Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το αρνάκι το σφάζουμε το Πάσχα. Τον υπόλοιπο χρόνο δεν το ενοχλούμε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Gay sex στο στρατό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145505 από Nicolasz στις 29 Αυγούστου 2020, 9:15μμ

Nicolasz

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γειά σας, ήθελα να ρωτήσω αν παίζουν αρκετές gay φάσεις στο στρατό (αλληλομαλακίες, γαμήσια, φλερτ)
Εγώ είχα την επιλογή να μην πάω καθώς μεγάλωσα στο εξωτερικό, απλά πλέον το σκέφτομαι μιας και άκουσα από φίλους που πήγαν ότι πχ υπήρχαν φάσεις που θεόκαυλοι 19χρονοι παίδαροι, τις πετούσαν έξω και βαρουσαν μαλάκια φανερά στα κρεββάτια τους. Πιθανόν να γίνονται κι άλλα που δεν τα είχαν αντιληφθεί. Θα ήθελα να ξέρω, καθώς το βλέπω σαν μια τελευταία ευκαιρία να ζήσω κάποιες φάσεις και ελευθερίες με άλλους άντρες της ηλικίας μου, και να κάνω και το χρέος προς την πατρίδα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145510 από NebulaSpirit στις 30 Αυγούστου 2020, 9:31πμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Καταρχάς ο στρατός δεν υπάρχει ως ευκαιρία για κάποιους να κάνουν σεξ και φάσεις. Και όχι δεν παίζουν αρκετές gay φάσεις στον στρατό. Δεν ξέρω που άκουσες κάτι τέτοιο αλλά ούτε συμβαίνει ούτε έχει και λογική. Αν κάποιος είναι gay και τύχει να υπηρετήσει μαζί με κάποιον άλλο gay και τύχει να υπάρχει και έλξη μεταξύ τους τότε ναι μπορεί στα κρυφά να κάνουν κάτι. Αλλά όχι στον στρατό δεν θα δεις παίδαρους όπως λες να πετάνε έξω τις πούτσες τους. Στρατός είναι όχι μπουρδέλο. Και υπάρχουν ανώτεροι και έλεγχος. Όπως δεν θα δεις κάποιον straight να γαμάει κάποια μέσα στο στρατόπεδο έτσι δεν θα δεις και gay να γαμάει ή οτιδήποτε άλλο.
Αν ήσουν σε έναν χώρο εργασίας θα την πέταγες έξω ή θα έψαχνες αλληλομαλακία με συνάδελφο;
Γιατί πιστεύεις ότι θα το κάνεις στον στρατό; Και ο στρατός ένας χώρος εργασίας είναι. Δεν γυρίζουν τα πάντα γύρω από το σεξ.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #145511 από Vang στις 30 Αυγούστου 2020, 11:09πμ

Vang

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2020
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ειμαι γκει και ακουγεται κουλ φαντασιωση αυτο που λες αλλα παραμενει αυτο και μονο - μια φαντασιωση. Στην πραγματικοτητα ειναι κουραστικη η φαση του στρατου και δεν ειναι σαν ταινια πορνό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145514 από Ververigos στις 30 Αυγούστου 2020, 1:04μμ

Ververigos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2020
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Πουθενά δε παίζει αυτο στο στρατό. Είναι τέτοιο το κλίμα που μπορεί να ακούγεται για φανταστίωση αλλα το εντελώς αντίθετο. Ποιο πιθανό ειναι να κρύβεται κάποιος και ούτε καν αυτο που λες. Άσε που το ντεκαβλέξ λειτουργεί άμεσα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login