχει περίπτωση αίματος οι άντρες δεν βγάζουν αίμα διότι δεν έχουν παρθενικό υμενα.
Αν ήσουν γυναίκα θα έβγαζες αίμα αλλά αφού είσαι άντρας δεν υπάρχει περίπτωση.
Αποδεκτή αν σε κάλυψαν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145072 από vikos12 στις 19 Μαΐου 2020, 3:22μμ

vikos12

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αν κοπεί το πετσάκι δεν υπάρχει περίπτωση αιμοραγίας? Πόσο μαλλον στην δική μου περίπτωση που δεν έχει αρκετή ελαστικότητα ακόμα μιας και προσφατα άρχισα να το πηγαίνω μέχρι πίσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145073 από George187 στις 19 Μαΐου 2020, 3:31μμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Ναι υπάρχει περίπτωση χωρίς να θέλω να σε ανησυχήσω αλλά έτσι συμβαίνει . Να σημειώσω ότι συμβαίνει και σε άνδρες που δεν διαθέτουν το "προβληματάκι" σου. Όπως σπάει ο υμένας στις κοπέλες , υπάρχει το ενδεχόμενο να σπάσει ο χαλινός στους άνδρες , ιδίως όταν δεν πρόκειται για αρκετά ελαστικό αλλά προς βραχύ ή βραχύ χαλινό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145074 από Runman στις 19 Μαΐου 2020, 3:37μμ

Runman

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2020
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Έγραψε:(George187@19 Μαΐου 2020)
Ναι υπάρχει περίπτωση χωρίς να θέλω να σε ανησυχήσω αλλά έτσι συμβαίνει . Να σημειώσω ότι συμβαίνει και σε άνδρες που δεν διαθέτουν το "προβληματάκι" σου. Όπως σπάει ο υμένας στις κοπέλες , υπάρχει το ενδεχόμενο να σπάσει ο χαλινός στους άνδρες , ιδίως όταν δεν πρόκειται για αρκετά ελαστικό αλλά προς βραχύ ή βραχύ χαλινό.

Δηλαδή αυτό γίνεται μόνο όταν ο άντρας έχει βραχύ χαλινο.
Αν δεν έχει δεν υπάρχει περίπτωση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145075 από vikos12 στις 19 Μαΐου 2020, 4:50μμ

vikos12

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(George187@19 Μαΐου 2020)
Ναι υπάρχει περίπτωση χωρίς να θέλω να σε ανησυχήσω αλλά έτσι συμβαίνει . Να σημειώσω ότι συμβαίνει και σε άνδρες που δεν διαθέτουν το "προβληματάκι" σου. Όπως σπάει ο υμένας στις κοπέλες , υπάρχει το ενδεχόμενο να σπάσει ο χαλινός στους άνδρες , ιδίως όταν δεν πρόκειται για αρκετά ελαστικό αλλά προς βραχύ ή βραχύ χαλινό.


Καλησπέρα Γιώργο. Κάπου διαβαζα προσφατα σχετικά με τον βραχύ χαλινο ότι υπαρχει και θέμα να χαθεί η στύση (;) και γενίκα νομιζω πως ειναι επικύνδινο. Γνωρίζεις κάτι; Επισης, αν προκυψει αιμα, τοτε; τι κανουμε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145077 από George187 στις 20 Μαΐου 2020, 2:13πμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Ναι πολλοί με βραχύ χαλινό κάνουν μία επέμβαση ρουτίνας . Αν δεν έχεις βραχύ χαλινό δεν υπάρχει λόγος θα αφαιρεθεί πιθανότατα στη συνουσία . Σταματάς το σεξ επιτόπου όταν παρατηρήσεις αίμα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145079 από vikos12 στις 20 Μαΐου 2020, 11:19πμ

vikos12

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(George187@20 Μαΐου 2020)
Ναι πολλοί με βραχύ χαλινό κάνουν μία επέμβαση ρουτίνας . Αν δεν έχεις βραχύ χαλινό δεν υπάρχει λόγος θα αφαιρεθεί πιθανότατα στη συνουσία . Σταματάς το σεξ επιτόπου όταν παρατηρήσεις αίμα .


Πφφ και μετα τι? Στην κοπέλα τι λέω? Είμαι σε πολύ δύσκολη θέση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145083 από George187 στις 20 Μαΐου 2020, 12:13μμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Ρε φίλε την αλήθεια θα της πεις . Συμβαίνει σε πάραα πολλούς άνδρες εκεί έξω . Και δεν πιστεύω να γίνει βαμπίρ να σου πιει το αίμα , για όνομα ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145084 από krakras στις 20 Μαΐου 2020, 5:00μμ

krakras

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2019
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Εγω πιστεύω ότι πρέπει να της πεις εξ αρχής ότι είσαι παρθένος. Δεν είναι κακό ούτε να είσαι παρθένος ούτε να της το πεις. Και έτσι πιστεύω θα νιώθεις και πιο άνετα ...
(Δική μου άποψη)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login