Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Οι προγραμματιστές είναι σεναριογράφοι και τα PC κακοί ηθοποιοί.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

ξαδελφικη σχεση?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145749 από mwrakiii στις 05 Δεκεμβρίου 2020, 7:35πμ

mwrakiii

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
καλησπερα σας ενα ακομη θεμα που με απασχολει ειναι πωςς μου αρεσει ο ξαδελφος μου εννοειται θα ακουστει πααλογο και ουτε εγω θα ηθελα να εχουμε σχεση φανερη για τυπικους λογουςς απλα θα ηθελα να περνουσαμε καλα εστω και μια φορα....το θεμα ειναι πωςς αν κανω κινηση να προτεινω κατι τετοιο μπορει ν παραξηγηθει να απομακρυνθει τελειως και να εχουμε ισως και θεματα μεταξυ οικογενειων...απο την αλλη ομως θα ηθελα ν μαθω αν ενδιαφερεται για κατι αναλογο και με την συμπεριφορα του μονο δν μπορω να βγαλω νοημα...τι λετε? πως μπορω να καταλαβω αν θα ενδιαφεροταν για κατι τετοιο?η πως θα μπορουσα να του τρραβηξω τ ενδιαφερον?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145750 από lida στις 05 Δεκεμβρίου 2020, 9:40πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πρωτα πρωτα δεν θεωρω κακο το να κανουν σεξ τα ξαδερφια. Ειδικα για δευτερα επιτρεπεται και ο γαμος. Ομως το ταμπου της αιμομειξιας ειναι πολυ δυνατο στην κοινωνια. Εισαι 20 χρονων και ο ξαδερφος σου τοσο και παραπανω. Η ηλικια σας το κανει δυσκολο. Αν εισασταν πιο μικρα θα ηταν πιο απλο. Εγω με τον ξαδερφο μου απο 10 χρονων παιζαμε το γιατρο και αλλα τετοια και τα φασωματα. Μεγαλωνοντας δοκιμασαμε στοματικα. Καναμε σεξ οταν ημουνα 13. Δηλαδη σαν παιδια καναμε οτι καναμε. Εσεις δεν ειστε παιδια. Ο ξαδερφος σου και να θελει δεν θα τολμησει λογω του ταμπου και απο το τι θα πουν οι οικογενειες. Παρολα αυτα ομως μπορεις να προσπαθησεις. Οχι να του το πεις με λογια αλλα να κανεις οτι θα εκανες για να προσελκυσεις καποιον αλλο γκομενο και κατι παραπανω. Λογω της ηλικιας σας ομως μην εχεις πολλες ελπιδες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145752 από mwrakiii στις 06 Δεκεμβρίου 2020, 9:02πμ

mwrakiii

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
αυτο θα κανω οντως θα προσπαθησω να τον προσελκυσω εμμεσα...το θεμα ειναι πως θα μπορεσω να καταλαβω αν οντως ενδιαφεται και απλα δε τολμαει να το αποδειξει....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145753 από mwrakiii στις 06 Δεκεμβρίου 2020, 1:21μμ

mwrakiii

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
αυτο θα κανω οντως θα προσπαθησω να τον προσελκυσω εμμεσα το θεμα ειναι πως αφου μια ζωη εχω μαθει οταν μου αρεσει καπιος να το λεω ξεκαθαρα...αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θελουμε κατι τετοιο...επειτα το θεμα ειναι πως θα μπορεσω να καταλαβω αν οντως ενδιαφεται και απλα δε τολμαει να το αποδειξει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145772 από lida στις 09 Δεκεμβρίου 2020, 12:54μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ναι. Θελει παραπανω δουλεια απο εναν κοινο γκομενο. Πρωτα πρωτα να βεβαιωθεις οτι δεν εχει σχεση εστω και χαλαρη γιατι δεν θα την απατουσε με την ξαδερφη του. Επισης και ο κορονοιος προβλημα ειναι στο πως θα βγαινατε και δεν ξερω πως βλεποσαστε. Δεν ειπες και ποσο χρονων ειναι. Λοιπον. Θα υποθεσω οτι συναντιοσαστε και εισαστε μονοι. Θα τον φλερταρεις στην αρχη απαλα και στη συνεχεια πιο εντονα. Θα ανοιγεις κουβεντα σε ολο και πιο προσωπικα ζητηματα. Θα κανεις συζητησεις για το σεξ. Θα του δωσεις να καταλαβει οτι εισαι απελευθερωμενη στο σεξ. Θα φροντιζεις την εμφανιση σου και θα ντυνεσαι τολμηρα. Θα τον κοιτας στα ματια θα του χαμογελας. Θα του πιανεις το χερι και θα τον ακουμπας στον ωμο. Δηθεν τυχαια θα τον ακουμπας με το σωμα σου οσο πιο πολυ μπορεις. Καλο ειναι και κανενα φιλι ξαδερφικο στο μαγουλο αλλα αν ταχα μπερδευτεις και φιλησεις στα χειλη ακομα καλυτερα. Φανταζομαι οτι μετα απο αυτα δεν θα αντεξει και θα σε βουτηξει. Μακαρινα γινοταν να πιειτε κανενα ποτο γιατι τι αλκοολ απελευθερωνει. Καλη επιτυχια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145773 από A908A908 στις 09 Δεκεμβρίου 2020, 2:01μμ

