Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σύσκεψη: Το υποκατάστατο της δουλειάς όταν βαριόμαστε.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Αυανισμος με κολλητό εφηβεία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145611 από Theosss στις 03 Οκτωβρίου 2020, 12:10μμ

Theosss

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αυανισμος με κολλητό εφηβεία

Το έχετε κάνει ποτε αν ναι πειτε λεπτομέρειες??
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145612 από 6teen στις 03 Οκτωβρίου 2020, 4:06μμ

6teen

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ναιπ με δυο διαφορετικούς φίλους ο ενας εκ τον δυο ηταν ο κολλητός μου και η εμπειρία γαμησε πολλες φορες στο σχολείο είχαμε τις κλασσικές συζητήσεις περι πουτσας😊🤣 και μια μερα πηγα σπίτι του και ειχαμε μια παρόμοια συζήτηση ηταν και ενας αλλος φιλος μαζι μας στο σπιτι αλλα ηταν σε αλλο δωμάτιο ο κολλητός μου μου ειπε σε κάποια φαση θάρρος ή αλήθεια και του κάνω θάρρος και μου κάνει έχεις το θάρρος να μου τη δείξεις και του κάνω ναι αλλα μονο οταν έφευγε ο αλλος φιλος μας οταν εφυγε λοιπόν σα καλο παιδι και εγω το εκανα και σιγα σιγα καταλήξαμε να παίζουμε ενα θαρρος η αλήθεια βγαλμένο απο πορνοσαϊτ του ελεγα εχεις το θαρρος να μου την παίξεις μου ελεγε ναι και μετα μου ελεγε εχεις το θαρρος να μου την παίξεις και το πράγμα χοντρινε μονο σεξ δεν καναμε 🤣(εκείνη τη μερα)
Απο τότε σημειωτέων αυτο εγινε οταν ήμουν 13 κάθε φορα που βρισκόμαστε ενώ έχουμε και οι δύο κοπέλες οταν είμαστε οι δυο μας αρχιζει το παρτυ συνήθως παει καπως ετσι ειμαι ξαπλωμένος εγω και μου εχει σηκωθει έρχεται μου την πιάνει και μου λεει τι ειναι αυτο και εγω απαντάω θες να μαθεις και καταλήγουμε να τις παίζουμε παλι με τον τροπο που το περιέγραψα εχει γινει αρκετές φορες για αυτο τον έφερα ως παράδειγμα αλλα γίνεται και με αλλες αφορμές π.χ. οταν έδινε lower επειδη εγω το ειχα δωσει ηδη μου ειχε πει αν μου λύσεις την ασκήσει για το φροντ θα σου παρω πιπα τέλος πάντων να μην τα πολυ λογο η εμπειρία γαμαγε πειτε και σεις αν εχετε κανει τπτ και απο περιέργεια κιολας πειτε ηλικία μέγεθος γτ θέλω να συγκρίνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145615 από Thanos_JI στις 03 Οκτωβρίου 2020, 8:18μμ

Thanos_JI

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εχω γραψει για αυτο και σε προηγουμενο θεμα.
13 χρονων( πριν 1μιση χρονο περιπου)Με εναν φιλο Συζηταγαμε πολυ για τετοια θεματα και ειχαμε πει να τις συγκρινουμε καυλωμενες, μου λεει παω στο μπανιο να καυλωσω και θα σου πω οταν ειναι, μετα απο λιγο με φωναξε πηγα και τον ειδα ολογυμνο με τσοντα στο κινητο και την πουτσα ορθια, τις συγκριναμε πανω κατω ιδιες ειχαμε, μετα μου λεει δεν τραβαμε μια κιολας, γδυθηκα τελειως και εγω στην αρχη ψιλοντρεπομουν μεχρι να μου σηκωθει τελειως αλλα κατσαμε ολογυμνοι σε ενα μπανιο βλεποντας τσοντες μιση ωρα περιπου και χυσαμε 2 φορες ο καθενας.Το ξανακαναμε μετα αρκετες φορες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145622 από Michael_1989 στις 05 Οκτωβρίου 2020, 10:00πμ

Michael_1989

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Και εγώ φέτος, πήγα στο σπίτι του κολλητού μου για να παίξουμε κάνα γκειμ. Οι γονείς του δεν ήταν σπίτι. Έτσι μπορούσαμε να είμαστε εντελώς άνετοι. Σε κάποια φάση που κουραστηκαμε και οι δύο, σταματήσαμε να παίζουμε, βγήκαμε στο μπαλκόνι να κάνουμε κάνα τσιγάρο και όταν μπήκαμε, κατσαμε στο κρεβάτι του και χαζεύαμε στο ινστα. Κάποια, είχε ανεβάσει μια φωτογραφία που φαινόντουσαν τα βυζιά της παρα πολυ. Μου λέει "κοίτα βυζάρες ρε μαλακα". Κάπως έτσι άναψαν τα αίματα και μπήκαμε στο πορνχαμπ να δούμε καμία τσόντα. Ούτε που κατάλαβα πότε βρεθήκαμε να βαράμε μαλακιά. Στο τέλος, πριν χυσουμε, ο ένας τράβηξε στον άλλον για πολύ λίγο μια τελείωσε εκεί
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login