Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που πήγαινε πάνω κάτω η εικόνα στην τηλεόραση ασταμάτητα και έπρεπε να γυρίσεις ένα λεβιέ για να φτιάξει
Παρασκευή, 19 Απριλίου

πρώτη φορά φασωμα κτλπ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145521 από Michael_1989 στις 31 Αυγούστου 2020, 9:58πμ

Michael_1989

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,
Θα μπω κατευθείαν στο ψητο
Σε 2 μέρες θα βγω με ένα κοριτσκ που έχουμε βγει άλλες 3 φορές χωρίς να γίνει κάτι , την θέλω πολύ και αυτή επίσης. Το θέμα μου είναι ότι δεν έχω ξαναφασωσει ποτέ και δεν ξέρω πώς να κάνω κίνηση και να προχωρήσω. επίσης, όχι για τώρα βέβαια, θέλει και θέλω να προχωρήσουμε λίγο πιο πολύ, εννοώντας δάκτυλο και μετά βλέπουμε, πως να το κάνω. πως να κάνω την κίνηση, και να βάλω το χέρι μου μεσα, και βασικά πως να το κάνω ώστε να της αρέσει χωρίς να κάνω κάτι λάθος,
Ευχαριστώ ρε παιδιά,
αποδεκτή σε όποιον με καλύψει ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145522 από Rhcp στις 31 Αυγούστου 2020, 11:51πμ

Rhcp

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Άμα δεν ξες ποδόσφαιρο και σου εξηγήσω ακριβώς πώς να εκτελέσεις το τέλειο φάουλ δεν θα φτάσεις την μπάλα ούτε στο τείχος. Άμα ξέρει ότι δεν έχεις κάνει ποτέ τίποτα δεν νομίζω να περιμένει πολλά. Πιθανότατα να σκέφτεται και αυτή το ίδιο αν δεν έχει ούτε αυτή εμπειρίες. Τώρα για την κίνηση που λες αφού ξέρει ότι την θες και ξες ότι σε θέλει φίλα την απλά. Και εγώ σε ίδια περίπτωση ήμουν. Την τέταρτη φορά που βγήκαμε όταν βρεθήκαμε είπα γεια και την φίλησα γέλασε λίγο και μετά φασωθήκαμε. Θα φασώνεστε λίγη ώρα θα πιάνεις κώλο βυζιά και απτά βυζιά σιγά σιγά θα κατέβεις κάτω. Αν δεν θέλει θα στο πει. Όταν φτάσεις εκεί βάζεις χέρι και κανείς την δουλειά σου. Θα σε βοηθήσει και αυτή. Αυτό είναι το ωραίο στην πρώτη φορα ότι δεν ξες και σιγά σιγά μαθαίνεις. Άμα σου πει κάποιος και όσο την δαχτυλώνεις κάθεσε και σκέφτεστε που το βάζω που πιέζω κτλπ δεν θα το απολαύσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145544 από Klara στις 03 Σεπτεμβρίου 2020, 4:00μμ

Klara

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
12 χρόνα θέλουν να βάζουν δάχτυλο οκ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login