Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο συναγερμός ενοχλεί συνήθως τους γείτονες και όχι τους κλέφτες.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πειραματισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145080 από Runman στις 20 Μαΐου 2020, 11:25πμ

Runman

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2020
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Λοιπόν παιδιά από τα 12 μέχρι τα 15 για 3 χρόνια δηλαδή άρχισα να βάζω στον πρωκτό μου στυλό πινέλα μαρκαδόρους και διάφορα αντικείμενα.
τώρα είμαι 16 και σκέφτομαι αυτά που έκανα και ντρέπομαι πολύ το έχω μετανιώσει.
Αυτά τα έκανα επειδή ήμουν ανώμαλος ή τα έκανα για να πειραματιστω λόγω εφυβιας.

Να προσθέσω πως νιώθω 100% στρειτ


Παρακαλώ απαντήστε μου νιώθω πολύ άσχημα θα σας είμαι ευγνώμων απλώς πειραματιζομουν?
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #145085 από krakras στις 20 Μαΐου 2020, 5:21μμ

krakras

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2019
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην νιώθεις καθόλου άσχημα. Η εφηβεία είναι μια περίπλοκη περίοδος στην οποία οι ορμόνες είναι φουλ και μια περίοδος πειραματισμών. Από την στιγμή που νιώθεις στρέιτ και βλέπεις ερωτικά μονο τις γυναίκες δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι και δεν πάει να πει ότι επειδή έβαζες στον κωλο σου αντικείμενα ότι μειώνεται ο ανδρισμος σου. Ότι έγινε έγινε δεν μπορεί να ξεγινει. (Έχω ακούσει περιπτώσεις κυρίως στο ίντερνετ και αν θυμάμαι καλά στο συγκεκριμένο σάιτ κάποιους ότι τους άρεσε να τους βάζουν δάκτυλο οι κοπέλες τους η πειραματίζονταν ως προς αυτό). Η ζωή είναι μικρή για να σκέφτεσαι τετοια .κοίτα να περνάς καλά και να ζεις την ζωή σου όπως εσύ Θες. Και μην σε ανησυχεί το γεγονός ότι μπορεί να είσαι γκέι η μπάι αν και δεν νομίζω να σεισαι αφού λες νιώθεις στρέιτ . Παντβς αν είσαι κατι απο αυτα θα το ακνακαληψεις και θα πρέπει να το αποδεχτεις δηλ να αποδεχτεις τον ίδιο σου τον εαυτό. Αρκεί να νιώθεις καλά με τον εαυτό σου και με αυτό που κάνεις και να μην κάνεις πράγματα μόνο για να ευχαριστείς τους αλλούς αλλά κυρίως τον εαυτό σου .
Προσωπικά πιστεύω ότι ήταν πειραματισμός σύμφωνα με τις πληροφορίες που έγραψες στο μήνυμά σου .
Όλο το υπόλοιπο μήνυμα το έγραψα για να σου δείξω ότι δεν πρέπει να υπάρχουν προκαταλήψεις στερεότυπα και ταμπού σε τίποτα.
Ελπίζω να σε βοήθησα και να είναι κατανοητά αυτά που έγραψα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145086 από Runman στις 20 Μαΐου 2020, 5:54μμ

Runman

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2020
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Φίλε μου πραγματικά ευχαριστώ πάρα πολύ ελυσες τις απορίες μου.

Αλλά μήπως υπάρχει περίπτωση με αυτά που έβαζα στον πρωκτό μου γιατί δύο φορες είχα βάλει και μικρόφωνο από ακουστικά αλλά το έπλενα με σαπούνι και νερό να μου προκαλέσουν Κανά πρόβλημα (π.χ. καρκίνο παχέος εντέρου ή πολύποδα παχεως εντερου)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145087 από krakras στις 20 Μαΐου 2020, 6:22μμ

krakras

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2019
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Χαίρομαι που σε βοήθησα!!
Σε αυτο δεν είμαι ειδικός και δεν μπορώ να απαντήσω γιατί δεν ξέρω κιόλας τι είναι τα πολύποδα και δεν ξέρω πολλά για το πώς προκαλείται καρκίνος στο παχύ έντερο. Αν και νομίζω ότι δεν υπάρχει καποιο προβλημα αφου τα επλενες κιολας, μπορείς να πας να κάνεις εξετάσεις για να σιγουρευτείς.
Εκτός αν κάποιος άλλος εδώ ξέρει και μπορεί να σου απαντήσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145088 από Runman στις 21 Μαΐου 2020, 2:17πμ

Runman

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2020
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Τώρα δεν έχω τίποτα έλεγα μήπως μου προκαλούσε καρκίνο μελλοντικά τεσπά
Σ'ευχαριστώ για την βοήθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145102 από kokki54 στις 23 Μαΐου 2020, 6:42πμ

kokki54

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
λοιπον φιλε μου :
1. δεν υπαρχει κανενας λογος να νιωθεις ασχημα για κατι που ηθελες τοτε να κανεις
2. ειναι απολυτα λογικο να ηθελες να πειραματιστεις
3. σχεδον ολοι μας το εχουμε κανει , θυμαμαι και εγω ειχα βαλει εναν μαρκαδορο και ενα καροτο
4. δεν υπαρχει κανενας κινδυνος για καρκινο του παχεος εντερου ουτε πολυποδες και αυτο γιατι : τα νοσηματα αυτα ειναι κατα κανονα για τις ηλικες >50 χρονων και επισης ειναι κυριως κληρονομικα . δεν μπορει να παθει καποιος καρκινο επειδη ερεθισε τον πρωκτο του με καποια αντικειμενα . ο καρκινος στο εντερο αν δεν ειναι κληρονομικο νοσημα μπορει να προκληθει μονο απο τον hpv και αυτο μονο στον πρωκτο και οχι σε ολο το εντερο σε ατομα που κανουν ελευθερες σεξουαλικες επαφες ( χωρις προφυλακτικο )
οποτε μην ανησυχεις καθολου ! απλα αν θελεις να ξαναβαλεις κατι μεσα στον πωπο σου καλυτερα να του βαζεις απο πανω ενα προφυλακτικο και να το λιπαινεις με καποιο ελαιο ακομα και ελαιολαδο ετσι ωστε να μην τραυματισεις το εντερο σου
αλλα και να το τραυματισεις αυτο θα ειναι κατι το παροδικο δηλαδη σκεψου σαν μια μικρη πληγουλα που μετα θα κλεισει ..

αν μπορεις κανε μου αποδεκτη :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login