Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διατηρείτε τις τουαλέτες καθαρές. Η καθαρίστρια δεν ξέρει κολύμπι.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Προβλημα Στυσης-SOS

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145800 από lxndrs.mdrs στις 26 Δεκεμβρίου 2020, 7:50μμ

lxndrs.mdrs

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2019
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Εδω και δυο μηνες ειμαι σεξουαλικα ενεργός με την κοπελα μου. Το προβλημα ειναι οτι το περισσοτερο διάστημα απο τους δυο μηνες εχω θεμα με την στύση. Δηλαδη είτε δεν θα σηκώνεται είτε θα σηκώνεται και θα πεφτει με αποτέλεσμα να μην κανουμε σεξ ενω εχουμε ψηθεί και οι δυο. Αυτο συμβαίνει πολυ συχνα και με εχει αγχώσει πολυ γιατι και εκεινη εχει ξενερωσει αρκετα. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι Οταν φασωνομαστε εχω στύση και Οταν ξεντυνομαστε ή Οταν βαζω το προφυλακτικό μου πεφτει αποτομα;
Εχει συμβεί σε καποιον; Τι λυσεις μου προτείνετε;

Εγω σκεφτηκα να επισκεφτώ εναν ανδρολόγο μηπως και ειναι ορμονικό το προβλημα

ΠΑΡΑΚΑΛΩ απαντησε μου θα κανω αποδέκτες φυσικα ολες τις απαντησεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145814 από Vang στις 28 Δεκεμβρίου 2020, 5:38μμ

Vang

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2020
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Μου έχει συμβεί και μένα σε αντίστοιχη περίπτωση και έχω καταλάβει ότι γίνεται λόγω άγχους. Όπως τα περιγράφεις, νομίζω ότι σου συμβαίνει από το άγχος σου και σου ξανασυμβαίνει μετά επειδή έχεις αγχωθεί ακόμα περισσότερο ότι θα σου πέφτει. Και μάντεψε, όσο πιο πολύ το σκέφτεσαι και αγχώνεσαι τόσο πιο πολύ θα πέφτει και δε θα σηκώνεται με τίποτα. Πρέπει στην όλη φάση να είσαι χαλαρός και να μη σκέφτεσαι το μετά ή πως θα αποδώσεις ή οτιδήποτε άκυρο γτ αυτά σε ρίχνουν. Γενικώς ζήσε τη στιγμή στην όλη φάση και μη σκέφτεσαι τίποτα (εύκολα τα λέμε αλλά θέλει δουλειά με τον εαυτό μας στην πράξη). Επίσης, με την κοπέλα σου μπορείτε να το πάτε σιγά σιγά παίζοντας ο ένας με τον άλλο και στο μέλλον να κάνετε διεισδυτικό (που πρέπει να φοράς προφυλακτικό επειδή ασθένειες και πιθανή εγκυμοσύνη κλπ).
Ζήτα και γνώμη ειδικού εννοείται μήπως σε βοηθήσει καλύτερα και σίγουρα άσε το άγχος και τις περιττές σκέψεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login