Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Λέω όχι στο τσιγάρο αλλά δεν ακούει.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Καθυστέρηση περίοδου 7 μέρες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145107 από Feiii στις 26 Μαΐου 2020, 3:29πμ

Feiii

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλησπέρα! Είναι 20 χρόνων μέσα σε αυτό το μήνα ήρθα σε επαφή με το αγόρι μου 2 φορές ΜΕ προφυλακτικό κανονικά. Τώρα έχω καθυστέρηση 7 ημέρες και έχω αγχώθει παρά πολύ μήπως κάτι πήγε στραβά...ο κύκλος μου γενικά δεν είναι απόλυτα σταθερός δηλαδή άλλοτε μου έρχεται περίοδος κάθε 28 μέρες άλλες κάθε 36 (πιο σπάνια), αλλά τώρα έχουν περάσει 37 μέρες από τη τελευταία φορά μου μου ΤΕΛΕΙΩΣΕ η περίοδος. Έχω την απορία αν φοράει ο άντρας προφυλακτικό και τελειώσει μέσα στη γυναίκα χωρίς να βγεί κατευθείαν γίνεται κάτι; Επίσης γίνεται να έχει τελειώσει ο άντρας στο προφυλακτικό αλλά να συνεχίζεται η πράξη για λίγο ακόμα; Σας παρακαλώ βοηθήστε με γιατί έχω πανικοβληθεί
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #145108 από Vasia28 στις 26 Μαΐου 2020, 6:59πμ

Vasia28

Εικονίδιο
μέλος από: 3/9/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Με βάση αυτά που γράφεις δεν τίθεται θέμα εγκυμοσύνης. Προσπάθησε να ηρεμήσεις γιατί το άγχος σου πιθανόν είναι αυτό που έχει καθυστερήσει την περίοδό σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145109 από Feiii στις 28 Μαΐου 2020, 3:52πμ

Feiii

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έχω φτάσει τις 9 μέρες καθυστέρηση. Στις 7 μέρες έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό. Τι να κάνω; Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης ενώ έκανα σεξ με προφύλαξη σε μη γόνιμες μέρες και με αρνητικό τεστ εγκυμοσύνης την 7η μέρα καθυστερήσης; Και αν όχι γιατί δεν μου έρχεται περίοδος;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145119 από Vasia28 στις 31 Μαΐου 2020, 5:11πμ

Vasia28

Εικονίδιο
μέλος από: 3/9/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Αφού έγινε εκτός των γονικών ημερών αλλά και με χρήση προφυλακτικού θεωρώ απίθανο το να έχεις μείνει έγκυος. Πιστεύω πως θα πρέπει να ηρεμήσεις γιατί το άγχος σου συμβάλλει στην καθυστέρηση περιόδου σου. Ελπίζω να πάνε όλα καλά, αποδεκτή αν σε κάλυψα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login