Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το μόνο πραγματικό πλεονέκτημα της ραπ μουσικής είναι ότι κανείς δεν μπορεί να τη σφυρίζει.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Νομίζω γουστάρω κολλητή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145337 από Ironside στις 17 Ιουλίου 2020, 4:28μμ

Ironside

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπόν ειμαι 16 χρονων και παω 2α λυκείου. Έχω μια κολλητή η οποία είναι κουκλαρα, οταν λεμε κουκλαρα εννοώ βυζαρες κωλαρα και ωραίο πρόσωπο. Την ξερω απο τοτε που γεννήθηκα γιατί οι γονεις μας ειναι φιλοι. Ημασταν πραγματικά πολύ καλοί φίλοι αλλα όσο πέρναγαν τα χρόνια και την έβλεπα να αλλάζει χαρακτηριστικά άρχισα να την βλέπω ερωτικά. Στην αρχη δεν την έβλεπα αλλα απο τις αρχές της 1ης λυκειου ξεκίνησα να την βλέπω πολύ αλλιως και το καταλαβα όταν βρήκε γκομενο. Τον γκομενο της τον παω γιατι ειναι καλο παιδι και στην αρχη απλα δεν με πειραζε τοσο πολύ. Απο τοτε όμως που έμαθα ότι το έκαναν ειμαι γαμησετα. Δεν μπορω να την ακούω να μου λεει για τα ερωτικα της και πως το έκαναν και γενικά λεπτομέρειες. Τι ακριβώς να κανω; εδω μιλάμε για φιλιά χρονων. Γαμω το σπιτι μου μια χαρα ημουν και απο τοτε που άρχισα να την βλέπω αλλιως εχω τρελαθεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145359 από George187 στις 22 Ιουλίου 2020, 4:39μμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Γιατί στα λέει αυτή; Είναι δικιά σου δουλειά; Σε αφορούν; Οι λεπτομέρειες; Αν τη ρωτάς εσύ τότε αλλάζει το πράγμα. Ή μήπως στα λέει για να ζηλέψεις μήπως θέλει να παιχτεί διπλό ταμπλό; Τουλάχιστον ας γίνει περισσότερο σαφής μαζί σου. Μην κάνεις καμιά κίνηση εφόσον έχει γκόμενο σεβάσου το απλά ως φίλοι πρέπει να ξέρεις το λόγο που σου τα λέει. Εγώ θα το παιζα σκληρός και θα της έλεγα ότι δεν με νοιάζει η ερωτική της ζωή. Τελεία και παύλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145361 από Questionboy στις 25 Ιουλίου 2020, 12:27πμ

Questionboy

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Φιλε μου και εγώ 16 είμαι και εγώ πάθει κάτι αρκετά παρόμοιο. Εχω μια κολλητή την οποία τα τελευταία χρόνια την έχω δει ερωτικά και όποτε μου μιλάει για τα γκομενικα της τα παίζω και από την μια την ακούω σαν κολλητός αλλά από μέσα μου, βραζω. Θα σου πρότεινα να προσπαθήσεις να το αφήσεις πίσω σου το συναίσθημα γιατί είναι πολύ δύσκολο και οι πιθανότητες να της μιλήσεις και να γίνει κάτι μεταξύ σας είναι σχεδόν μηδαμινές. Και εγώ θέλω πολλές φορές σαν τρελός να της μιλήσω αλλά ξέρω ότι το μόνο που θα καταφέρω είναι να χαλάσω την φιλία μας. Προσπάθησε να βρεις κάποια άλλη γιατί ο ερωτας με έρωτα περνάει όπως λένε και θαψε τα αισθήματα για την κολλητή σου. Κάνε αποδεκτή την απάντηση μου αν σε βοήθησα. Ελπίζω να βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #145367 από Giorgos Kastanis στις 28 Ιουλίου 2020, 12:02μμ

Giorgos Kastanis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε έχω το ακριβώς ίδιο πρόβλημα με 'σένα... Κι εγώ δυστυχώς ή ευτυχώς γουστάρω την κολλητή μου. Η αλήθεια είναι πως δεν έχει εκδηλώσει κανένα ενδιαφέρον για 'μένα, όμως θα ήθελα κάποια στιγμή να βρω το θάρρος να της μιλήσω, διότι ταιριάζουμε πολύ. Από την άλλη, όμως, φοβάμαι ότι άμα δεν ανταποκριθεί θα διαλύσω μια αρκετά σημαντική φιλία και ας είμαι ακόμα στο λύκειο... Σου συστίνω να κάνεις μικρά βηματάκια τύπου αγκαλιές που θα κρατούν περισσότερο, κάποιο φιλί στο μάγουλο όταν χαιρετιέστε ή αποχαιρετίζεστε, ίσως κάποιο βλέμμα που να κρύβει έρωτα σε κάποια άκυρη στιγμή που έχει μπει ένα ερωτικό τραγούδι που της αρέσει και γενικά τέτοια... Αν δεν κάνει κίνηση μετά από αυτά, και δεν κρατιέσαι με τίποτα, τότε προσπάθησε να της μιλήσεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login