Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πότε θα σταματήσουν ν' ακούγονται αυτοί οι ήχοι;
Τρίτη, 16 Απριλίου

Δεν με καυλώνει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145125 από John42 στις 01 Ιουνίου 2020, 10:22μμ

John42

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2020
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Καλησπέρα ομάδα,
Ήθελα να ρωτήσω. Είμαι 17 χρόνων και είμαι με την κοπέλα μου μαζί εδώ και ένα χρόνο.
Το θέμα μου είναι πως τον τελευταίο καιρό και συγκεκριμένα την τελευταία φορά που κάναμε σεξ μου σηκώθηκε με δυσκολία. Και τις προηγούμενες φορές (δυο, τρεις) στα προκαταρκτικά δεν μου είχε σηκωθεί καν. Τι συμβαίνει; Επίσης δεν έχω πια πρωινές στύσεις εδώ και αρκετό καιρό (δεν θυμάμαι ποσο συγκεκριμένα). Σκεφτόμουν όμως επειδή τον τελευταίο καιρό τσακωνόμαστε αρκετά να της έκανα μια ρομαντική έκπληξη στο δωμάτιο της με κεριά και τέτοια αλλά φοβάμαι μην δεν μου σηκωθεί. Τι κάνω;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145128 από chris88 στις 03 Ιουνίου 2020, 4:57πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μήπως υπάρχει κάτι που να σε αγχώνει αυτή την περίοδο? Το να μην σου σηκώνεται με την κοπέλα σου ίσως να δικαιολογείται εάν έχεις κορεστεί μαζί της. Αλλά το να μην σου σηκώνεται το πρωί και στην ηλικία σου μάλιστα είναι που δεν δικαιολογείται. Εκτός εάν όπως προείπα είσαι αγχωμενος για κάτι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145134 από John42 στις 03 Ιουνίου 2020, 6:09μμ

John42

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2020
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πάρα πολύ! Σήμερα κάναμε κανονικά σεξ χωρίς κανένα πρόβλημα. Μετά αποφασίσαμε βέβαια να κάνουμε ένα διάλειμμα γιατί έχουμε ξενερώσει το τελευταίο διάστημα χωρίς συγκεκριμένο λόγο όπως λέει. Απλά και εγώ νιώθω ξενερωμένος και ίσως μου αρέσει άλλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login