Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να κοιμάσαι στο τιμόνι είναι η πιο σίγουρη μέθοδος για να μην γεράσεις ποτέ.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

καραντίνα και αυτοικανοποίηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145697 από apostolossss στις 04 Νοεμβρίου 2020, 4:14μμ

apostolossss

banned
μέλος από: 30/10/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους, τώρα που είμαστε συνεχώς κλεισμένοι, εγώ προσπαθώ να βρω τρόπους να πετυχαίνω απόλαυση με πολλούς τρόπους όταν τον παίζω. Παίζω με την τρύπα μου, κάνω ομαδικές με 2 φίλους από κάμερα, μιλάω με μια φίλη με ερωτικά μηνύματα. Θέλω ν δοκιμάσω να ξαπλώσω κ να τραβήξω τα πόδια πάνω κ να τελειώσω στο πρόσωπο μου. Εσείς έχετε εξευρενήσει τίποτα τέτοια πράγματα, καυλωτικά και διαφορετικά; Πχ να βαλετε κάτι στο κωλο σας, να παιξεται με φιλους φασεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145703 από GENF στις 07 Νοεμβρίου 2020, 1:57μμ

GENF

Εικονίδιο
μέλος από: 17/5/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ βλέπω να κάνω αυτά που έκανα και στην 1η καραντίνα.....
Όσον αφορά αυτά που λες προσωπικά δεν έχω μοιραστεί ποτε εμπειρίες μαλακιας με φίλους...παλιότερα ήθελα αλλά τώρα μου έχει φύγει η κάψα και δεν με απασχολεί αν και έχω ακούσει ότι είναι πολύ ωραίο...
Τώρα σε θέμα τεχνικών έχω τελειώσει άπειρες φορές στο πρόσωπο μου και σε συνδυασμό με κάτι μέσα στον κωλο απογειώνει την ηδονή..
Δοκίμασε το είναι ότι καλύτερο....
Επίσης είμαι 16 και τον έχω 16cm...αν θες πες την ηλικία σου και το μέγεθος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145713 από apostolossss στις 10 Νοεμβρίου 2020, 5:43μμ

apostolossss

banned
μέλος από: 30/10/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
εγω ειμαι 26 και τον εχω 15 κ κατι, ειναι σχετικα παχυς..εσενα; παχος; το ξυριζεις; εχεις μεγαλα αρχιδια; Τι εχεις βαλει μεσα σου; εγω ας πουμε εχω δοκιμασει μαρκαδορο, χτενα και τηλεφωνο μπανιου. Επισης εχει δει ποτε φιλο σου γυμνο; σου αρεσε; Ας πουμε εγω αν δω κ φουσκωνει η φορμα ή αν δω καποιον που αλλαζουμε καυλωνω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login