Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Βαγγελίτσα μην απλώσεις πάλι μπουγάδα στη νταλίκα, φεύγω χαράματα για Σουηδία. Νίκος.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μπηκε λιγο χωρις προφυλακτικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145203 από user14 στις 24 Ιουνίου 2020, 8:24μμ

user14

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γειά σας..σημερα εκανα μια μεγαλη βλακεια..ειμαι 15 και το αγορι μου 18 και πανω στην φαση καταληξαμε να βαλει το πεος του ελαχιστα μεσα στο αιδιο μου χωρις προφυλακτικο...υπάρχει περιπτωση να εχω μεινει εγκυος? Δεν εχυσε μεσα μου και αυτο δε κρατησε για πολυ ωρα..δεν προκειται να το ξανακανω! Αλλα ειμαι μικρη και φοβαμαι σας παρακαλω οποιος μπορει ας με βοηθήσει!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145208 από Akis2000 στις 25 Ιουνίου 2020, 9:38πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σε πρώτη φάση καλό θα είναι να ηρεμήσεις καθώς ότι έγινε, έγινε. Κατά δεύτερον έτσι όπως μας τα περιγράφεις (χωρίς να μπορούμε να αποκλείσουμε το οτιδήποτε) δεν δείχνει να συντρέχουν λόγοι ανησυχίας. Για ένα διάστημα ξέρω θα είσαι στρεσαρισμένη και αν είσαι και κοντά στον κύκλο σου δεν αποκλείεται να διαταραχτεί και να έχεις και κάποια καθυστέρηση. Αυτό να ξέρεις δεν θα συμβαίνει απαραίτητα γιατί μπορεί να έχεις μείνει έγκυος. Θα μπορεί να συμβαίνει και από το άγχος σου που πολλές φορές επηρεάζει τον κύκλο. Νομίζω ότι ένα τεστ θα βοηθούσε στο να επιστρέψει μία ώρα αρχύτερα η καρδούλα της στην θέση της. Κλείνοντας αφού ευχηθώ όλα να πάνε καλά, να ευχηθούμε επίσης η όλη ιστορία να αποδειχτεί ένα καλό μάθημα συνετισμού και προσοχής στην συνέχεια παίρνοντας τις απαραίτητες πάντα προφυλάξεις. Ξέρω ότι πολλές φορές το πάθος μας κατακλύζει εκείνη την ώρα, αλλά είναι κρίμα για μία στιγμή απόλυτης ευχαρίστησης να βιώνεις στη συνέχεια πολλές στιγμές άγχους και στρες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145236 από user14 στις 02 Ιουλίου 2020, 1:13μμ

user14

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστώ παρα πολυ που ξοδεψατε τον χρονο σας για μενα! Και εννοειται πως ειναι ενα μαθημα και πως δεν προκειται ποτε να ξανακανω κατι παρόμοιο! Δεν εγραψα πριν οτι το αγορι μου τελειωσε μετα αλλα δεν ξερω αν αυτο με κανει να ειμαι σίγουρη οτι δεν ειμαι εγκυος. Και παλι σας ευχαριστω παρα πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145237 από Lefteris16 στις 03 Ιουλίου 2020, 4:52μμ

Lefteris16

banned
μέλος από: 3/7/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά. Καταρχάς είμαι 16. Έχω να σου κάνω τις εξής ερωτήσεις.
1) Μπήκε μέσα σου και βγήκε κατευθείαν ή μπαινόβγαινε;
2) πόση ώρα ήταν μέσα σου;
3) μετά από πόση ώρα εχυσε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login