Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Κλασσικά εικονογραφημένα, Μπαγκς Μπάννυ, Ποπάυ, Ροζ Πάνθηρας.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Βοηθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145096 από Stayris στις 22 Μαΐου 2020, 6:41μμ

Stayris

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας μελοι του φτου είμαι 15 χρόνων και έχει συμβεί κάτι που με απασχολη
Καταρχάς να πω ότι είμαι μπάι ξανθός και αρκετά γυμνασμένος γιαυτο με θέλουν κ πολλά κορίτσια από το σχολείο μου αλλά δν κάνω κάτι γιατί προτιμώ τα αγορια
Πριν από 4 μηνες χρειαστικα επείγοντος χρήματα γιατί είχα γίνει κάτι πολύ σοβαρό δεν ήθελα να ζητήσω από τους γονείς μου και σκευτικα να ζητήσω από έναν φιλο μου που έχει παρά πολλά λεφτά καθώς οι γονείς του είμαι πλούσιοι ! Του τα ζήτησα και μου τα έδωσε αμέσως πέρασαν αρκετές μέρες του είχα επιστρέψει τα μισα αλλά τα υπόλοιπα δεν τα είχα . Μια μερα που είχαμε σχολείο ( πάω 3η γυμνάσιου σε ιδιωτικό ) ήρθε στα αποδυτήρια να με βρει για να με ρωτηση αν τα έχω .. εγώ ήμουν γυμνός αλλά δν τον ένοιαζε από ότι έδειχνε με ρώτησε αν έχω τα χρήματα και του είπα όχι ακόμα μου είπε ότι δεν πειράζει δν τα χρειάζεται και ότι αν θέλω μπορούμε να τα ξεχάσουμε αυτά τα λεφτά ! Τον ρώτησα πως και τότε ήρθε με αγκάλιασε με φίλησε και μου είπε ότι αν θέλω όλα γίνονται !
Για να μην σας τα πολύ λόγο μου έκανε στοματικό και από τότε τα έχουμε και έχουμε κάνει κ σεξ αρκετές φορές το θέμα μου είναι άλλο εγώ τον αγαπώ πολύ αλλά με ζηλεύει επειδή με θέλουν τα κορίτσια και αυτός νευριάζει ειδικά όταν είμαι στην πισίνα χωρίς μπουρνούζι η σχέση μας είναι κρυφή και εγώ δν το κάνω επίτηδες όλο αυτό απλά από ότι μου λένε είμαι ο ομορφος του σχολείου ...
1)Τι να κάνω που με ζηλεύει ;
2)είναι κακό που προχωρούσαμε ;
3) μου πέρνει πολύ ακριβα δώρα κ αισθάνομαι άσχημα γιατί εγώ δν έχω τόσα λεφτά να του πάρω πανάκριβα δώρα
4) πιο σημαντικό από όλα έμαθε ο αδερφός του για την σχέση μας ( είναι 3 χρόνια μεγαλύτερος και φοβατε ότι θα το πει στους γονείς του

Ευχαριστώ παιδιά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145097 από Stauris στις 23 Μαΐου 2020, 12:43πμ

Stauris

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
1. Τίποτα. Είναι δικό του το θέμα.
2. Όχι.
3. Παίρνε του ό,τι μπορείς κι εξήγησέ του.
4. Ο αδερφός του ας κοιτάει αυτά που τον αφορούν και όχι εσάς. Αν θέλει ο φίλος σου θα το πει ο ίδιος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login