Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Πότε θα σταματήσουν ν' ακούγονται αυτοί οι ήχοι;
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Λέιζερ - πρωκτός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145200 από kokki54 στις 24 Ιουνίου 2020, 1:36μμ

kokki54

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παίδες . Έχω πολλές τρίχες πίσω ανάμεσα στα κωλομαγουλα και δεν μ αρέσει καθόλου . Ιδρώνω πολύ εύκολα και γενικά θέλω να τις εξαφάνισω γιατί κάνω πρωκτικό σεξ και όσο να είναι πιστεύω πως είναι πιο ωραίος ένας άτριχος πρωκτός . Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα με εμένα ; Εσείς τι κάνετε για να το λύσετε ; Εγώ σκέφτομαι να κάνω λέιζερ αλλά δεν ξέρω ποσό κάνει και επίσης αν είναι μόνιμα τα αποτελέσματα . Δεδομένου ότι είμαι 21 χρόνων άνδρας και έχω τρίχες σε όλο μου το σώμα δεν είναι δηλαδή ότι είμαι άτριχος και έχω μόνο εκεί . Εσείς αν κάνατε σεξ με αγόρι πως θα σας άρεσε να είναι ο πωπός του;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145381 από John42 στις 06 Αυγούστου 2020, 3:12μμ

John42

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2020
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, είμαι αγόρι, 16.

Έχω δυστυχώς το ίδιο ‘πρόβλημα’. Πολύ τριχωτός ποπουδάκος 😂 και ενοχλεί καθώς ιδρώνω και μερικές φορές με τρώει κι όλας.

Λόγω της δυσοσμίας από τον ιδρώτα με τις τρίχες έχω βρει μία πολύ αποτελεσματική μέθοδο.
Αφού έχεις τελειώσει το μπάνιο με αφρόλουτρο, πλύνε τον στο τέλος με σαπούνι πλάκα ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ (μέχρι και το πιο φθηνό κάνει δουλειά) και ξέβγαλε πολύ καλά. Δεν θα μυρίζουν οι τρίχες με τον ιδρώτα.

Το λέιζερ ακούγεται πολύ καλή αν και λίγο ακριβή ιδέα αλλά είμαι 16 και δεν το σκέφτομαι ακόμη.
Προσωπικά εάν ενδιαφερόμουν να έρθω σε επαφή με αγόρι θα μου άρεσε περισσότερο αν ήταν άτριχος ο πρωκτός του παρ όλα αυτά δεν θα με πείραζε εάν είχε τρίχες.

Ελπίζω να σε βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login