Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το Linux είναι φιλικό προς τον χρήστη. Δεν είναι φιλικό σ' αυτόν που αγνοεί και στον ηλίθιο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

καυλώνω με τους κολλητούς μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145688 από apostolossss στις 30 Οκτωβρίου 2020, 5:52μμ

apostolossss

banned
μέλος από: 30/10/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά μου αρέσουν και οι άντρες και οι γυναίκες. Έχω ένα πολύ καλό φίλο που συζητάμε για σεξουλαικά πράγματα. Ο φίλος μου μ είπε ότι τον έχει 18 εκατοστά. Κ έχω τρελαθεί να του το δω. Τον έχω δει να αλλάζει και φουσκώνει. Με ένα άλλο φίλο έχουμε πιει πολά ποτά και έχουμε πάει σε οίκο ανοχής μαζί και πηδάμε. Σε μια φάση οπως πηδάει στα 4, του πιάνω τα μπαλάκια και τελειώνει. Έχετε παρόμοιες εμπειρίες; Ντρέπομαι να τους το πω αλλά έχω πολλές φαντασιώσεις..
προφίλάλλα...
2
Μήνυμα #145711 από Antreas619 στις 09 Νοεμβρίου 2020, 7:36μμ

Antreas619

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/11/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

File kai egw to idio.... me diaforous filous m pou milame peri tou sex ..fantasionome diafora kai poli entono malista ime 18 fen exw kanei tpt akomi (genika milaw) kai to thelw pragmatika poli!!
Sto sxolio legame me ton kolito m na kaname kanena pexnidi alla den pektike pote tpt....
Poso ise;
(Thes na gnwristoume gai na ta leme??)

Parakalw dektei an se kalipsa gia na mporw na apantw!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #145712 από apostolossss στις 10 Νοεμβρίου 2020, 10:33πμ

apostolossss

banned
μέλος από: 30/10/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Εννοειται θελω...για περιεγραψε τον εαυτο σου, χρωμα μαλλια, σωματοτυπο, ενδιαφεροντα, καυλι; Πως κ ειπατε με το κολλητο να κανετε κατι, πως ηρθε η συζητηση εκει; και τι πηγε στραβα μετα; εγω ειμαι 26..επισης σου αρεσουν κ τα αγορια..απο μικρος σ αρεσαν; ας πουμε εγω εβλεπα το φουσκωμα στις φορμες ή στο αποδυτηρια που αλλαζαμε κ ερεθιζομουν..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #145718 από Vang στις 13 Νοεμβρίου 2020, 5:16πμ

Vang

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2020
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Αφου σ'αρεσουν και τα 2 φυλα και αφου δεν εχεις κανει κατι με αγορια εγω σ λεω να δοκιμασεις πχ μεσω εφαρμογων γνωριμιων για αντρες (grindr, tinder κλπ αναλογα τι ψαχνεις). Δεν ξερω αν θα ηταν καλο να κανεις κατι με τους κολλητους σου επειδη αυτο μπορει να εκανε περιπλοκη τη φιλικη σας σχεση και αυτοι μετα να ενιωθαν αβολα αν δεν ειναι ετοιμοι για κατι τετοιο. Επισης μη νοιωθεις ποτε ασχημα για το τι σ αρεσει και αν πχ στους φιλους σ δεν θ αρεσε τετοια φαση, ειμαστε ολοι διαφορετικοι και εχουμε διαφορετικα γουστα. Παντως, παιχνιδι μεταξυ αντρων ειναι παντα πιο ωραιο γτ εχουμε αλλη δυναμικη μεταξυ μας (βεβαια ειμαι γκει και μ αρεσουν μονο οι αντρες αλλα νταξ χαχ), γενικως πρεπει να εξερευνουμε οσα μας αρεσουν (σε λογικα πλαισια)!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login