Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λεωνίδας Βελής να τραγουδάει "Με το στόμα γεμάτο φιλιά..."
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πίπα μόνος μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145803 από Stergios17 στις 27 Δεκεμβρίου 2020, 2:42μμ

Stergios17

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Είμαι 16 και σε 1 μήνα 17 τον έχω 19,5 και βσκ από τα 12 έχω ξεκινήσει κάτι που πολλοί μπορεί να το θεωρούν ανωμαλία αλλά εμένα μου άρεσε πολύ και το κάνω σχεδόν όσο η μαλακια. Από τα 12 έχω ξεκινήσει να παίρνω πίπα στον εαυτό μου.Όταν το ξεκίνησα δεν μου πολύ άρεσε γιατί δυσκολευόμουν πολύ να φτάσω και πιεζόμουν. Σιγά σιγά όμως άρχισα να μπορώ να το κάνω με περισσότερη άνεση και να μπορώ να παίρνω όλο και περισσότερο έτσι πια μπορώ απλά να σκύψω και να μου παρω μια καλή πίπα και με λίγη βοήθεια από τα χέρια τον παίρνω όλο. Εμένα προσκοπικά μου αρέσει πολύ φυσικά δεν συγκρίνεται με την κοπέλα σου αλλά Ειδικα για την καραντίνα είναι μι καλή εναλλακτική. Το κάνει κανείς άλλος; θα το κάνατε αν μπορούσατε; Το θεωρείτε περίεργο ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145811 από Vang στις 28 Δεκεμβρίου 2020, 7:03πμ

Vang

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2020
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Είμαι 26 και μπορώ και το κάνω ακόμα επειδή έχω ευλυγισία (κάπου στα 16 το πρωτοκανα και το κάνω ακόμα που και που). Για μένα δεν είναι περίεργο, είναι μια εναλλακτική όπως λες και εσύ και αρκετά ενδιαφέρον και έντονο. Ειδικά μετά από μια κουραστική μέρα στη δουλειά που οι μύες είναι φουλ ζεστοί γίνεται πολύ άνετα (προσωπικά μπορώ να τον πάρω όλο). Βέβαια κατ' εμέ το σεξ είναι πιο ωραίο αλλά όταν αυνανιζόμαστε μόνοι μας είναι πολύ κουλ να μπορούμε να κάνουμε και αυτό και λίγοι μπορούν να το κάνουν εξ ου και όσοι δε μπορούν ζηλεύουν φουλ!
Επίσης δεν έχει καμιά σχέση ο σεξουαλικός σου προσανατολισμός με την όλη φάση. Είναι μια προσωπική διασκέδαση που αν θες μπορείς να τη μοιραστείς και με άλλα άτομα! Καθόλου περίεργο δεν είναι, άραξε και κάνε όσα σ αρέσουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145813 από Stergios17 στις 28 Δεκεμβρίου 2020, 7:55πμ

Stergios17

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μια χαρά εγώ μπορώ και το πρωί αλλά για να πάω μέχρι κάτω πιέζομαι λίγο παραπάνω από το βράδυ Εγω συνυθωσ κάθομαι σε μια καρέκλα σκηβω και μου παίρνω πίπα για να το παρω μέχρι κάτω πρέπει να βάλω εστω το ένα χέρι Εσυ σε ποια στάση βολεύεσαι και που χυνεις ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login