Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Παπακωνσταντίνου να τραγουδάει Ζουγανέλη - Φοβάμαι
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πλιζ βοήθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145135 από ELLADARA στις 05 Ιουνίου 2020, 8:29πμ

ELLADARA

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/4/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Λοιπόν βασικά θα ήθελα να μάθω....όταν γίνεται φάση με μια κοπέλα ποια είναι η κατάλληλη διάρκεια και πως θα τελειώσεις την όλη διαδικασία....θελω να πω κάνεις πίσω περιμένεις να κάνει αυτή πίσω....εύχομαι να καταλάβατε...αγόρι είμαι
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145136 από Alex_a στις 05 Ιουνίου 2020, 12:39μμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα, τελειώνει όταν τελειώσουν και οι 2...
Από εκεί και πέρα ηλικίες,χώρο έχετε,αν είδατε μικροί,αρχίστε χουφτωμα και σιγα σιγά όλο και πιο πολύ. Να σου χαϊδεύει το πουτσο για αρχή πάνω από το παντελόνι,μετά από μέσα,μετά να στο παίξει....κτλ.
Μπορείς αν φοβάται να της πεις αφού σε χουφτωνει πάνω από το παντελόνι να τον βγάλεις έξω,να τον δει ..και πες της να σε δει να χύνεις και παίξε τον μόνος σου...να καυλώσει...θα τον πιάσει σιγά σιγά
Κάπως έτσι και εσύ χάιδεψε το μουνακι τής ..μέχρι να σε αφήσει να το γλύψεις και να το γαμησεις..
Σιγά σιγά μέχρι να κάνετε σεξ...ηλικίες σας.
Αποδεκτή ,για να μπορώ να απαντάω και σε άλλες ερωτήσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145137 από ELLADARA στις 05 Ιουνίου 2020, 3:14μμ

ELLADARA

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/4/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Βασικά εγώ μιλούσα για το θέμα του φιλιού Αλλά σέβομαι τον κόπο σου για αυτό αποδεκτή...Αλλά αν μπορείς απαντά στο ερώτημα μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145138 από Maria992 στις 06 Ιουνίου 2020, 3:08πμ

Maria992

μέλος από: 29/5/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εγώ θα σου έλεγα απλα να μην ανησυχείς γιατι εκείνη την στιγμή το πιο πιθανό ειναι να βγει τελείως μόνο του. Μην το σκέφτεσαι τόσο. Δεν υπάρχει κατάλληλη διάρκεια. Σε αυτό βέβαια έχει σημασία και ο χώρος που βρίσκεστε όπως αναφέρθηκε και στο προηγούμενο σχόλιο. Δεν εχεις κάνει ξανά κάτι γενικά;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145141 από ELLADARA στις 06 Ιουνίου 2020, 8:38πμ

ELLADARA

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/4/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Maria992@06 Ιουνίου 2020)
Εγώ θα σου έλεγα απλα να μην ανησυχείς γιατι εκείνη την στιγμή το πιο πιθανό ειναι να βγει τελείως μόνο του. Μην το σκέφτεσαι τόσο. Δεν υπάρχει κατάλληλη διάρκεια. Σε αυτό βέβαια έχει σημασία και ο χώρος που βρίσκεστε όπως αναφέρθηκε και στο προηγούμενο σχόλιο. Δεν εχεις κάνει ξανά κάτι γενικά;

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login