Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ξέρεις τι είναι τα Σοσονάκια και τα Σαπουνάκια;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

τριο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145740 από mwrakiii στις 03 Δεκεμβρίου 2020, 10:03πμ

mwrakiii

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
γεια σας, εδω και 6 μηνές ειμαι με ενα αγορι όπου βρισκομαστε απλά για να περναμε καλα και μιλαμε συχνα μεσω μηνυματων τυιποτα παραπανω...τους πρωτους 3 μηνες περνουσαμε καλα οι δυο μας ..επειτα μου έφερε ξαφνικα ενα φιλο του και εγινε τριο..επειτα πριν λιγες μερες μου ειπε οτι λογω καραντινας θελει ν το ζησει λιγο ακραια και οχι φυσιολογικα οι δυο μας και θελει παλι να γινει κατι με εναν αλλο φιλο του...τι να κανω? γιατι να θελει συνεχεια τριο? υπαρχει περιπτωση αμα του δειχνω απελευθερωμενη σε αυτο το κομματι αργοτερα να με δει σοβαρα?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145742 από lida στις 03 Δεκεμβρίου 2020, 11:34πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν ειναι κακο το τριο. Εχω κανει τριο BGB και GBG και κουαρτετο. Το θεμα ειναι να κανουμε οτι μας αρεσει και να περναμε καλα αρκει να παιρνουμε τις απαραιτητες προφυλαξεις. Εσυ δεχτηκες το τριο την πρωτη φορα και εχεις επιφυλαξη για το δευτερο. Αμα σου αρεσει η φαση και ο καινουργιος γιατι να μην κανεις? Βεβαια δεν πρεπει να κολησεις ουτε ΣΜΝ ουτε covid. Για το πρωτο υπαρχουν τα προφυλακτικα αλλα για το δευτερο ρισκαρεις. Αμα ο καινουργιος δεν σου αρεσει εχεις δικαιωμα να αρνηθεις. Αλλιως μην το παιδευεις. Ισως δεν ξερεις οτι τον τελεθταιο καιρο τα τριο εχουν γινει αρκετα συνηθισμενα. Αυτο που λες να σε δει σοβαρα που κολαει? Απο οτι λες εσυ δεν τον βλεπεις σοβαρα αλλα μονο να περνατε καλα. Καλή διασκεδαση.
ΥΓ Ποσο χρονω εισαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145743 από mwrakiii στις 04 Δεκεμβρίου 2020, 5:13πμ

mwrakiii

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ειμαι 20 χρονων....η αληθεια ειναι μπορει τωρα να θελω και εγω κατι χαλαρο με το συγκεκριμενο παιδι και οχι σχεση γτ θελω να αποκτησω εμπειριες και να δοκιμασω πραγματα μαζι του ωστε να περναω και εγω καλα και εκεινος οχι μονο με τα συνηθισμενα...αλλα αργοτερα θα ηθελα να κατασταλλαξουμε για κατι σοβαρο ο ενας στον αλλον... γι αυτο με προβληματιζει αν αργοτερα επειτα απο τ τριο και οταν περασει καιρος αν θα θελει οντως να το προχωρησουμε πιο σοβαρα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145744 από lida στις 04 Δεκεμβρίου 2020, 11:55πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Κοιτα να περνας καλα και να απολαμβανεις τις χαρες της ζωης και μην σκεφτεσαι το μελλον. Οτι ειναι να γινει θα γινει. Ομως σκεψου με το να σου φερνει ο δικος σου και αλλον φιλο του καθε φορα μηπως σε πουλαει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145745 από mwrakiii στις 04 Δεκεμβρίου 2020, 12:15μμ

mwrakiii

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
αληθεια δεν ξερω τι να πω πανω σε αυτο ..εκεινος μου ειπε πως θελει να ζει ακραια σκηνικα και οχι τα συνηθισμενα μονο οι δυο μας...τι εννοεις πουλαει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145751 από giorgos607 στις 06 Δεκεμβρίου 2020, 8:23πμ

giorgos607

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ποσο σας ζηλευω που περνατε ωραια, εγω ειμαι 29 δεν ειχα καν ποτε σχεση.Εγω θα σου πω μικρη εισαι κοιτα να τα απολαυσεις αυτα αμα σαρεσουν και ασε τα πολλα, μονο προφυλαξεις να περνεις και να μην καταγραφει τιποτα σε βιντεο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145766 από JohnnieBeGood στις 08 Δεκεμβρίου 2020, 3:30μμ

JohnnieBeGood

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/12/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Συγνώμη,οταν λες οτι κανατε τρίο,εννοεις σεξ ταυτόχρονα και με τους 2?Υποθετω,θα επαθες πλακα ετσι?Παντα ηθελα να δοκιμασω αλλα ποτέ δεν μου ετυχε,δυστυχως :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145768 από mwrakiii στις 09 Δεκεμβρίου 2020, 5:54πμ

mwrakiii

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ναι και με τους δυο ...ειναι οντως καλη εμπειριαα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145769 από JohnnieBeGood στις 09 Δεκεμβρίου 2020, 8:39πμ

JohnnieBeGood

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/12/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εισαι τυχερη που το εζησες,αληθεια!!Ενιωσες οργασμό(χαχα,παιζει να σε ακουσε ολο το σπιτι)?Εκεινη την ημερα,μια φορά εγινε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145770 από lida στις 09 Δεκεμβρίου 2020, 8:58πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mwrakiii@09 Δεκεμβρίου 2020)
ναι και με τους δυο ...ειναι οντως καλη εμπειριαα..


Ναι. Με το ομαδικο σεξ, τριο ή πιο καλο το κουατρο η εμπειρία ειναι φανταστικη. Ξεπερνας πολλα πραγματα. Εχεις αλλαγη συντροφου, διπλη εισοδο, ολοι μαζι, νοιωθεις ενα με πολλους, αισθανεσαι φοβερη ελευθερια. Ναι οι οργασμοι ειναι πολυ πιο εντονοι. Νομιζεις οτι γνωρισες καινιυργιο κοσμο. Ακομα με τα ομαδικα ξεπερνοουνται ταμπου ομοφιλοφιλιας αναμεσα στα κοριτσια και αναμεσα στα αγορια. Για να εξηγησω τριο και κουαρτο δεν εχω κανει με ασχετους αλλα ειμαστε δυο πολυ κολητα ζευγαρια και ενωθηκαμε περισσοτερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login