Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επιτυχία να μη σου παίρνει τα μυαλά, ούτε η αποτυχία να μη σου πλακώνει την καρδιά.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Απορία στην φάση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145799 από ImPOSTED στις 26 Δεκεμβρίου 2020, 3:36μμ

ImPOSTED

Εικονίδιο
μέλος από: 26/12/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλήσπερα στο αγαπημένο μου φορουμ,

Οποιος/α μπορει και θα τον ευχαριστούσα ιδιαίτερα θα ήθελα να μου λύσει μια απορία...

Ειμαι 16 και εχω κανει φαση αρκετούτσικες φορες αλλα δεν διέρκησαν πολυ (γυρω στα 5-8 λεπτα max)....Και ακούω απο γνωστούς και φίλους που το κρατανε και 20 και 30 λεπτά και μερικες φορες ακομη παραπανω, χωρις φυσικα να πρωχωρανε τα πραγματα σε κατι παραπάνω...Μιλάω δλδ μονο για το θεμα του γλωσσοφιλου...Η ερωτηση μου λοιπον ειναι: Τι μπορώ να κάνω προκειμένου να μεγαλώσει η διαρκεια και να μην φιλαω 30 λεπτα αβερτα και καταντησει βαρετο...πως να κοινουμαι τι αλλο να κανω...Σας παρακαλω πειτε μου γιατι νιωθω λιγο καπως που ειμαι ο μονος...Αποδεκτη σε οποιον με βοηθησει εστω και λιγο....Αυτα, καλες γιορτεςς

Προς admins: Ξέρω ισως να μην αφορά τόσο το sex το θέμα μου αλλά είναι το μονο ενεργο φορουμ...Για αυτο σας παρακαλω μην μου διαγράψετε το θεμα μου

Ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145852 από ha.sta στις 12 Ιανουαρίου 2021, 3:56πμ

ha.sta

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2016
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Δεν υπαρχουν οδηγιες για να μην "καταντάει βαρετό".

Πανω στην φαση που λες, κανεις αυτο που θα σου βγει και σου αρεσει αλλα και το ατομο απεναντι σου κανει το ιδιο επισης.

Κανε αυτο που απολαμβανεις και θα λαβεις αυτο που απολαμβανει και το αλλο ατομο και δεν ειναι ποτε βαρετο για κανεναν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login