Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πατέρας πωλεί εγκυκλοπαίδεια. Ο γιος ξέρει τα πάντα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ριψοκινδυνο μέρος αυνανισμού

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145776 από iliaskat στις 10 Δεκεμβρίου 2020, 12:27μμ

iliaskat

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2020
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, ανοίγω αυτό το θέμα για να γράψει αν θελει, όποιος θέλει το μέρος ή τα μέρη που έχει αυνανιστεί τα οποία ήταν λίγο ριψοκίνδυνα, αλλά σας εξίταραν κιόλας. Θα ξεκινήσω απο το παλιό προς το πιο καινούργιο.

1) Στο μπαλκόνι του ακάλυπτου το βράδυ. Ήμουν 16, είχαν φύγει οι γονείς μου για 2ημερο, εβαλα να δω μια τσοντα στον υπολογιστή , ήμουν γυμνός και λίγο πριν τελειώσω, δε ξερω γιατί, βγηκα στο μπαλκόνι του ακάλυπτου, γυμνός όπως ήμουν (τα διπλανά πατζούρια ήταν κλειστα εννοείται) και έχυσα.

2) Στη τουαλέτα της καφετέριας που σύχναζα, για τη σερβιτόρα που δούλευε εκείνο το βράδυ, η οποία ειχε μεγάλα βυζιά.

3) Στη δουλειά μου. Αρχές καλοκαιριού , μια μέρα είχα κάτι γκάβλες, πήγα στη τουαλέτα, κλειδωσα, βρηκα τη φωτο μιας κοπέλας που με τρελένει, έβγαλα οτι φορούσα, μένοντας γυμνός και τον έπαιξα λες και ήμουν σπιτι. Μόλις έχυσα, καθάρισα, ντύθηκα , και σα κύριος επέστρεψα στο γραφείο μου.

Ευχαριστώ , περιμένω και τα δικά σας μέρη.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #145777 από Black.Spider στις 10 Δεκεμβρίου 2020, 12:49μμ

Black.Spider

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φίλε μου,
Εγώ την έχω παίξει στο γραφείο του πατέρα μου. Έχει μια βιβλιοθήκη και από πίσω ένα καναπέ. Ένα βράδυ και ενώ ήταν όλοι οι υπάλληλοι εκεί δεν άντεχα και πήγα και βάρεσα. Επικίνδυνο αλλά απίστευτο.

Πολλές φορές έχω τραβήξει ενώ οδηγαω. Απίστευτη καυλα.

Μία φορά είχε τύχει να πάμε με τον πατέρα μου και έναν φίλο του και υπάλληλο για ένα επαγγελματικό ταξίδι και ένα βράδυ πήγαμε να δούμε κάτι πάνω στην δουλειά σε ένα εργοστάσιο από το οποίο μπαίνω-έβγαιναν συνέχεια άνθρωποι, υπάλληλοι κλπ αλλά και μόνο η ιδέα ότι κάποιος θα με δει ή θα με πιάσει ο πατέρας ή ο υπάλληλος του μου την έκανε κάγκελο. Πήγα στο αμάξι το οποίο ήταν ορατό για όλους αλλά είχε λίγο φιμε τζάμια και ξεκίνησα να την παίζω. Ευτυχώς είχα υγρά μαντηλάκια.

Αυτά δεν θυμάμαι κάτι άλλο. Ελπίζω να σου αρέσουν. Πάτα αποδεκτή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145780 από lida στις 11 Δεκεμβρίου 2020, 3:46πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Δοκιμάστε κατά το Bungee Jumping
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149320 από pousaibro στις 05 Μαΐου 2021, 4:13μμ

pousaibro

μέλος από: 5/5/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα.Είμαι 19 και οι πιο ακραίες εμπειριες μου με παίξιμο είναι από τα εφηβικά μου χρόνια.

Ήμουνα γύρω στα 16 και τον είχα παίξει στο αυτοκίνητο, όσο περιμενα τον πατέρα μου να γυρίσει από το ΑΤΜ. Ημασταν από ταξίδι και ήταν 02:00 το βράδυ περίπου

Αρκετές φορές έχω τραβήξει στη θάλασσα. Όταν πέφτει ο ήλιος απλώς βουτάω, βγάζω το μαγιό, κολυμπάω λιγο χαλαρά ελεύθερος (πολυ καυλωτικο) και τον παίζω. Στην παραλία εξω βεβαια με ελάχιστο η και καθολου κόσμο

Ακόμη μια ριψοκίνδυνη φαση ήταν στην 5ημερη με το σχολειο όπου τον έπαιζα ενώ κάποιοι από τους φιλους μου κοιμόντουσαν από δίπλα. Η αίσθηση ότι καποιος μπορεί να σε πιάσει σε καυλωνει οντως πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149350 από antw στις 09 Μαΐου 2021, 5:32πμ

antw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/5/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
1. ημουν στο χωριο μου με ολα τα ξαδερφια μ ολοι κοιμομασταν στο ιδιο κρεβατι. Ξαφνικα ξυπνησα το βραδυ και ηθελα να παιξω με το μουνι ξεκεινησε και σε 10 λεπτα τελειωσα (φυσικα με τσοντα).

2. Ημουν στο αμαξι με τον μπαμπα μου. Μετα απο μεγαλο ταξιδι ενω οδηγουσε εβαλα τα χερια μου κατω απο το παντελονι μου λαι ξεκεινησα. Πιστευω δεν με καταλαβε κανεις.

3. Φυσικα και στο μπανιο

4. το βραδυ στο καναπε του σπιτιου μου μιλουσα με ενα και μου ελεγε τι να κανω ηρθα στο ΤΕΛΕΙΟ ΟΡΓΑΣΜΟ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150399 από selba72 στις 21 Μαΐου 2021, 7:15πμ

selba72

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Και εγω παροτι εχω πολλές επαφές εν τούτοις μαρεσει πολύ να εχω οργασμο ειδικα με την μεγάλη κλειτορίδα.πολλές φορές εχω φαντασίωση άλλες χωρίς γιατί όταν ακουμπήσω γίνεται χαμός.μαλιστα ξέρω ότι με παίρνουν μάτι σε φιλικά σπίτια στην τουαλέτα αλλα δεν σταματω μαλλον την βρίσκω και κατεβάζω φούστα ή παντελόνι και όρθια τρεμω από ερεθισμό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login