Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Απόγευμα είναι η ώρα της μέρας που σκεφτόμαστε πώς χαραμίσαμε το πρωί.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

σχεσεις με πατερα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145320 από alekos283 στις 15 Ιουλίου 2020, 9:00πμ

alekos283

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας είμαι 16 μισο και γενικά δεν έχω πολλές καλές σχέσεις με τον πατέρα μ στο θέμα του γυμνό εκείνος είναι ανοιχτός αλλά Εγω ντρέπομαι να φανταστείτε ντρέπομαι να με δει μέχρι και με το βρακι σε 2 μέρες θα πάμε μαζί διακοπές και είπα πως είναι ευκαιρία να το ξεπεράσω εσείς τι λέτε να κάνω για να το ξεπεράσω όλο αυτό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145321 από Manos.k στις 15 Ιουλίου 2020, 9:07πμ

Manos.k

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/7/2020
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εντάξει με τον πατέρα σου μην περιμένεις να έχετε και καμία ιδιαίτερη σχέση σε αυτό και εγώ 16 είμαι και εμένα δεν νομίζω να με έβλεπε γυμνό αν δεν πηγαίναμε μαζί γυμναστήριο. Τώρα που ντρέπεστε να σε δει με το μποξεράκι σιγά ρε αν με έτσι στο ίδιο δωμάτιο κοιμήσου με το μποξεράκι και εγώ το καλοκαίρι έτσι κοιμάμαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #145325 από panagiotis97 στις 15 Ιουλίου 2020, 6:00μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν έχεις να ντρέπεσαι για τίποτα. Άντρες είστε και οι δύο και πόσο μάλλον όταν είναι και πατέρας σου. Κι αυτός όταν ηταν στην ηλικία σου λογικά θα ντρεποταν. Δε σου λεω να κυκλοφορείς εντελώς γυμνός μπροστά του, αν και θα σου έκανε καλό. Αλλα το εσωρουχο είναι το ίδιο πράγμα με το να σε δει με το μαγιό στην παραλία, σιγά τη ντροπή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login