A908A908

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/12/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
υπαρχουν τοσα αγορια... τοσα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145774 από NebulaSpirit στις 09 Δεκεμβρίου 2020, 4:06μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Μην το κάνεις... απλά μην το κάνεις... μπορεί τώρα να σου μοιάζει οκ η ιδέα αλλά στο μέλλον θα το μετανιώσεις. Και δεν μιλάω θεωρητικά. Έχω κάνει σεξ με 2 ξαδέρφες μου στο παρελθόν (και όχι μόνο μια φορά..) και παρόλο που εκείνη την περίοδο νόμιζα ότι περνάω τέλεια και είχα τρελές καύλες, όταν πέρασαν τα χρόνια και μεγαλώναμε (και καταλαβαίναμε όλο και περισσότερο τι είχαμε κάνει) σιγά σιγά απομακρυνθήκαμε. Και πίστεψε με από ένα σημείο και μετά άρχισα να ντρέπομαι και να τις αντικρίζω. Είναι ότι χειρότερο. Η μία ήταν 3 χρόνια μεγαλύτερη μου και η άλλη 3 μικρότερη. Πριν λίγα χρόνια η μεγάλη γέννησε κόρη και εγώ αντί να είμαι ένας χαρούμενος θείος, είμαι απλά κάποιος που αποφεύγει κάθε επικοινωνία διότι βλέπω πόσο αμήχανη είναι η ξαδέρφη μου μπροστά μου και με το δίκιο της γιατί είχαμε κάνει τόσα και τόσα και εξαιτίας αυτού μπορεί να σκέφτεται χίλια δύο σήμερα. Και με την μικρότερη ενώ είχαμε κάπως πιο καλές αλλά τυπικές σχέσεις, ήρθε η ώρα να αρραβωνιαστεί και πλέον όποτε τυχαίνει να βρεθούμε σε γιορτές είναι ότι πιο αμήχανο να βλεπόμαστε και ότι πιο αμήχανο να πρέπει να μιλάω και με τον αρραβωνιαστικό της ο οποίος δεν ξέρει τίποτα και προσπαθεί να είναι φιλικός ενώ εγώ μέσα μου ντρέπομαι και να τον αντικρίζω γιατί ειδικά με την μικρότερη είχαμε κάνει τρελά σκηνικά. Αλήθεια στο λέω θα το μετανιώσεις γιατί η ζωή προχωράει και φέρνει αλλαγές και μια μέρα θα ντρέπεσαι για αυτό. Αν σε καυλώνει τόσο καλύτερα λιώσε στην μαλακία μέχρι να σου φύγει, αλλά μην κάνεις κάτι, θα έρθει η στιγμή που θα το μετανιώσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145775 από lida στις 09 Δεκεμβρίου 2020, 6:22μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Εχω κανει σεξ με τον ξαδερφο μου πριν 5 χρονια. Αυτος ηταν 15 και εγω 13. Το καναμε αρκετες φορες. Δεν το εμαθαν οι δικοι μας ευτυχως. Μετα εφυγε στο εξωτερικο. Ηρθε απο τοτε στην Ελλαδα 3 φορες. Συχνα μιλαμε στο skype. Μια χαρα ειμαστε και πολυ τρυφερα μεταξυ μας. Δεν νομιζω οτι θα επρεπε να ντρεπομαστε ή να εχουμε τυψεις. Mαλλον εισαι λιγο υπερβολικος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145778 από A908A908 στις 10 Δεκεμβρίου 2020, 1:07μμ

A908A908

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/12/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
μονο ο ξαδερφος σου σε καυλωνει δηλαδη; εγω καθε μερα βλεπω ωραιους στο δρομο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145779 από mwrakiii στις 10 Δεκεμβρίου 2020, 3:11μμ

mwrakiii

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
αρχικα δεν ειπα οτι με καυλωνει μονο ο ξαδεφος μου αλλα ειναι ενα απωθημενο μου απο μικρη ηλικια....επειτα για ολα αυτα που ειπε παραπανω η λιδα οτι φυσικα και τα κραταω να τα εχω υποψην μου απλα το κακο ειναι οτι παντα βρισκομαστε οικογενειακα οποτε δν μπορω ν τον πλησιασω ετσι οπως μου ανεφερες για αυτο δν ξερω πωςςς για αυτο αν μπορεις θ ηθελα αλλους τροπους....και με μηνυματα δεν ασχολειται με τετοια...ειναι 30 χρονων .......επειτα προσωπικα δν πιστευω πως αν γινει κατι μεταξυ μας θ το μετανιωσω αργοτερα γιατι οκ το γουσταρα και το εκανα θ λεω,σημασια κατα τ γνωμη μου εχει το τωρα μετα οκ μπορει ν ειναι αβολα αλλα μπορει και οχι μετραει οτι αν το κανω τωρα θα μου αρεσει και μετα απο χρονια αυτο θ σκεφτομαι οτι παλια περασαμε καλα και χαρηκαμε κ οι δυο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login