Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Η ασχήμια είναι ανώτερη από την ομορφιά γιατί κρατά περισσότερο.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

προβλημα με ομαδικη μαλακια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145211 από Louk145 στις 26 Ιουνίου 2020, 3:56μμ

Louk145

Εικονίδιο
μέλος από: 26/6/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας μελη του φτου πριν λιγο καιρο ειχα πιεση τον κολλητο μου για ομαδικη μαλακία αυτος ομως σε καμια περιπτωση δεν δεχοταν ενω μου ελεγε πως με αλλα φιλαρακια της ψωλοβαράνε ετσι τωρα οποτε του στελνω να βγουμε παντα βρισκει δικαιολογιες για να μην ερχεται των ρωτησαν αν τα κανει ολα αυτα για τοτε που του ειχα πει να της παιξουμε και του υποσχεθηκα οτι δεν θα ξανα ανοιξω τετοιο θεμα αλλα μου ειχε πει οτι δεν ειναι απο αυτο και ειναι ολα κομπλε αλλα αρχισε να απομακρυνεται απο τον καιρο που του ελεγα τωρα δεν ξερω τι να κανω γιαυτο θελω την βοηθεια σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145212 από chris88 στις 27 Ιουνίου 2020, 6:07πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Γι'αυτόν ακριβώς τον λόγο δεν έχω κάνει κρούση στον κολλητό μου και γενικώς σε φίλους μου για ομαδική μαλακια. Πότε δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί. Ομαδική μόνο με άλλους που βρίσκω μεσω ίντερνετ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145213 από Louk145 στις 28 Ιουνίου 2020, 8:25πμ

Louk145

Εικονίδιο
μέλος από: 26/6/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Κανεις αλλος βρε παιδια καμια βοηθεια ?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145218 από Akis2000 στις 28 Ιουνίου 2020, 1:24μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να υποθέσω ότι σου είχε πει ότι με άλλα φιλαράκια τις έχουν παίξει πριν αρχίσεις να του ασκείς πίεση να το κάνετε και μαζί, σωστά; Το λέω αυτό γιατί εάν στο είπε μετά την άρνησή να το δοκιμάσετε μαζί θα ήταν λίγο παράξενο καθώς δεν λες τέτοια πράγματα σε κάποιον που δεν έχεις σκοπό να εκδηλωθείς με αυτό τον τρόπο. Οπότε το πιο πιθανό να πήρες εσύ το θάρρος να του το ζητήσεις με αφορμή το ότι σε συζήτησή σας έτυχε να σου πει ότι έχει τραβήξει ομαδική με άλλους φίλους. Πάντως ένα σενάριο είναι να έχει ξεπεράσει αυτή την φάση και να μην γουστάρει άλλο να το κάνει γενικώς. Το άλλο σενάριο και χωρίς να θέλω να σε πληγώσω είναι να μη θέλει να το κάνει μαζί σου. Και ένας λόγος για να μη θέλει μαζί σου είναι ίσως γιατί πιστεύει ότι την όλη φάση την προσεγγίζεται διαφορετικά. Για αυτόν να είναι ένα απλό τράβηγμα μαλακίες, ενώ από εσένα φοβάται μήπως διακρίνει ότι μπορεί να γουστάρεις κάτι παραπάνω που δεν είναι σε θέση να σου δώσει. Τι να πω, συμβουλή μου είναι να του δώσεις τον χώρο και τον χρόνο προκειμένου αν θέλει ο ίδιος να ξανά έρθετε πιο κοντά και να κάνετε και πάλι παρέα. Ξέρω είναι δύσκολο για σένα καθώς εκτός από το ότι νιώθεις ότι δεν θα έχεις την ευκαιρία για μία καυλωτική φάση μαζί του, πλέον τον χάνεις και σαν φίλο. Ωστόσο όμως αυτή η πίεση τόσο για φάση, όσο και για επαναπροσέγγιση δείχνει να φέρνει τα αντίθετα αποτελέσματα. Ελπίζω να βοήθησα κάπως φίλε και εύχομαι να πάνε όλα καλά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145219 από Louk145 στις 28 Ιουνίου 2020, 3:15μμ

Louk145

Εικονίδιο
μέλος από: 26/6/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ναι αφου μου ειχε πει οτι εχει κανει ομαδικο με αλλα φιλαρακια   του προτεινα να της παιξουμε, μπορει να εχει παιξει ρολο του οτι σε μια φαση μου εκαναν μπουλινκ και με ελεγαν γκει ομως αυτος παντα με υποστηριζε και ηξερε πολυ καλα πως δεν ημουν , τωρα δεν ξερω αν ειναι αυτος ο λογος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145225 από Louk145 στις 30 Ιουνίου 2020, 10:55πμ

Louk145

Εικονίδιο
μέλος από: 26/6/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Κανεις βρε παιδια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login