Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι άντρες με σκουλαρίκι είναι έτοιμοι για γάμο. Έχουν εμπειρίες και πόνου και αγοράς κοσμημάτων.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Φοβάμαι ότι είμαι έγκυος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145281 από Saime στις 09 Ιουλίου 2020, 7:20πμ

Saime

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Φοβάμαι ότι είμαι έγκυος πρόσεχα με το αγόρι μ ούτε τελείωσε μέσα μ αλλά δεν μ έχει έρθει περίοδος και γενικός κάθε που κάνουμε σεξ φοβάμαι μήπως είμαι έγκυος
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145283 από Akis2000 στις 09 Ιουλίου 2020, 7:47πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν είσαι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία που αντιμετωπίζεις αυτή την έννοια κάθε φορά που θα κάνεις σεξ με κάποιο αγόρι. Αν προσέχατε όπως λες (ίσως θα έπρεπε να διευκρινήσεις λίγο περισσότερο τα μέτρα προστασίας που λες ότι πήρατε, δηλαδή είναι άλλο να πεις ότι από το ξεκίνημα φόρεσε προφυλακτικό, άλλο να πεις στην αρχή μπήκε χωρίς αλλά μετά φόρεσε όταν ήταν να τελειώσει και άλλο να πεις δεν φόρεσε καθόλου αλλά πριν τελειώσει πρόλαβε και τραβήχτηκε). Από όλους τους παραπάνω τρόπους σίγουρα μόνο ο πρώτος σου εξασφαλίζει μεγαλύτερη πιθανότητα να μην έχει συμβεί κάτι. Στις άλλες δύο περιπτώσεις θα πρέπει να έχετε σύμμαχο και τον παράγοντα τύχη. Πάντως θα σου έλεγα σε πρώτη φάση να ηρεμήσεις καθώς όλο αυτό το άγχος μπορεί να σου προκαλέσει ακόμα και καθυστέρηση στον κύκλο σου χωρίς να σημαίνει απαραίτητα ότι μπορεί να είσαι έγκυος. Παρατηρείται κάτι τέτοιο. Έπειτα ένα τεστ που θα σε κάνει να ηρεμήσεις μία ώρα αρχύτερα θα ήταν το πιο χρήσιμο στην παρούσα φάση. Τέλος μία συμβουλή που θα ακούσεις και από άλλους, καλύτερα να βάζει από την αρχή προφυλακτικό προκειμένου να απολαμβάνεται χωρίς άγχος τόσο κατά την διάρκεια, όσο και μετά την πράξη την σχέση σας. Εύχομαι να πάνε όλα καλά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145284 από Saime στις 09 Ιουλίου 2020, 9:23πμ

Saime

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Προσέχουμε πάντα φοράει προφυλακτικο ποτέ δεν το κάνουμε χωρίς και προσέχουμε παρά πολύ αλλά εγώ έχω πάρα πολύ ανχος γτ έχω δύο μέρες καθυστέρηση και τελικά έκανα ένα τεστ ουρολοίμωξης και έχω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145285 από Saime στις 09 Ιουλίου 2020, 9:25πμ

Saime

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Αλλά εγώ γενικά και τής άλλες φορές είχα πολύ ανχος δεν ξέρω γτ με πιάνει τόσο πολύ και νομίζω μετά ότι έχω όλα τα συμπτώματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login