Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Οι άγγελοι: ξανθοί, γαλανομάτηδες, άτριχοι γκόμενοι. Οι δαίμονες: μαύροι, κακάσχημοι, τρομακτικοί και γύφτοι
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Σπυράκια στο πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145143 από Stevengr12 στις 08 Ιουνίου 2020, 4:55πμ

Stevengr12

Εικονίδιο
μέλος από: 8/6/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλημέρα σας! Θα ήθελα να ρωτήσω έχω βγάλει σπυράκια στην περιοχή του πεος δεν με ενοχλούν ούτε πονάνε κτλ. Τι μπορεί να είναι? τα μικρά δεν τα αισθάνομαι για σπυράκια είναι ένα με το δέρμα ενώ το ένα είναι μεγαλύτερο (πριν λίγο καιρό το είχα σκάσει και έβγαλε πολύ πολύ λίγο άσπρο).Τι μπορεί να είναι αυτό? Πείτε μου τι μπορώ να πάρω ή κάποια εξετάσει να κάνω? έστω και κρέμα για την θεραπεία.
'επίσης είχα κυστική ακμή παλαιότερα, κύστη κόγγυγκος.

ευχαριστώ!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145145 από Nikos5454555 στις 08 Ιουνίου 2020, 5:20μμ

Nikos5454555

μέλος από: 6/7/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καταρχάς θα σου συνιστούσα να μην στέλνεις γυμνές φωτογραφίες, με μια περιγραφή θα καταλαβαίναμε. Στο θέμα σου όμως, αυτό το λευκό είναι το πιον αυτό βγαίνει σχεδόν πάντα από τα σπυράκια. Όσο για το πώς να φύγουν θα σου έλεγα απλά να μην το πειράξεις και να πλένεις ΚΑΛΑ τα χέρια σου πριν το ακουπμισεις. Αλλά προφανώς επειδή δεν είμαι γιατρός αν νιώσεις ότι σε ενοχλεί πες το γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145147 από Deadlymufin στις 09 Ιουνίου 2020, 10:10πμ

Deadlymufin

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Για αρχή ωραίος πουλί χαχαχχα
Πλάκα κάμω
Αυτό παίζει να είναι από την μαλάκια που τραβάς γιατί και εγώ το έχω πάθει και το παθαίνω από μέσα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145148 από Dimos6613 στις 09 Ιουνίου 2020, 9:04μμ

Dimos6613

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Φίλε μου αρχικά πες μας ηλικία! Καταδευτερον ποσο καιρό το εχεις? Καλό είναι να μην τα πειράζεις και να επισκεφτείς δερματολόγο η ουρολόγο.....αν τα πειράζεις και τα σπας μπορεί να μολυνθεις και να πάθεις χειρότερα! Αν είσαι σεξουαλικα ενεργός μπορεί να είναι κάποιο σεξουαλικό νόσημα ή κάποια αλλεργία από κάποιο προφυλακτικό η λιπαντικό που χρησιμοποιησες....ελπίζω να σε κάλυψα να μου πατήσεις αποδεχτή και να μπορέσω να σου απαντήσω ξανά συντομα μόλις μου λύσεις τα ερωτήματα μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145149 από Grover στις 10 Ιουνίου 2020, 4:02πμ

Grover

banned
μέλος από: 20/10/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Πολυ σωστος ο Dimos6613..
Στο κεφαλακι δεν εχεις τιποτα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login